0

Włochy Albania to pierwszy mecz na Euro, którego nie chce mi sie oglądać

0

@Arczi87 a oglądałeś mecz z USA? Nie dziwia mnie slowa Roniego po tym

0

Wyrównane mecze to pewnie dopiero po fazie grupowej

1

Pewnie Ronaldinho prosił o bilety zanim zobaczył to gówno co zagrali z USA.
Nie umieją grać i boli ego tacy sa dzisiejsi piłkarzyki, drugi Araujo

2

@RosjaninBut choodzi o to by mogl biegac i skonczyc z debilnym klepaniem

2

@RosjaninBut nie taki slaby zabral uwage obroncow przy golu Moraty, pare razy się urwał i robil przewage. Może bez konkretów ale na plus

5

Podanie do Jordi Albiego

4

Skrzydla zrobily robote Hiszpanii cos czego na mudnialu nie mieli

4

Rekin strzelaj bo Newcastle ogląda

0

W ogóle by tego nie bylo jakby nie odgwizdal spalonego z dupy

0

Nie bylo spalonego kradzież

0

Myślałem że to Yamal tam leży kurła

1

Cucurella jezdzi na dupie dlatego nie pasowal do filozofii Barcelony

0

De la fuente wyciągnął wnioski

0

Pedri teraz nie ogarnął w defensywie, Fermina niech da

2

Nico Yamal na skrzydlach, trzeba to zrobić w Barcy

3

Yamal musi poprawic wykonczenie ale i tak ma lepsze niz Vinicius jak byl 1 sezon w Realu

0

Ten Nico robi zadyme, co raz bardziej mi sie podoba, zeby Barca nie klepala a grala tak jak Hiszpania na szybko

2

No kurła Yamaaal

0

@norbi77 ja Borka lubie za glos, ale Laskowski to dramat ostatnio

1

Lamin jeszcze gola bo mam Cie na kapitanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Juz wiedzialem co Yamal zrobi jak Nico mu podał

1

Yamal to samo zrobil z Irlandia, to juz jego firmowe zagranie

3

Yamal jestes kurła piekny

0

Dobrze broni Hiszpania calym zespolem, cos czego Barca nie umie

0

Simon szef !!! Znaki

1

Pedri asysta brawo

0

Brawo Hiszpania mowilem ze rozjada ich xdddd

0

Hiszoania i tak jest speszona na razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?