5

Ale zajebista


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Niech spada z takimi żądaniami finansowymi. Niech go biorą

0

@Rust_Cohle bardzo dobrze że woli nas niz vadryt

0

@Kazragore sam ps5 nie posiadam, ale miałem okazję grać np w avatara i strzelajac czujesz jakbyś faktycznie trzymał karabin

0

Onlyfans Miguel jest na tej grupie?

0

@kondzix2115 Bernal, Casado, Faye

3

Hansi ma wiadomość


0

@Pawel13sz Flick se myśli co ten Xavi robił w tym klubie

1

Ancelotti zrobił sobie talizman z jakiegoś rudego chłopaczka a mówią, że to nasz klub jest memem hahahah

1

@barcelonaLM Rodrygo jest zakochany w Guardioli i trudno mu sie dziwić



3

@Firestone Bartomeu i tak był gorszy, Lapcio przynajmniej nie rujnuje finansów aż tak

2

Lubicie Laporte? Ja dalej darze sympatią naszego grubaska. Szczerze to bardziej mnie wkurzał Xavi niż Laporta, więc nie płacze nad tym jak został potraktowany, bo sam sklamal o odejściu

8

Flick już działa


1

Ostatecznie dobrze się stało i jestem za Laportą. Źle to rozegrał ale na końcu miał w głowie dobro klubu, bo z Xavim byśmy się pogrążali w dziadostwie jeszcze bardziej. Xavi też nie jest bez skazy i jego wybory, skreślanie piłkarzy, żądania transferów i płacz na konferencjach sie do tego przyczyniły. Niech sobie każdy porzypomni co gadał przed takimi meczami jak z United w LE, że sa faworytem. Teraz byśmy to słyszeli przed każdym klasykiem a potem by mówił, że kadra za słaba.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakiś taki napakowany ten Balde


1

@lntrowertyk stary ile ja sie walk tu o niego natoczyłem to nie masz pojęcia
@maroon ok
Jeszcze jest @David_Martin ale kolega sie na LR nie udziela za bardzo

0

@Karamba Flick potężny na ciutat esportiva

1

Śnił mi sie Flick i trening Barcelony
#niktniepytał

0

@fenix1983 @Ptasior na pewno prędzej coś z nim zrobi niż Xavi a i Fatiemu będzie się chciało bo przy Xavim na głowie mógł stawać i tak byl do odstrzału

2

Aby Fateusz tego nie zjebał teraz


0

Ciekawe jak wygląda szatnia Miami, amigosi gadaja po hiszpańsku a reszta po angielsku

1

@tadzik447 nie znasz sie, ten z 5 robi robote

0

chce oglądać Messiego a jednocześnie wkurza mnie oglądanie Busquetsa

2

@Szmulek kaska z reklam, o to tam chodzi jak w NBA

0

@Pedri16Future akurat Jaro tam mądre rzeczy gada i podzielam jego punkt widzenia odnośnie sprawy z Xavim, bo o tym sie wypowiadali między innymi

0

Zawsze mnie dziwi jak prowadzony jest portal realu czyli patologicznie, a jak czasami odpale ten ich podcast to gadają z sensem i nie obrażają (chodzi o Barce)

0

@maroon czemu? Znaki

1

@koksik2700 bo cały świat jest gorszy niz kiedyś filmy, muzyka, sport. Może to przez internet i technologie, niewiadomo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?