Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak z ciekawości jest możliwe aby pilkarz zerwał kontrakt, jakie konsekwencje? Sa klauzule, ale nie wszędzie
0
@TR3YWAY dopisałbym tą zasade do regulaminu La Rambli
1
Pożegnanie Mbappe było takie, że go nie bylo. Przykre troche po 7 latach
1
@DLFCB konkurencja dla szynów xd
0
Tenas to jeszcze większy ręcznik niż Pena
2
@Misiaczek09 Bayern otwarcie dawał
2
@abram3k I De Jonga i Araujo, ogladalem dzisiaj tego Faye i jak dla mnie jest gotowy na 1 sklad, ładnie czyścił
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz największy strach o Yamala bo Araby sie rzucą
1
Mapet z golem, zaora la lige
1
Guiu to stylem gry drugi Lewandowski, szkoda że na Roque nie postawią
0
No i dupa Barca b traci bramke
0
Komentarz usunięty
0
@michalgajdek tak myślałem, ale już sobie poradziłem
2
Może i można oglądać ale chyba nie w Polsce, bo u mnie te linki nie działają
0
Możemy sprawdzić jednego z nich Nico, Simons kogo wybieracie.
0
@marcin62 tam podobno też sa hale wiec to nie przypadek
0
Oglądacie dzisiaj ostatni występ Mbappe w peseże?
0
@DonAndresFCB nie obawiam, rezultat nowego sezonu jest jasny
0
@Hindus we mnie też dawno żaden pilkarz Barcy nie wzbudzal takiej niechęci
0
Ciekawe kto będzie startowal w wyborach na prezydenta Barcy. Fonta to bym odpalił bo cały jego projekt to był Xavi. Jakieś pomysły?
0
@DonCarletto a po co ty tu wchodzisz w takim razie?
0
@DonCarletto boli mnie głupota użytkowników tamtej strony a to jeden z dziesiątek przykładów
@VegetaPolska a kiedy robiliśmy jak zagral 5 minut przez cały sezon wiec wypisujecie brednie, poza tym poza golami nie widze tego nowego Messiego połączonego z Modriciem i Ronaldinho
0
@DonCarletto a to musi napisać wprost by się domyślić do czego zmierza?
0
Czyli narracja Guler lepszy od Yamala dalej podtrzymana a chłopak wczoraj poza golem był niewidoczny podczas gdy Yamal bierze na barki cała nasza grę xd
@Emhyr - przecież nikt tak nie twierdzi
@DonCarletto
https://zapodaj.net/plik-9qA9fvl7QP
1
@WisniaKala ale to miłe, haha
0
Gry online czy fabularne? Ja np w tych czasach nie umiem sie cieszyć z gier fabularnych i tylko online
0
Co oglądam Miami to dostają w pape xd
1
@97ketrab było widać że jest sobą poza występem też, nie chodzilo o wciskanie propagandy. O wiele gorzej wypadly Finlandia i UK pod tym względem
2
@97ketrab on był taki pocieszny, tam nie było zboczenia czy coś, wiec to nie kuło w oczy