Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dironixu Za dużo niemców
0
Messi pogratulował Barcy Femeni, ciekawe czemu rok temu nie pogratulował majstra Barcelonie męskiej
1
@Gregor1899 Xavi by został jakby utrzymal dobra gre w lidze, a oni odpadli i dali dupy już im sie nie chcialo i to wina trenera
0
@marcin62 większość miał połamane, twierdził że to od otwierania browarów
17
@marcin62 to akurat głupota, znalem typa co w wieku 17 lat nie miał przez to zębów
0
@22_LR a co Ciebie buja? Jak na swój wiek dają czadu
9
Nawet buja
1
@Emhyr asystent
0
@Emhyr Jak sie musi 10 lat uczyć by sie nadawać to sie nie nadaje, ale oby dał rade
0
@MesQueUnClub_87 Rasista tylko białych lubi
0
@VegetaPolska 5 to 5, a 4 to 4, chłopak ma 3 albo 4 latka i stąd moja uwaga
@FCB_dimiC no mówią mi ze mlodo wyglądam ale że az tak xD
1
@FCB_dimiC to jest dobre pytanie czy Ty znasz jakiegos 4 latka bo chyba nie
Ty opisujesz myślenie doroslego człowieka a nie przestraszonego chłopca XDD
1
@FCB_dimiC najwyższym poziomie, bo 4 czy 3 latek odroznia fc tymbrak od Realu i la ligi XDDD hahhahaha
0
@FCB_dimiC tak i sie wzruszyl bo jest tak rozwiniety emocjonalnie że wszystko zrozumiał, to byl placz strachu
0
@JordiAlbion ten najmlodszy ma ze 4 lata, na pewno nie rozumial. Jedynie ten starszy
0
Te dzieci Kroosa płakały niewiedząc po co i dlaczego, tylko stres dla tego najmłodszego
0
@VegetaPolska tak dla sędziego to jak ktoś spojrzy na waszego bramkarza to już absorbcja uwagi
Wam takiego gola uznali niejednego, pech bo nie pamiętam z kim a byłbyś zezłomowany
1
@Adran360 wszystkie takie sytuacje sa na korzysc Realu, Lipskowi tez anulowali slusznego gola
2
Ten var to rzeczywiście komedia, nie dziwoe sie klubom PL
5
Kolejny raz anulują gola przecienikom Realu za rzekome skupianie uwagi. Im kazdego takiego gola uznawali xd
1
Real ma normalna murawe po wielu miesiącach xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Link do finalu kobiet
https://www.youtube.com/live/-OiOrBFpFgo?si=F6u1rxcaVaKinktE
0
@Apatorek nudy, włażenie z piłką do bramki, milion podań
1
Jak uwielbiam Pepa, tak nie cierpie gry City
0
@tomek1656 nie Ty decydujesz
0
@Ptasior sam talent nie wystarczy ale szkolenie go szlifuje i taki Xavi w Zniczu Pruszków by nie wyszedl na ten poziom
0
@Barcasub Kapitan miękki jak miś pluszowy
6
Mamy swojego męczennika
0
@aspr1me Yamal zawsze w przegranych z tego co widzę