Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Messiego uczył sam Giardiola, kto uczy Yamala. Pilkarz sie rozwija pod dobrym trenerem bardziej
0
@Emhyr właśnie że taktyka i wspolpraca na boisku też jest ważna
0
Lewandowski jakie cisnienie na picziczi
6
@Emhyr z gównianymi trenerami gówno będzie
3
Ale sie klei ta gra, znowu wszystko zrobil 16 latek xd
0
Manzano mi kogoś z facjaty przypomina, tylko kogo
0
@AFA Xavi zajezdza 16 latków byle mieć wynik, jego by to nie obchodziło
1
@AFA Xaviego nie obchodzi Urugwaj xd
0
@Cule1234 Xavi przejdzie do czynów aby utrzymać stanowisko
1
@Emhyr Barca i kibic sukcesu, wybierz jedno. Od lat sraczke niedługo 10 jubileusz
0
@FcPortoFan1999 to ostatnia kolejka tak?
0
Jak City zremisuje a Arsenal wygra to Arsenal majstrem?
0
@Katalończyk 99 nie dziwie Ci sie, ja oglądam z jedną nadzieją więc im gorzej grają tym lepiej
0
Oglądacie dziś tiki padake? Ale to będzie chodzić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@macio_944 też szanuje Twoje zdanie, ale dla mnie to ma mało sportu w sobie, chodzi o wypłate i wykonaną prace ale to samo bym napisał o obecnej Barcy i podejście naszych kopaczy
1
@macio_944 A mnie już nudzi oglądanie meczy a zwłaszcza o nic, wiec amigosów tak nie śledze. Za to czekam na Euro i Copa
5
Słaby jest, kto oglądał Birghton w tym sezonie nawet nie pomyśli o sprowadzeniu go. Dziurawa obrona, brak pomyslu w ataku to gra Brighton
0
Teraz co konferencje będzie mówił o najlepszym zespole na świecie, najlepszym składzie na świecie, a jest to tak szczere jak jego chęć odejścia. Umie makaron na uszy nawijać
0
@barejant Fermin to bardziej ŚPO niż ŚP, poza tym ciężko oceniać po jednym sezonie. On stylem gry przypomina Valverde z Realu czyli jest od biegania a nie koniecznie rozgrywania a jego bramki to atut. U nas nikt nie umie prostopadle podać poza Gundo który sie nauczył od Pepa i Pedrim ale to pojedyncze przebłyski. Winny jest też brak ruchu bez pilki a jedyny który to robi to Fermin a sam sobie nie poda
1
@Trojanek23 ile Messi mial kozackich miesiecy jak wygrywal za mundial?
Wedlug Ciebie typ co wygra tylko euro ma wieksze szanse niz ten co wygra Euro i LM? Liczby maja identyczne wiec kogo to obchodzi ile miesięcy gral dobrze, a teraz forma mu poszla w górę w ostatnim meczu
0
@AgentsOfTime Nie ma szans, bo Bellingham wygra LM na 99%
2
Przecież Arda Gyler lepszy więc jak to możliwe
0
@AgentsOfTime Bellingham mowi Ci to coś
0
@MessiForeverTheBest mówił że w razie odejścia nie będzie chcial kasy wiec upokorzy sie po raz kolejny i swoją legende
1
@Albatros Bernal ma 16 lat, nie każdy 16 latek musi grać od razu. A Xavi wylatuje
0
@barejant to czym jest De Jong, bo asyst nie ma. Fermin nie kreuje bo mamy słabego trenera, ale myśli na boisku czyli jest w stanie
0
@Emhyr niech Rayo wygra aby nie bylo wątpliwości
1
Xavi nigdy nie chciał odchodzic, to byla sztuczka aby zachować posade. Okłamał wszystkich kibiców, prezesa, piłkarzy. Jak szanować takiego człowieka
0
Hahahahaha. Xavi jest pomylony