Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk multi kulti
0
Żydówka z Moskwy, niezle połączenie
5
@jowita rapuje dla Ukrainy
0
@TheNekro94 większy, tam nie ma nic ciekawego, a tu śmiech, kontrowersje, czasami ciekawa nuta
0
@TheNekro94 mam talent to ściek
3
@Kapitan hawk ar ju krejzi
0
Szwajcaria z flaga niebinarnosci xd
1
@Pawlak1992 ja czekam na komentarze "jak można oglądać eurowizje i zaśmiecać tym lr"
0
To co komentujemy eurowizje zgodnie z co roczną tradycją?
0
@TR3YWAY jeszcze sie nie skończył a już wkurza
1
Robiąc zakupy w lidlu można wygrać bilety na Euro, biedra nie dorówna
0
Polska odpadla z Eurowizji? To po co pokazuja ta Lune i je pompują
1
@Domin7777 spokojnie z Rodrygo może walczyc o sklad, mi sie bardziej podoba Brahim
2
Brahim to jest gracz, bardzo udany powrót do Realu
2
@DonCarletto sobie wejdz na artykul pod meczem xdd
1
@AmigoBlancos jest słaby a u was sa śmieszni ludzie jak twierdza ze on jest lepszy od Yamala xd, 3 lata starszy i słabszy
0
@Kibic_83 to będzie nowy Asensio, nie wyroznia sie ale czasami strzela co strzal to gol
0
@Emhyr jechali po Yamalu u siebie że Guler ma mniej minut a tyle goli
0
Guler niewidoczny ale co ma okazje to strzela
0
Ale co Realowcy już sie napalili że jakiś Guler lepszy niż Yamal to ich. Drugi raz oglądam z ciekawości jak typek zagra i chłopa nie ma na boisku
2
Piątkowski i Jóźwiak na Real od 1 minuty
0
@Szklaner po co ma grać jak z niego zrezygnowali? To nie pilkarz Birghton
0
@Emhyr nawet jak zagrał dobry mecz to w następnym czekała go ławka o to mi chodzi
0
@Emhyr Xavi po jego powrocie z kontuzji dawal mu ogony a potem sie Fati całkiem popsuł i takie sa fakty. Teraz Roque psychicznie też juz pewnie jest miękki
0
@Encore ja to pisałem już o Fatim że mial z nim problem, to mi nikt nie wierzyl, ten sam los ma Roque
0
Guler w podstawie, jeszcze będzie tak że rozegra wiecej minut niż Roque ale tak to jest jak sie walczy o drugie miejsce do ostatniej kolejki
1
@blakkudium może jak Real zacznie miażdżyć to wyjdzie to na plus Batcy i zajdą zmiany
1
@J4no póki co tak nam zarząd i trener gotują a my możemy tylko sie przyglądać. Nie warto sie przejmować
0
@Kamiloza91 tak
1
@J4no wiadomo, że jest lepszy xd ale patrzmy realnie na możliwości naszego klubu średniaka. Co do Mbappe to on dostanie bonus, była mowa nawet o 100 mln więc nie wierze w to darmo