0

@Dironixu Za dużo niemców

0

Messi pogratulował Barcy Femeni, ciekawe czemu rok temu nie pogratulował majstra Barcelonie męskiej

1

@Gregor1899 Xavi by został jakby utrzymal dobra gre w lidze, a oni odpadli i dali dupy już im sie nie chcialo i to wina trenera

0

@marcin62 większość miał połamane, twierdził że to od otwierania browarów

17

@marcin62 to akurat głupota, znalem typa co w wieku 17 lat nie miał przez to zębów

0

@22_LR a co Ciebie buja? Jak na swój wiek dają czadu

9

Nawet buja


1

@Emhyr asystent

0

@Emhyr Jak sie musi 10 lat uczyć by sie nadawać to sie nie nadaje, ale oby dał rade

0

@MesQueUnClub_87 Rasista tylko białych lubi

0

@VegetaPolska 5 to 5, a 4 to 4, chłopak ma 3 albo 4 latka i stąd moja uwaga
@FCB_dimiC no mówią mi ze mlodo wyglądam ale że az tak xD

1

@FCB_dimiC to jest dobre pytanie czy Ty znasz jakiegos 4 latka bo chyba nie
Ty opisujesz myślenie doroslego człowieka a nie przestraszonego chłopca XDD

1

@FCB_dimiC najwyższym poziomie, bo 4 czy 3 latek odroznia fc tymbrak od Realu i la ligi XDDD hahhahaha

0

@FCB_dimiC tak i sie wzruszyl bo jest tak rozwiniety emocjonalnie że wszystko zrozumiał, to byl placz strachu

0

@JordiAlbion ten najmlodszy ma ze 4 lata, na pewno nie rozumial. Jedynie ten starszy

0

Te dzieci Kroosa płakały niewiedząc po co i dlaczego, tylko stres dla tego najmłodszego

0

@VegetaPolska tak dla sędziego to jak ktoś spojrzy na waszego bramkarza to już absorbcja uwagi
Wam takiego gola uznali niejednego, pech bo nie pamiętam z kim a byłbyś zezłomowany

1

@Adran360 wszystkie takie sytuacje sa na korzysc Realu, Lipskowi tez anulowali slusznego gola

2

Ten var to rzeczywiście komedia, nie dziwoe sie klubom PL

5

Kolejny raz anulują gola przecienikom Realu za rzekome skupianie uwagi. Im kazdego takiego gola uznawali xd

1

Real ma normalna murawe po wielu miesiącach xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Link do finalu kobiet
https://www.youtube.com/live/-OiOrBFpFgo?si=F6u1rxcaVaKinktE

0

@Apatorek nudy, włażenie z piłką do bramki, milion podań

1

Jak uwielbiam Pepa, tak nie cierpie gry City

0

@tomek1656 nie Ty decydujesz

0

@Ptasior sam talent nie wystarczy ale szkolenie go szlifuje i taki Xavi w Zniczu Pruszków by nie wyszedl na ten poziom

0

@Barcasub Kapitan miękki jak miś pluszowy

6


Mamy swojego męczennika

0

@aspr1me Yamal zawsze w przegranych z tego co widzę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?