0

@Stinger_ jest rok starszy i nie zrobi bo nie będzie grał

0

@Aferzysta w jakiej lidze gra Yamal a w jakiej Endrick

0

Endrick ma 4 gole i 2 asysty w 1500 minut i o co tyle hajpu na niego?

5

Brak nagród mnie przekonał, już dołączam

0

@Prorokk na ostro lecisz

31

Może i Real ma 15 LM w piłce nożnej, ale za to my mamy 22 Puchary w Hokeju na wrotkach. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym

0

Hokej na wrotkach hahaaa

0

Lipa, że w pierwszy dzień Euro jest tylko jeden mecz

0

@Gall Ferran by sie poszedl bić z Laportą

0

Ferran nigdzie sie nie ruszy bo to Hiszpański amigos, jest bardzo blisko z Pedrim np.

2

Na Epicu jakieś rpg od Marvela za free

7

Mekambe wzbudza wątpliwości, ostatnio mial uraz kolana. Francja sie zesra na rzadko bez niego


0

@umtiti Ferran to nowy amigos z reszta Hiszpanów i przez to zostanie

0

@VegetaPolska Tą Francje żałosna Polska potrafila zdominować, jakoś z Hiszpania tego nie widze haha. Zobaczymy kto ma racje za kilka dni

0

@Benz dlaczego Francja nie umiala strzelic gola Kanadzie ktorej wbila 4 gole Holandia? Widziałeś ten mecz? 0 pomysłu na gre. Ich cala gra jest oparta na jednym pilkarzu a Hiszpania to kolektyw i młoda krew

0

@Encore dla Ronaldo obejrzeć trzeba

0

@VegetaPolska sto razy slabsza jest Francja, same dziady i idiota w ataku pomijając Mbappe. Griezman ich wiózł na plecach na mundialu a teraz tak dobry nie jest

0

@Benz dlatego leje Irlandie i Andore a Francja ma problem strzelic gola z Kanadą xd

3

ćwiczenia na kadrze vs ćwiczenia w naszym klubie xD


1

W kadrze Realu jest trzech Hiszpanów, Lucas 33 l. Carvajal 32 l. Jeszcze Fran ale on jest slaby. Nacho 34 l. Dziwne to będzie jak zaraz nie będą mieli Hiszpanów w składzie

0

@VegetaPolska wyjdziemy kosztem Francji

1

@wojopancer dyskusje jakby Polska co najmniej miała szanse wygrać Euro

17

Yamal będzie odrabial lekcje po meczach


0

Za Ferrana go wykupić a Ferrana sie sprzedać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4drian0 teraz pisza ze Al nasr chce Rudigera za 100 mln

2

jakiś pilkarz Barcy na wylocie będzie


1

@esem91 tylko on to robil w swoim polu karnym a oni pisza jakby chcial karnego xd

10

nasza repra jest sławna


0

@FCB_dimiC on jest jaki jest ale, że ten Nico by chcial to akurat nie trudno uwierzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?