Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Włochy Albania to pierwszy mecz na Euro, którego nie chce mi sie oglądać
0
@Arczi87 a oglądałeś mecz z USA? Nie dziwia mnie slowa Roniego po tym
0
Wyrównane mecze to pewnie dopiero po fazie grupowej
1
Pewnie Ronaldinho prosił o bilety zanim zobaczył to gówno co zagrali z USA.
Nie umieją grać i boli ego tacy sa dzisiejsi piłkarzyki, drugi Araujo
2
@RosjaninBut choodzi o to by mogl biegac i skonczyc z debilnym klepaniem
2
@RosjaninBut nie taki slaby zabral uwage obroncow przy golu Moraty, pare razy się urwał i robil przewage. Może bez konkretów ale na plus
5
Podanie do Jordi Albiego
4
Skrzydla zrobily robote Hiszpanii cos czego na mudnialu nie mieli
4
Rekin strzelaj bo Newcastle ogląda
0
W ogóle by tego nie bylo jakby nie odgwizdal spalonego z dupy
0
Nie bylo spalonego kradzież
0
Myślałem że to Yamal tam leży kurła
1
Cucurella jezdzi na dupie dlatego nie pasowal do filozofii Barcelony
0
De la fuente wyciągnął wnioski
0
Pedri teraz nie ogarnął w defensywie, Fermina niech da
2
Nico Yamal na skrzydlach, trzeba to zrobić w Barcy
3
Yamal musi poprawic wykonczenie ale i tak ma lepsze niz Vinicius jak byl 1 sezon w Realu
0
Ten Nico robi zadyme, co raz bardziej mi sie podoba, zeby Barca nie klepala a grala tak jak Hiszpania na szybko
2
No kurła Yamaaal
0
@norbi77 ja Borka lubie za glos, ale Laskowski to dramat ostatnio
1
Lamin jeszcze gola bo mam Cie na kapitanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Juz wiedzialem co Yamal zrobi jak Nico mu podał
1
Yamal to samo zrobil z Irlandia, to juz jego firmowe zagranie
3
Yamal jestes kurła piekny
0
Dobrze broni Hiszpania calym zespolem, cos czego Barca nie umie
0
Simon szef !!! Znaki
1
Pedri asysta brawo
0
Brawo Hiszpania mowilem ze rozjada ich xdddd
0
Hiszoania i tak jest speszona na razie