Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ale zajebista
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Niech spada z takimi żądaniami finansowymi. Niech go biorą
0
@Rust_Cohle bardzo dobrze że woli nas niz vadryt
0
@Kazragore sam ps5 nie posiadam, ale miałem okazję grać np w avatara i strzelajac czujesz jakbyś faktycznie trzymał karabin
0
Onlyfans Miguel jest na tej grupie?
0
@kondzix2115 Bernal, Casado, Faye
3
Hansi ma wiadomość
0
@Pawel13sz Flick se myśli co ten Xavi robił w tym klubie
1
Ancelotti zrobił sobie talizman z jakiegoś rudego chłopaczka a mówią, że to nasz klub jest memem hahahah
1
@barcelonaLM Rodrygo jest zakochany w Guardioli i trudno mu sie dziwić
3
@Firestone Bartomeu i tak był gorszy, Lapcio przynajmniej nie rujnuje finansów aż tak
2
Lubicie Laporte? Ja dalej darze sympatią naszego grubaska. Szczerze to bardziej mnie wkurzał Xavi niż Laporta, więc nie płacze nad tym jak został potraktowany, bo sam sklamal o odejściu
8
Flick już działa
1
Ostatecznie dobrze się stało i jestem za Laportą. Źle to rozegrał ale na końcu miał w głowie dobro klubu, bo z Xavim byśmy się pogrążali w dziadostwie jeszcze bardziej. Xavi też nie jest bez skazy i jego wybory, skreślanie piłkarzy, żądania transferów i płacz na konferencjach sie do tego przyczyniły. Niech sobie każdy porzypomni co gadał przed takimi meczami jak z United w LE, że sa faworytem. Teraz byśmy to słyszeli przed każdym klasykiem a potem by mówił, że kadra za słaba.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakiś taki napakowany ten Balde
1
@lntrowertyk stary ile ja sie walk tu o niego natoczyłem to nie masz pojęcia
@maroon ok
Jeszcze jest @David_Martin ale kolega sie na LR nie udziela za bardzo
0
@Karamba Flick potężny na ciutat esportiva
1
Śnił mi sie Flick i trening Barcelony
#niktniepytał
0
@fenix1983 @Ptasior na pewno prędzej coś z nim zrobi niż Xavi a i Fatiemu będzie się chciało bo przy Xavim na głowie mógł stawać i tak byl do odstrzału
2
Aby Fateusz tego nie zjebał teraz
0
Ciekawe jak wygląda szatnia Miami, amigosi gadaja po hiszpańsku a reszta po angielsku
1
@tadzik447 nie znasz sie, ten z 5 robi robote
0
chce oglądać Messiego a jednocześnie wkurza mnie oglądanie Busquetsa
2
@Szmulek kaska z reklam, o to tam chodzi jak w NBA
0
@Pedri16Future akurat Jaro tam mądre rzeczy gada i podzielam jego punkt widzenia odnośnie sprawy z Xavim, bo o tym sie wypowiadali między innymi
0
Zawsze mnie dziwi jak prowadzony jest portal realu czyli patologicznie, a jak czasami odpale ten ich podcast to gadają z sensem i nie obrażają (chodzi o Barce)
0
@maroon czemu? Znaki
1
@koksik2700 bo cały świat jest gorszy niz kiedyś filmy, muzyka, sport. Może to przez internet i technologie, niewiadomo