0

@Emhyr Messiego uczył sam Giardiola, kto uczy Yamala. Pilkarz sie rozwija pod dobrym trenerem bardziej

0

@Emhyr właśnie że taktyka i wspolpraca na boisku też jest ważna

0

Lewandowski jakie cisnienie na picziczi

6

@Emhyr z gównianymi trenerami gówno będzie

3

Ale sie klei ta gra, znowu wszystko zrobil 16 latek xd

0

Manzano mi kogoś z facjaty przypomina, tylko kogo

0

@AFA Xavi zajezdza 16 latków byle mieć wynik, jego by to nie obchodziło

1

@AFA Xaviego nie obchodzi Urugwaj xd

0

@Cule1234 Xavi przejdzie do czynów aby utrzymać stanowisko

1

@Emhyr Barca i kibic sukcesu, wybierz jedno. Od lat sraczke niedługo 10 jubileusz

0

@FcPortoFan1999 to ostatnia kolejka tak?

0

Jak City zremisuje a Arsenal wygra to Arsenal majstrem?

0

@Katalończyk 99 nie dziwie Ci sie, ja oglądam z jedną nadzieją więc im gorzej grają tym lepiej

0

Oglądacie dziś tiki padake? Ale to będzie chodzić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@macio_944 też szanuje Twoje zdanie, ale dla mnie to ma mało sportu w sobie, chodzi o wypłate i wykonaną prace ale to samo bym napisał o obecnej Barcy i podejście naszych kopaczy

1

@macio_944 A mnie już nudzi oglądanie meczy a zwłaszcza o nic, wiec amigosów tak nie śledze. Za to czekam na Euro i Copa

5

Słaby jest, kto oglądał Birghton w tym sezonie nawet nie pomyśli o sprowadzeniu go. Dziurawa obrona, brak pomyslu w ataku to gra Brighton

0

Teraz co konferencje będzie mówił o najlepszym zespole na świecie, najlepszym składzie na świecie, a jest to tak szczere jak jego chęć odejścia. Umie makaron na uszy nawijać

0

@barejant Fermin to bardziej ŚPO niż ŚP, poza tym ciężko oceniać po jednym sezonie. On stylem gry przypomina Valverde z Realu czyli jest od biegania a nie koniecznie rozgrywania a jego bramki to atut. U nas nikt nie umie prostopadle podać poza Gundo który sie nauczył od Pepa i Pedrim ale to pojedyncze przebłyski. Winny jest też brak ruchu bez pilki a jedyny który to robi to Fermin a sam sobie nie poda

1

@Trojanek23 ile Messi mial kozackich miesiecy jak wygrywal za mundial?
Wedlug Ciebie typ co wygra tylko euro ma wieksze szanse niz ten co wygra Euro i LM? Liczby maja identyczne wiec kogo to obchodzi ile miesięcy gral dobrze, a teraz forma mu poszla w górę w ostatnim meczu

0

@AgentsOfTime Nie ma szans, bo Bellingham wygra LM na 99%

2

Przecież Arda Gyler lepszy więc jak to możliwe

0

@AgentsOfTime Bellingham mowi Ci to coś

0

@MessiForeverTheBest mówił że w razie odejścia nie będzie chcial kasy wiec upokorzy sie po raz kolejny i swoją legende

1

@Albatros Bernal ma 16 lat, nie każdy 16 latek musi grać od razu. A Xavi wylatuje

0

@barejant to czym jest De Jong, bo asyst nie ma. Fermin nie kreuje bo mamy słabego trenera, ale myśli na boisku czyli jest w stanie

0

@Emhyr niech Rayo wygra aby nie bylo wątpliwości

1

Xavi nigdy nie chciał odchodzic, to byla sztuczka aby zachować posade. Okłamał wszystkich kibiców, prezesa, piłkarzy. Jak szanować takiego człowieka

0

Hahahahaha. Xavi jest pomylony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?