0

Guiu goool na 2:1

4

Zawsze mi coś w nim nie grało. Ludzie go nazywali Puyolem, a dla mnie na boisku on ma strach w oczach często

0

@Joe_Barbaro Hiszpania w sumie, reszta jest mi obojętna

3

@Kessie sam na siebie tak?

0

@FcPortoFan1999 nie wiem jeszcze, a jest sprzedaż juz?
@JordiAlbion no to lipa, a na sam Real by mi sie nie chcialo iść

4

Pomyśleć, że Mbappe zadebiutuje w Warszawie. Kilkadziesiąt metrów od mojej chaty. Nie ma przypadków, są znaki

0

@FcPortoFan1999 final przegrany z Niemcami

1

@FcPortoFan1999 Puchar Świata

8

Ten uczuć


0

@MesQueUnClub96 patrze, że liczby ma słabe i dlugi kontrakt pewnie plota

1

Ponoć Flick chce Comana, źródło Bild

0

@Emhyr nudzi ci sie widzę

0

@Emhyr jakby sie dało to może bym zmienił

5

@Kuba_1 chce z nim zatańczyć baciate

1

@Messibestplayerintheworld Kupimy pomocnika i to będzie tyle

0

@GABVI36 mobilki mają większe branie i zarabiają na pesie mobile

2

@kuz oni też sobie tłumaczyli, że Flick to wuefista i gorszy od Xaviego

0

@Nazio_87 ja myślę że zaiskrzy na linii Belingham - Mbappe prędzej niz Mbappe - Vinicius

1

@Rust_Cohle wygrał to ma

2

@tbas no raczej, bo kto tak składa zdania

0

@supraomnes1 oglądam Real regularnie on na 10 meczy ma 1 dobry to jest casus Asensio. Po drugie chca 200 mln

0

@Transu96 matki to ty szanuj

9

@tbas ojcem syna xddddd

1

La liga zyskuje, Barca musi konkurować, mamy nowe nadzieję z nowym trenerem więc o tyle dobrze. Z Xavim by sie można bylo załamać

2

@nowy19pl każdy to wiedzial od dawna wiec 0 bólu

1

@DonCarletto dziwne uczucie po tylu latach niepewności xd

0

Gdzie oficjalka, co to za spojlery

0

@D10SLEO Barca Hansiego będzie lepsza coś czuje

1

@Gibbon_FCB w sumie już raz wygrał Flick to czemu nie

0

To dobrze czy źle?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?