Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@adi7adi8 Na szczęście not anymore
0
Godzinny trening Bayernu pod wodzą Flicka
0
@Domin7777 zajebisty gosciu i ma mózgu takie sprawia wrażenie, więc tak
0
@Emhyr lepiej późno niż nigdy, zawsze Xavi mógł zostać
0
@michaleu no i fajnie u nas Flick u nich niech se będzie Mbappe. Niech ta liga będzie ciekawa
0
Hansi Flick pierwszy dzień w Barcelonie
0
@Herato Roger Guereiro
0
@Mati23 ta, na szczęście go nie przypomina. Dobrze bo tego Flicka da sie lubić a piłkarze musza sie z nim polubić. Jak będzie gadal po angielsku to nawet konferencje pooglądam
0
To następny sezon Barca - Bayern LM, Barca wygrywa 8:2
0
@Kgorecki2500 nieprawda jak do mnie Turcy gadali po polsku to miałem reakcje z różnych krajów
0
@Ptasior przebić? Chodzi o to że z nim nie rozmawiał i nie tylko z nim. Z la masii łatwo kogos wprowadzic bo uczą sie od dzieciaka jak grać w Barcy
0
Ale że Flick ma glos jak 20 latek to mnie zdziwiło nie powiem xd
20
Ale ma przyjemny głos jak na Niemca, taki pogodny
3
Właśnie tego potrzeba aby zajął sie tymi chlopakami tez pod wzgledem mentalnym, bo Xavi co niektórym potrafil tylko dokopać jak np Roque
0
@Barca398 za niego Palacios
0
Ja sie ciesze, że w końcu porfesjonakny człowiek przychodzi do tego klubu co pokazuje jak unika mediów obecnie. Z Xavim była ta polemika, gadanie głupot, decyzje a potem wycofywanie, Xavi to był wręcz showmen, a trener powinien być w tle i pracować na treningach i podczas meczów i na tym sie skupić
1
Oficjalnie: przyszły sezon ma sens.
Nareszcie profesjonalny trener, skończy sie pobłażanie i jechanie na swojej legendzie. Trener ma pracować, skupić sie i ułożyć zespół tak by oczy nie bolały od oglądania. Z Xavim cała Barcelona kręciła sie w okół trenera
0
@Linghunter88 https://www.filmweb.pl/film/Bia%C5%82y+Bim%2C+Czarne+Ucho-1977-96482
Znalazlem na yt ale w 360 p, a wole lepsza jakość
@Jackazz
0
@PIWOSZ89 niee, już znalazlem ale chyba nigdzie tego nie da sie znaleźć do obejrzenia
0
Pamięta ktoś tytul filmu w którym występował taki pies?
https://zoonews.pl/seter-angielski-cena-hodowla-opis-rasy/
2
Kimiś to nie miś
0
Jeśli to prawda to prośby o pozostanie Xaviego to nieprawda
0
@kanver_ fajnie, że ma pomysł na nieoczywistych grajków a ten tu jest dość ciekawy
0
Ten Palacios to za De Jonga by siadł
0
@Lucyfffer właśnie o tej ekipie jest serial
1
Fajny ten serial 99 o United jak ktoś nie oglądał. Pokazuje jak kiedyś piłka nożna była fajna i klimatyczna
1
@DLFCB cene zawyżył o trzy zera
1
@TR3YWAY Gundogan sie od Lewego cuckoldztwem zaraził
1
@Destroyer_of_Worlds pomidorowa z ziemniakami i obcyngolił cały barek jak to niemiec, Laporta musi mu potrącić z pensji pare eurasów
0
@Destroyer_of_Worlds pomidorową i schabowego