Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guiu goool na 2:1
4
Zawsze mi coś w nim nie grało. Ludzie go nazywali Puyolem, a dla mnie na boisku on ma strach w oczach często
0
@Joe_Barbaro Hiszpania w sumie, reszta jest mi obojętna
3
@Kessie sam na siebie tak?
0
@FcPortoFan1999 nie wiem jeszcze, a jest sprzedaż juz?
@JordiAlbion no to lipa, a na sam Real by mi sie nie chcialo iść
4
Pomyśleć, że Mbappe zadebiutuje w Warszawie. Kilkadziesiąt metrów od mojej chaty. Nie ma przypadków, są znaki
0
@FcPortoFan1999 final przegrany z Niemcami
1
@FcPortoFan1999 Puchar Świata
8
Ten uczuć
0
@MesQueUnClub96 patrze, że liczby ma słabe i dlugi kontrakt pewnie plota
1
Ponoć Flick chce Comana, źródło Bild
0
@Emhyr nudzi ci sie widzę
0
@Emhyr jakby sie dało to może bym zmienił
5
@Kuba_1 chce z nim zatańczyć baciate
1
@Messibestplayerintheworld Kupimy pomocnika i to będzie tyle
0
@GABVI36 mobilki mają większe branie i zarabiają na pesie mobile
2
@kuz oni też sobie tłumaczyli, że Flick to wuefista i gorszy od Xaviego
0
@Nazio_87 ja myślę że zaiskrzy na linii Belingham - Mbappe prędzej niz Mbappe - Vinicius
1
@Rust_Cohle wygrał to ma
2
@tbas no raczej, bo kto tak składa zdania
0
@supraomnes1 oglądam Real regularnie on na 10 meczy ma 1 dobry to jest casus Asensio. Po drugie chca 200 mln
0
@Transu96 matki to ty szanuj
9
@tbas ojcem syna xddddd
1
La liga zyskuje, Barca musi konkurować, mamy nowe nadzieję z nowym trenerem więc o tyle dobrze. Z Xavim by sie można bylo załamać
2
@nowy19pl każdy to wiedzial od dawna wiec 0 bólu
1
@DonCarletto dziwne uczucie po tylu latach niepewności xd
0
Gdzie oficjalka, co to za spojlery
0
@D10SLEO Barca Hansiego będzie lepsza coś czuje
1
@Gibbon_FCB w sumie już raz wygrał Flick to czemu nie
0
To dobrze czy źle?