0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Messibestplayerintheworld trochę dziwne, że w tej kategorii nie znalazl sie Bellingham. Wtedy Yamal nie bylby oczywistym wyborem

0

@Kuczek na epicu fc 24 bylo za 60 zl może nadal jest. W starsze nie można

0

@Cule1234 jak sie go pozbędzie to pokaże że ma jaja i widzi kto co gra

6

Może przynajmniej on przyszedł pracować a nie gwiazdorzyć


0

@LukaszFan nie dużo ale on ma sie rozwijać a bez motywacji zostanie na tym poziomie co jest, bo po co być lepszym

2

@PatrychoO bo 3/4 skladu to dzieci z la masii które od urodzenia uczą sie klepać

4

@Comentateiro nie odstrzeli bo nie ma kim grać, ale młody nie powinien robić 2 k minut na sezon i rywalizacja też jest mu potrzebna. Gdzie on ma znaleźć motywacje jak w wieku 16 lat osiągnął szczyt kariery?

5

@DLFCB pamiętam zajebiste to było

1

@skubi99 wykiwać klawisza może

9

Akurat kasa która sam wpłacił mu sie należy

1

Króciutko z samochodziarzem


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@NeroTFP1 odkąd widziałem jak taki piorun wali w ziemie niedaleko mnie to sie boje burzy

21

Dlaczego podpis pod umową a nie na umowie? Czyżby kolejny przekręt Laporty?

1

@tristan87 to jest satyryczne konto czy oni pogłupieli?

0

@TR3YWAY każdego chciał sie pozbyć i nakupywać nowych wynalazķów nie widząc winy w sobie

0

200 IQ


25

@Luciano99 jesteście cali z @jowita ?


2

@Criss18Barca niech wprowadza kogo chce byle to sie dało oglądać

1

@MesQueUnClub96 jakbyś w końcu dostał perma to byś pierwszy zakładał multi więc lepiej uważaj na co zwracasz uwagę

0

Jutro prezentacja Flickensa?

0

@BorzyKrzys lepsze to niż bycie simpem do jpgów

0

@TheNekro94 gdyby nie Guardiola to angielskie kkuby są daremne

0

@tomek256 na ekran kupić szklo hybrydowe i olać ubezpieczenie

1

Xaviemu brak jednej rzeczy która powinna być obowiązkowa u trenera tego zespołu: Klasy. Zachowanie na ławce, zachowanie na konferencjach, rzucanie słów na wiatr.. Laporta miał już dosyć

1

@Encore Guler lepszy wg nich, to tym tokiem rozumowania Fermin też lepszy

1

@barcanawieki na pewno sama akcja z Roque słaba, wypożyczeni to who cares

1

@Arden ciekawe czy @VegetaPolska by sie skusił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?