Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 Ja bym chętnie o Realu obejrzal, w czym tkwi ten mental, a o City widziałem na amazon, to jakiś inny?
0
Xavi jest winny całego zamieszania, najpierw sobie zmyśla, że odejdzie a to tylko po to by dotrwać do końca sezonu i żeby go Laporta pierwszy nie wywalił. Potem go niby błagają żeby został, ale nie zdziwie sie jak ta rozmowa wyglądała tak, bo Xavi sie zgadza bez chwili zawahania
- zostaniesz
- ok
I to by było na tyle. Laporta tak naprawde nic nie zrobil tylko Czawi manipulator
1
Najlepszy to jest Xavi nie podoba mu sie Roque kupiony za spory hajs, ale chce transferów i on taki biedny, bo nie może kupić tego i tamtego. To niech pracuje z tym co ma albo już idzie z tego klubu
0
Isco kontuzja, Fermin na Euro?
0
Mówiłem, że o to chodzi a tu każdy tylko to samo powtarza, że powiedzial prawde o naszych finansach. On między slowami stwierdził że jesteśmy ujowi
2
Xavi tak chciał odejść z Barcy, że teraz będzie błagał o pozostanie. Co za kłamca
6
@PatrykBarca Alonso w Bayerze jest rok, nie wydal setek milionow ma gorsza kadre niz Barca. Cos jeszcze?
1
@doc Faye w końcu dostanie szanse
0
@Baros1990 chociażby sytuacja z mitycznym spalonym bo ktoś skupial uwage patrz mecz z Lipskiem, zawsze anulowali gola przeciwnikom Realu. Jesli Real tak strzelil nawet tego nie sprawdzali
2
@Arden patrząc jak Realowi każda sporna sytuacje sprawdzali i uznawali a dla nas i wielu klubów nie to ciężko sie nie zgodzić
0
@Lucerfi przynajmniej rozwija mlodych, Roque by mógł zostać
1
@Gaz wtedy Xavi wróci, ale ostatnio zmienil ulubienca na Guardiole
0
@Katalonbar nie oglądam Bayernu, wiec nie wiem co masz na myśli
3
Kiedy Hiszpania ogłasza powolania? Fajnie jakby Fermin pojechał, zasłużył na to
0
@Kwiatek67 marzenie
0
Dla Xaviego idealny klub to PSG, City, tam będzie mógł sobie prowadzić kariere z Fify
0
@BorzyKrzys Xavi macha chyba do sędziów
1
@KamQiX bo gra stała sie spowrotem tragiczna, bezjajeczna po ogłoszeniu wielkiego pozostania. Serio tego nie widzicie? Rozumiem Laporte bo też po tej poprawie nabralem nadzieji i chciałem żeby, został a teraz chce żeby w końcu go wywalili. To jest dramat jakie zaangażowanie wykazują ci kopacze a czyja to wina
1
Byłem za Xavim po tym jak po ogłoszeniu odejścia coś zaczęli grać, było zaangażowanie, ale to co pokazal w końcówce sezonu, po ogłoszeniu pozostania porażka, dno, katastrofa. Dlatego powinien odejść z Barcy
0
Roque jest u nas od stycznia i jakie poczynił postępy? żadne. Czy to jego wina? Nie to wina trenera, który nie wzmacnia piłkarzy tylko ich osłabia. Wychodzi na boisko i wygląda gorzej niż junior, to czego oni sie uczą na treningach. Dlatego jest nacisk na wypożyczenie żeby ktos zrobil robote za Xaviego, bo pilkarz nie musi aż tyle grać by sie rozwijac, moze to tez robić na treningach
8
@Derean mężczyzna w ciąży to ma humorki
0
@Kalin33 no na pewno a Ancelotti wbijal mu szpilko, ze sa lepsi od niego. Doinformuj sie jak to wyglądało a potem pisz. Robili mu specjalne plany budowy itp a u nas gówno robili
1
Może słowa Fonta zabolały Laporte, bo ostro pojechał po zarządzie
0
Dupa sie pali o czym świadczy ta konferencja. Cała farsa z odejściem to było kłamstwo, manipulacja
6
@DLFCB jeśli to prawda to w czym problem? Argument homofobów o niezgodzie z naturą upadnie?
1
Guler cały sezon był kiszony na ławie ale budowali go mentalnie, dbali o niego i przez to teraz wchodzi i gra swoje, jest pewny siebie. U nas takiego zawodnika sie kisi i czeka aż nagle odpali z niczego
1
Roque psychicznie zdeptany przez Xaviego
0
Xavi sie obsral Laporty i Deco
0
Ferran nie powinien dostać polowania tylko Fermin
0
@cules100pro pokazywal ze umie grać tylko jemu sie nie chce jak nikomu