Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Messibestplayerintheworld trochę dziwne, że w tej kategorii nie znalazl sie Bellingham. Wtedy Yamal nie bylby oczywistym wyborem
0
@Kuczek na epicu fc 24 bylo za 60 zl może nadal jest. W starsze nie można
0
@Cule1234 jak sie go pozbędzie to pokaże że ma jaja i widzi kto co gra
6
Może przynajmniej on przyszedł pracować a nie gwiazdorzyć
0
@LukaszFan nie dużo ale on ma sie rozwijać a bez motywacji zostanie na tym poziomie co jest, bo po co być lepszym
2
@PatrychoO bo 3/4 skladu to dzieci z la masii które od urodzenia uczą sie klepać
4
@Comentateiro nie odstrzeli bo nie ma kim grać, ale młody nie powinien robić 2 k minut na sezon i rywalizacja też jest mu potrzebna. Gdzie on ma znaleźć motywacje jak w wieku 16 lat osiągnął szczyt kariery?
5
@DLFCB pamiętam zajebiste to było
1
@skubi99 wykiwać klawisza może
9
Akurat kasa która sam wpłacił mu sie należy
1
Króciutko z samochodziarzem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NeroTFP1 odkąd widziałem jak taki piorun wali w ziemie niedaleko mnie to sie boje burzy
21
Dlaczego podpis pod umową a nie na umowie? Czyżby kolejny przekręt Laporty?
5
Mocne
https://x.com/ThebestFigen/status/1795242014067335629
1
@tristan87 to jest satyryczne konto czy oni pogłupieli?
0
@TR3YWAY każdego chciał sie pozbyć i nakupywać nowych wynalazķów nie widząc winy w sobie
0
200 IQ
25
@Luciano99 jesteście cali z @jowita ?
2
@Criss18Barca niech wprowadza kogo chce byle to sie dało oglądać
1
@MesQueUnClub96 jakbyś w końcu dostał perma to byś pierwszy zakładał multi więc lepiej uważaj na co zwracasz uwagę
0
Jutro prezentacja Flickensa?
0
@BorzyKrzys lepsze to niż bycie simpem do jpgów
0
@TheNekro94 gdyby nie Guardiola to angielskie kkuby są daremne
0
@tomek256 na ekran kupić szklo hybrydowe i olać ubezpieczenie
1
Xaviemu brak jednej rzeczy która powinna być obowiązkowa u trenera tego zespołu: Klasy. Zachowanie na ławce, zachowanie na konferencjach, rzucanie słów na wiatr.. Laporta miał już dosyć
1
@Encore Guler lepszy wg nich, to tym tokiem rozumowania Fermin też lepszy
1
@barcanawieki na pewno sama akcja z Roque słaba, wypożyczeni to who cares
1
@Arden ciekawe czy @VegetaPolska by sie skusił