Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mbappe zaciesz na twarzy, chlop teraz jest happy
0
Bezsensowny dobór strojów w meczu Francji
0
@Rust_Cohle Ogólnie mały ruch jest ostatnio
0
Kunde w podstawie na mecz z Luksemburgiem na PO
0
@blakkudium mógłby Ferrana wywalić ze zgrupowania
0
@Rewolucja123 u mnie też, myślałem że to przez kibicowanie Barcy xd i będzie wiecej takich osób
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Test dla was. Bez wchodzenia w komentarze napiszcie
1
@CPuyol o czym Ty piszesz, jak już oznaczasz i się wymądrzasz to chociaż przeczytaj co kto pisał ze zrozumieniem. Napisałeś dokladnie to co ja i zgrywasz eksperta i jeszcze masz sie za mądrzejszego.
7
@FrankliN7 nowa dyscyplina. Pisanie komentarza z przeszkodami
1
Komu tu wierzyć, 10 na raz sprowadza. Osobiście wole Guerre bo młodszy a już w meczach z Valencia mi sie rzucił w oczy
1
@kuz Ja licze na Guerre, najlepsza opcja albo ten Palacios
0
@Barcasub Czyli Roque tez do tarcia chrzanu bo Xavi go nie widzial?
De zerbi mial go odbudowac a w każdym meczu go wystawial na 9/10 i do kontuzji nieźle grał. Potem zostal juz skreślony
2
@Ojciec5tkidzieci ludzie w tym wieku są antyspoleczni, wychowani w internecie
0
@IronMan43 Może, ale Laporta musi szukać kasy. Nie ma już co wyprzedawać i to byloby jeszcze gorsze. Jak na te czynniki to nie sa złe warunki
5
@Rust_Cohle Araujo 5 mln, Pedri 23 mln, transfermarkt
11
@Rust_Cohle oni nie są z la masii byku
25
@Rust_Cohle Yamal 0, Gavi 0, Cubarsi 0, Fermin 0, a łącznie sa warci już ze 300
0
@Explode sama motywacja to malo jak trener z okręgówki. Zobaczymy jak to będzie chodzić teraz. Ta umowa to i tak dla nas ratunek my mamy problem z rejestracją trenera a niektórzy narzekają. To Nike stawia warunki, niestety
0
@Explode a dla mnie lepsze sa zmienne, dodatkowa motywacja by ruszyli dupe i grali
0
@Fake69 właśnie teraz doczytałem, wtedy Barca płaciła by kare. Więc nie wiem ile wy oczekujecie ceny na rynku są podobne i nikt nam nie da 200 mln. Samo to ze dostaniemy tyle do łapy za podpis nas niesamowicie ratuje
1
@Explode skoro puma dała 200 mln a nie skrozystali to znaczy, że to bylo klamstwo dla podbicia negocjacji. Nikt nam wiecej nie da niż to co daje Nike.
Dziwne to co piszesz bo ostatnio czytalem o wartosci klubow to Barca miała 3 miejsce a przd nami United i 1 Real
0
@Fake69 oni maja do 2028 umowe, a nawet jak to sa marketingowo wiekszym klubem i przyciągają wiecej kibiców obecnie
@Explode 30 mln ze sprzedazy produktow klubu a nie zmienne, wiec niewiadomo o co tam chodzi
0
@BORO_12 sprawdzilem i Real ma 120, żadnych bonusów i zmiennych, czyli ta umowa jest lepsza. Sytuacja sie przekłada na kibiców i na sprzedaż koszulek, bo nie zarabiaja tylko w katalonii a na calym świecie
0
@BORO_12 patrząc jakim jesteśmy pośmiewiskiem ty oczekuejsz 500 mln czy ile? Skąd wiesz że gadki o pumie nie byly tylko dla podbicia kasy u nike. Podaj mi jakie kwoty maja inne kluby skoro to jest mało
@Explode zupełnie inny status klubu mamy teraz niż wtedy
0
@BORO_12 to kto ma więcej?
0
@Explode a ten bonus to norma? Głównie to mam na myśli a warunkow poprzedniej umowy juz nie pamiętam
0
@SuperPatsonFCB czyli znasz hiszpański? Łatwy jak angielski czy cięższy? mnie troche irytuje że oni tak szybko gadają w tym hiszpańskim
1
Xavi pewnie teraz jeszcze mocniej żałuje bo by sobie nakupywał Silv i Zubimendich. A tak serio oby nie wywalili na głupoty.
Jeśli podane kwoty sie sprawdzą to majstersztyk negocjacyjny Laporty
1
@NeroTFP1 na tych turniejach masz praktycznie same ciekawe mecze, jeszcze pilkarze walczą za swój kraj, objawiają sie nowe gwiazdy, a kluby sa w większości zepsute pieniądzmi.