0

@Ptasior może ale talent ma tylko trzeba oszlifować

0

@BORO_12 Na miejscu Laporty bym sie wkurił bo ściągnięcie Roque to był wysiłek dla zarządu, babranie sie w FFP, za kogoś Laporta nawet postawił swoj majątek nie wiem czy za Roque, a ten po 6 miesiącach nawet nie dając mu minut go wywala

1

@Carbon z Realem gramy 2 mecze jak wygramy wszystkie inne to i spokojnie ten 1 z Realem możemy wygrać. Oni beda grać na autobusy bo każdy sie przestraszy Mbappe

2

My widzimy tylko to co media podają, a wiadomo jakie Xavi miał nierealne oczekiwania co do transferów. Dla mnie to stawia Laporte w troche innym świetle. Xavi chce transferów a jak dostał Roque to go wywala po 6 miesiącach


0

@kulek22 Balde to będzie potwór

0

Oby Pep za jakiś czas wrócił, za rok albo po kadencji Laporty

0

@Arden szybkości nabrał w tym sezonie

1

@VegetaPolska a jak wam Mbappe odmowil 2 razy a teraz sie podniecacie to już spoko i nikt o tym nie pamięta jak go wyzywał od kundli

1

@VegetaPolska Xavi przegrał swoje pozostanie ostatnimi meczami zwłaszcza z Girona a nie bo tak sie Laporcie odwidzialo

2

@macio_944 Na ile on ich nauczył a na ile Marquez. Balde? Zjazd ogromny w tym sezonie, Gavi początki też mial lepsze niż uskutecznianie go na skrzydle, Yamal rozwija sie ale to talent generacyjny, Cubarsi ostatnio zjazd, Fermin na razie chwiejna forma, Roque w pół roku w Barcy zerowy postęp taktyczny

4

Moim zdaniem Xavi już nie zrobi kariery jako trener, on ma tak ograniczone myślenie. Roque mu nie pasuje a jakiś średniak mu podpasuje, kogo on rozwinie? Chciał tylko gwiazdy z City, on nie lubi uczyć i rozwijać piłkarzy

0

@takisobiektos Nie ma dowodów kto kogo namawiał. Poza tym gra sie poprawila na wiosne a w momencie ogłoszenia pozostania sie zesrała. Nowy sezon bylby taki jak ta końcówka i Laporta o tym wiedział

0

Jakby Xavi nie oglaszał decyzji o odejściu to by Laporta nie oglaszal o pozostaniu a może nawet zwolniłby go szybciej. Szopke zaczął Xavi i jego rezygnacja za pół roku co samo w sobie jest śmieszne XD

9

W końcu sie skończy pieprzenie o Bernardo Silvie i Zubimendim

0

Jak pierwszy raz ogłosił odejście to było smutne, teraz to już była tylko formalność. Xavi dostał drugą szanse i zepsuł w końcówce sezonu

1

Kibicie Barcy teraz:


3

Większość kadencji Xaviego w Barcy to było czekanie kiedy go zwolnią. Właśnie sobie uświadomiłem

1

@Criss18Barca Finalizuja kontrakt z Nike

1

@Criss18Barca Zmiana trenera największe wzmocnienie bo z nim to by Mbappe nie pomógł

0

@Beztroskii Bayern robił akcje za akcja, szybka gra czy u niego czy innego trenera. Na to licze, na pomysł na gre zwłaszcza w ataku

0

@Nazio_87 piękne

1

@Zoker A ten to pewnie wie od Xaviego, fajne uniwersum

0

Mam nadzieję, że Laporta powie Xaviemu, że na niego nie liczy tak jak on to lubil robić

0

@FCB_dimiC A oni częściej tam pisza o naszym klubie niż o swoim, to wy pozwalacie sobie pluć na twarz

0

@Jakchcesz No i co Cie to?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@GeneralXavi on przyłaził na jesieni i wyżerał bezpańskim kotom a teraz znowu przychodzi, on nieproadny ziomuś jest

0

@Transu96 mam nadzieję że CSI zwierzęta sie Toba zainteresuje

1

@MesQueUnClub_87 mój (przybłęda) kocie i psie żarcie ale to chyba niezdrowe. Pytanie na serio

0

Czym karmicie jeże?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?