7

Łatwo pomylić


0

@MesQueUnClub_87 samo zauważenie i danie szansy w juniorach to już dużo. Wielu o tym może pomarzyć. Jakieś afrykańskie dzieci czy ze wschodniej europy mogą mieć równie wiele talentu, ale i tak nikt ich nie zauważy

0

@Azi jeszcze Pedri, Balde poszedl mięsień

0

@BORO_12 a mogą nie zarejestrować kogoś kto już był?

0

@45 Fati wraca już jest w Barcelonie

0

@MesQueUnClub_87 ale też ich wyszkolili, wiadomo że duża część to talent a kolejna to scauting i szkolenie

0

@PatrykBarca Ten klub dał mu wszystko tak jak Inieście, Messiemu i paru innym. Nie wszędzie by dostali szanse

0

@BORO_12 Nico ma 4 gole w lidze

3

@Odcinkowy czym to serce sie objawia? Nie chodzi o jego błędy tylko ale i idiotyczne wypowiedzi. Brak samokrytyki

1

Trzeba dać szanse Fatiemu a nie jakiemuś najemnikowi.

20


Xavi ma sznase zwłaszcza jak prezesem zostanie Font. Tylko niech popracuje, doszkoli się bo ma poważne braki

12

@Lucyfffer jakby jednego dnia bylo karate a drugiego śpiew to ok ale on cały tydzień zasuwa fizycznie wiec bym się poradził lekarza

0

@Cule1234 Xavi zarobi miliony jeszcze nie raz i to lepsze niż splamić honor i wziąć kase

0

@patrykzmc2000 może Xavi do rezerw
Ciekawe czy by chciał

0

@AlwaysBlaugrana pokazali to na gali ZP np Messi i reszta

0

@BORO_12 Marquez zna niemiecki?

2

Dlaczego na asystenta nie moga wziąć profesjonalisty który np byl gdzieś asystentem, coś potrafi tylko pilkarzyka bo zna dwa języki?

0

@Gall Nico co ma 4 gole na pewno zapewni 20 goli na LS

8

To już wygląda jak niewypal a jeszcze sie nie zaczęło

0

@Azi Tylko póki co takie wprowadzanie młodych za wczesne kończy im te kariery przedwcześnie. Chyba lepiej wprowadzić ich później o cieszyć sie nimi 10 lat niż rok. Wszyscy ci młodzi są już przeorani praktycznie

2

Czuczumeni wziął sie za modeling
https://zapodaj.net/plik-OrLH3liZyt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pawel13sz w Barcelonie wszystko możliwe

0

@Lucyfffer w ten sposób wszystkie młode talenty byśmy stracili bo większość z nich właśnie przez słabe rozwinięcie psychiczne wybierze kase. Dzieciaki moga grać po trochu. Drugi minis to tetaz kadra sie na niego rzucila bo stał sie pelnoprawnym członkiem pierwszej drużyny i tak oto 16 latek będzie gral w kadrze na Euro i pewnie IO

1

@Lucyfffer takim tokiem rozumownia. Najpierw zabezpieczasz kontrakt a potem puszczasz go na głęboka wodę. Jakby pograł rok w rezerwach to nic by sie mu nie stało a nie kusili by go 50 mln pensją szejkowie a my sportowo co zyskaliśmy? Wygralismy LM? No jakoś nie. Trzeba mierzyć zyski i straty

1

@Lucyfffer no a teraz Yamal ma kontrakt do 18 stki i daj mu 20 mln albo sobie odejdzie za darmo do PSG, bo Xavi dal mu sie wypromować

0

@Lucyfffer nie wiem czy granie 16 latkami to dobra decyzja, oni mają czas na bycie gwiazdami a teraz robi sie problem z kontraktem Cubarsiego czy Yamala

1

@PrzyszlyPrezydent filozofie frajerstwa chyba

0

@priest9999 liczby miał dobre jak na liczbe minut, bardziej fizycznie był problem i z efektownością

1

Ciekawe czy Flick zostawi Fatiego i jeśli tak czy coś z niego jeszcze wykrzesa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?