Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ jest rok starszy i nie zrobi bo nie będzie grał
0
@Aferzysta w jakiej lidze gra Yamal a w jakiej Endrick
0
Endrick ma 4 gole i 2 asysty w 1500 minut i o co tyle hajpu na niego?
5
Brak nagród mnie przekonał, już dołączam
0
@Prorokk na ostro lecisz
31
Może i Real ma 15 LM w piłce nożnej, ale za to my mamy 22 Puchary w Hokeju na wrotkach. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
0
Hokej na wrotkach hahaaa
0
Lipa, że w pierwszy dzień Euro jest tylko jeden mecz
0
@Gall Ferran by sie poszedl bić z Laportą
0
Ferran nigdzie sie nie ruszy bo to Hiszpański amigos, jest bardzo blisko z Pedrim np.
2
Na Epicu jakieś rpg od Marvela za free
7
Mekambe wzbudza wątpliwości, ostatnio mial uraz kolana. Francja sie zesra na rzadko bez niego
0
@umtiti Ferran to nowy amigos z reszta Hiszpanów i przez to zostanie
0
@VegetaPolska Tą Francje żałosna Polska potrafila zdominować, jakoś z Hiszpania tego nie widze haha. Zobaczymy kto ma racje za kilka dni
0
@Benz dlaczego Francja nie umiala strzelic gola Kanadzie ktorej wbila 4 gole Holandia? Widziałeś ten mecz? 0 pomysłu na gre. Ich cala gra jest oparta na jednym pilkarzu a Hiszpania to kolektyw i młoda krew
0
@Encore dla Ronaldo obejrzeć trzeba
0
@VegetaPolska sto razy slabsza jest Francja, same dziady i idiota w ataku pomijając Mbappe. Griezman ich wiózł na plecach na mundialu a teraz tak dobry nie jest
0
@Benz dlatego leje Irlandie i Andore a Francja ma problem strzelic gola z Kanadą xd
3
ćwiczenia na kadrze vs ćwiczenia w naszym klubie xD
1
W kadrze Realu jest trzech Hiszpanów, Lucas 33 l. Carvajal 32 l. Jeszcze Fran ale on jest slaby. Nacho 34 l. Dziwne to będzie jak zaraz nie będą mieli Hiszpanów w składzie
0
@VegetaPolska wyjdziemy kosztem Francji
1
@wojopancer dyskusje jakby Polska co najmniej miała szanse wygrać Euro
17
Yamal będzie odrabial lekcje po meczach
0
Za Ferrana go wykupić a Ferrana sie sprzedać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 teraz pisza ze Al nasr chce Rudigera za 100 mln
2
jakiś pilkarz Barcy na wylocie będzie
1
@esem91 tylko on to robil w swoim polu karnym a oni pisza jakby chcial karnego xd
10
nasza repra jest sławna
0
@FCB_dimiC on jest jaki jest ale, że ten Nico by chcial to akurat nie trudno uwierzyć