Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ptasior może ale talent ma tylko trzeba oszlifować
0
@BORO_12 Na miejscu Laporty bym sie wkurił bo ściągnięcie Roque to był wysiłek dla zarządu, babranie sie w FFP, za kogoś Laporta nawet postawił swoj majątek nie wiem czy za Roque, a ten po 6 miesiącach nawet nie dając mu minut go wywala
1
@Carbon z Realem gramy 2 mecze jak wygramy wszystkie inne to i spokojnie ten 1 z Realem możemy wygrać. Oni beda grać na autobusy bo każdy sie przestraszy Mbappe
2
My widzimy tylko to co media podają, a wiadomo jakie Xavi miał nierealne oczekiwania co do transferów. Dla mnie to stawia Laporte w troche innym świetle. Xavi chce transferów a jak dostał Roque to go wywala po 6 miesiącach
0
@kulek22 Balde to będzie potwór
0
Oby Pep za jakiś czas wrócił, za rok albo po kadencji Laporty
0
@Arden szybkości nabrał w tym sezonie
1
@VegetaPolska a jak wam Mbappe odmowil 2 razy a teraz sie podniecacie to już spoko i nikt o tym nie pamięta jak go wyzywał od kundli
1
@VegetaPolska Xavi przegrał swoje pozostanie ostatnimi meczami zwłaszcza z Girona a nie bo tak sie Laporcie odwidzialo
2
@macio_944 Na ile on ich nauczył a na ile Marquez. Balde? Zjazd ogromny w tym sezonie, Gavi początki też mial lepsze niż uskutecznianie go na skrzydle, Yamal rozwija sie ale to talent generacyjny, Cubarsi ostatnio zjazd, Fermin na razie chwiejna forma, Roque w pół roku w Barcy zerowy postęp taktyczny
4
Moim zdaniem Xavi już nie zrobi kariery jako trener, on ma tak ograniczone myślenie. Roque mu nie pasuje a jakiś średniak mu podpasuje, kogo on rozwinie? Chciał tylko gwiazdy z City, on nie lubi uczyć i rozwijać piłkarzy
0
@takisobiektos Nie ma dowodów kto kogo namawiał. Poza tym gra sie poprawila na wiosne a w momencie ogłoszenia pozostania sie zesrała. Nowy sezon bylby taki jak ta końcówka i Laporta o tym wiedział
0
Jakby Xavi nie oglaszał decyzji o odejściu to by Laporta nie oglaszal o pozostaniu a może nawet zwolniłby go szybciej. Szopke zaczął Xavi i jego rezygnacja za pół roku co samo w sobie jest śmieszne XD
9
W końcu sie skończy pieprzenie o Bernardo Silvie i Zubimendim
0
Jak pierwszy raz ogłosił odejście to było smutne, teraz to już była tylko formalność. Xavi dostał drugą szanse i zepsuł w końcówce sezonu
1
Kibicie Barcy teraz:
3
Większość kadencji Xaviego w Barcy to było czekanie kiedy go zwolnią. Właśnie sobie uświadomiłem
1
@Criss18Barca Finalizuja kontrakt z Nike
1
@Criss18Barca Zmiana trenera największe wzmocnienie bo z nim to by Mbappe nie pomógł
0
@Beztroskii Bayern robił akcje za akcja, szybka gra czy u niego czy innego trenera. Na to licze, na pomysł na gre zwłaszcza w ataku
0
@Nazio_87 piękne
1
@Zoker A ten to pewnie wie od Xaviego, fajne uniwersum
0
Mam nadzieję, że Laporta powie Xaviemu, że na niego nie liczy tak jak on to lubil robić
0
@FCB_dimiC A oni częściej tam pisza o naszym klubie niż o swoim, to wy pozwalacie sobie pluć na twarz
0
@Jakchcesz No i co Cie to?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@GeneralXavi on przyłaził na jesieni i wyżerał bezpańskim kotom a teraz znowu przychodzi, on nieproadny ziomuś jest
0
@Transu96 mam nadzieję że CSI zwierzęta sie Toba zainteresuje
1
@MesQueUnClub_87 mój (przybłęda) kocie i psie żarcie ale to chyba niezdrowe. Pytanie na serio
0
Czym karmicie jeże?