Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Łatwo pomylić
0
@MesQueUnClub_87 samo zauważenie i danie szansy w juniorach to już dużo. Wielu o tym może pomarzyć. Jakieś afrykańskie dzieci czy ze wschodniej europy mogą mieć równie wiele talentu, ale i tak nikt ich nie zauważy
0
@Azi jeszcze Pedri, Balde poszedl mięsień
0
@BORO_12 a mogą nie zarejestrować kogoś kto już był?
0
@45 Fati wraca już jest w Barcelonie
0
@MesQueUnClub_87 ale też ich wyszkolili, wiadomo że duża część to talent a kolejna to scauting i szkolenie
0
@PatrykBarca Ten klub dał mu wszystko tak jak Inieście, Messiemu i paru innym. Nie wszędzie by dostali szanse
0
@BORO_12 Nico ma 4 gole w lidze
3
@Odcinkowy czym to serce sie objawia? Nie chodzi o jego błędy tylko ale i idiotyczne wypowiedzi. Brak samokrytyki
1
Trzeba dać szanse Fatiemu a nie jakiemuś najemnikowi.
20
Xavi ma sznase zwłaszcza jak prezesem zostanie Font. Tylko niech popracuje, doszkoli się bo ma poważne braki
12
@Lucyfffer jakby jednego dnia bylo karate a drugiego śpiew to ok ale on cały tydzień zasuwa fizycznie wiec bym się poradził lekarza
0
@Cule1234 Xavi zarobi miliony jeszcze nie raz i to lepsze niż splamić honor i wziąć kase
0
@patrykzmc2000 może Xavi do rezerw
Ciekawe czy by chciał
0
@AlwaysBlaugrana pokazali to na gali ZP np Messi i reszta
0
@BORO_12 Marquez zna niemiecki?
2
Dlaczego na asystenta nie moga wziąć profesjonalisty który np byl gdzieś asystentem, coś potrafi tylko pilkarzyka bo zna dwa języki?
0
@Gall Nico co ma 4 gole na pewno zapewni 20 goli na LS
8
To już wygląda jak niewypal a jeszcze sie nie zaczęło
0
@Azi Tylko póki co takie wprowadzanie młodych za wczesne kończy im te kariery przedwcześnie. Chyba lepiej wprowadzić ich później o cieszyć sie nimi 10 lat niż rok. Wszyscy ci młodzi są już przeorani praktycznie
2
Czuczumeni wziął sie za modeling
https://zapodaj.net/plik-OrLH3liZyt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pawel13sz w Barcelonie wszystko możliwe
0
@Lucyfffer w ten sposób wszystkie młode talenty byśmy stracili bo większość z nich właśnie przez słabe rozwinięcie psychiczne wybierze kase. Dzieciaki moga grać po trochu. Drugi minis to tetaz kadra sie na niego rzucila bo stał sie pelnoprawnym członkiem pierwszej drużyny i tak oto 16 latek będzie gral w kadrze na Euro i pewnie IO
1
@Lucyfffer takim tokiem rozumownia. Najpierw zabezpieczasz kontrakt a potem puszczasz go na głęboka wodę. Jakby pograł rok w rezerwach to nic by sie mu nie stało a nie kusili by go 50 mln pensją szejkowie a my sportowo co zyskaliśmy? Wygralismy LM? No jakoś nie. Trzeba mierzyć zyski i straty
1
@Lucyfffer no a teraz Yamal ma kontrakt do 18 stki i daj mu 20 mln albo sobie odejdzie za darmo do PSG, bo Xavi dal mu sie wypromować
0
@Lucyfffer nie wiem czy granie 16 latkami to dobra decyzja, oni mają czas na bycie gwiazdami a teraz robi sie problem z kontraktem Cubarsiego czy Yamala
1
@PrzyszlyPrezydent filozofie frajerstwa chyba
0
@priest9999 liczby miał dobre jak na liczbe minut, bardziej fizycznie był problem i z efektownością
1
Ciekawe czy Flick zostawi Fatiego i jeśli tak czy coś z niego jeszcze wykrzesa