0

Tak z ciekawości jest możliwe aby pilkarz zerwał kontrakt, jakie konsekwencje? Sa klauzule, ale nie wszędzie

0

@TR3YWAY dopisałbym tą zasade do regulaminu La Rambli

1

Pożegnanie Mbappe było takie, że go nie bylo. Przykre troche po 7 latach

1

@DLFCB konkurencja dla szynów xd

0

Tenas to jeszcze większy ręcznik niż Pena

2

@Misiaczek09 Bayern otwarcie dawał

2

@abram3k I De Jonga i Araujo, ogladalem dzisiaj tego Faye i jak dla mnie jest gotowy na 1 sklad, ładnie czyścił

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz największy strach o Yamala bo Araby sie rzucą

1

Mapet z golem, zaora la lige

1

Guiu to stylem gry drugi Lewandowski, szkoda że na Roque nie postawią

0

No i dupa Barca b traci bramke

0

Komentarz usunięty

0

@michalgajdek tak myślałem, ale już sobie poradziłem

2

Może i można oglądać ale chyba nie w Polsce, bo u mnie te linki nie działają

0

Możemy sprawdzić jednego z nich Nico, Simons kogo wybieracie.

0

@marcin62 tam podobno też sa hale wiec to nie przypadek

0

Oglądacie dzisiaj ostatni występ Mbappe w peseże?

0

@DonAndresFCB nie obawiam, rezultat nowego sezonu jest jasny

0

@Hindus we mnie też dawno żaden pilkarz Barcy nie wzbudzal takiej niechęci

0

Ciekawe kto będzie startowal w wyborach na prezydenta Barcy. Fonta to bym odpalił bo cały jego projekt to był Xavi. Jakieś pomysły?

0

@DonCarletto a po co ty tu wchodzisz w takim razie?

0

@DonCarletto boli mnie głupota użytkowników tamtej strony a to jeden z dziesiątek przykładów
@VegetaPolska a kiedy robiliśmy jak zagral 5 minut przez cały sezon wiec wypisujecie brednie, poza tym poza golami nie widze tego nowego Messiego połączonego z Modriciem i Ronaldinho

0

@DonCarletto a to musi napisać wprost by się domyślić do czego zmierza?

0

Czyli narracja Guler lepszy od Yamala dalej podtrzymana a chłopak wczoraj poza golem był niewidoczny podczas gdy Yamal bierze na barki cała nasza grę xd
@Emhyr - przecież nikt tak nie twierdzi
@DonCarletto
https://zapodaj.net/plik-9qA9fvl7QP

1

@WisniaKala ale to miłe, haha

0

Gry online czy fabularne? Ja np w tych czasach nie umiem sie cieszyć z gier fabularnych i tylko online

0

Co oglądam Miami to dostają w pape xd

1

@97ketrab było widać że jest sobą poza występem też, nie chodzilo o wciskanie propagandy. O wiele gorzej wypadly Finlandia i UK pod tym względem

2

@97ketrab on był taki pocieszny, tam nie było zboczenia czy coś, wiec to nie kuło w oczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?