0

@Kapitan hawk multi kulti

0

Żydówka z Moskwy, niezle połączenie

5

@jowita rapuje dla Ukrainy

0

@TheNekro94 większy, tam nie ma nic ciekawego, a tu śmiech, kontrowersje, czasami ciekawa nuta

0

@TheNekro94 mam talent to ściek

3

@Kapitan hawk ar ju krejzi

0

Szwajcaria z flaga niebinarnosci xd

1

@Pawlak1992 ja czekam na komentarze "jak można oglądać eurowizje i zaśmiecać tym lr"

0

To co komentujemy eurowizje zgodnie z co roczną tradycją?

0

@TR3YWAY jeszcze sie nie skończył a już wkurza

1

Robiąc zakupy w lidlu można wygrać bilety na Euro, biedra nie dorówna

0

Polska odpadla z Eurowizji? To po co pokazuja ta Lune i je pompują

1

@Domin7777 spokojnie z Rodrygo może walczyc o sklad, mi sie bardziej podoba Brahim

2

Brahim to jest gracz, bardzo udany powrót do Realu

2

@DonCarletto sobie wejdz na artykul pod meczem xdd

1

@AmigoBlancos jest słaby a u was sa śmieszni ludzie jak twierdza ze on jest lepszy od Yamala xd, 3 lata starszy i słabszy

0

@Kibic_83 to będzie nowy Asensio, nie wyroznia sie ale czasami strzela co strzal to gol

0

@Emhyr jechali po Yamalu u siebie że Guler ma mniej minut a tyle goli

0

Guler niewidoczny ale co ma okazje to strzela

0

Ale co Realowcy już sie napalili że jakiś Guler lepszy niż Yamal to ich. Drugi raz oglądam z ciekawości jak typek zagra i chłopa nie ma na boisku

2

Piątkowski i Jóźwiak na Real od 1 minuty

0

@Szklaner po co ma grać jak z niego zrezygnowali? To nie pilkarz Birghton

0

@Emhyr nawet jak zagrał dobry mecz to w następnym czekała go ławka o to mi chodzi

0

@Emhyr Xavi po jego powrocie z kontuzji dawal mu ogony a potem sie Fati całkiem popsuł i takie sa fakty. Teraz Roque psychicznie też juz pewnie jest miękki

0

@Encore ja to pisałem już o Fatim że mial z nim problem, to mi nikt nie wierzyl, ten sam los ma Roque

0

Guler w podstawie, jeszcze będzie tak że rozegra wiecej minut niż Roque ale tak to jest jak sie walczy o drugie miejsce do ostatniej kolejki

1

@blakkudium może jak Real zacznie miażdżyć to wyjdzie to na plus Batcy i zajdą zmiany

1

@J4no póki co tak nam zarząd i trener gotują a my możemy tylko sie przyglądać. Nie warto sie przejmować

0

1

@J4no wiadomo, że jest lepszy xd ale patrzmy realnie na możliwości naszego klubu średniaka. Co do Mbappe to on dostanie bonus, była mowa nawet o 100 mln więc nie wierze w to darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?