1

@Hindus To samo bylo z Fatim i Torre a ludzie pisali że źle trenują, Xavi po prostu niektórych nie lubi i im nie daje grać

3

Kim jest Xavi by oceniać kto sie nadaje a kto nie, pilkarzy był wybitnym ale do dobrego trenera to mu daleko. To nie pierwszy pilkarz którego Xavi zniszczył bo mu sie coś nie podoba. Torre, Fati, Garcia który po odejściu jest świetny

0

@HighestInTheRoom czy to dobry człowiek to wątpię po tym jak np. obśmiewa cieszynke Fermina który mu nic nie zrobił, ale na tym filmiku na takiego wygląda

0

@AlexDark00 a kogo Messi nie osmieszyl? Stegenowi by ladowal az milo

0

@AlexDark00 to że Penia to cienias to nie czyni Ter Stegena wybitnym, dla mnie do Curtuisa nie ma podjazdu jeśli chodzi o kluczowe interwencje

0

A jak oceniacie Ter Stegena? Wkurza mnie ta jego skwaszona mina po kolejnej wpuszczonej szmacie albo przynajmniej strzale do obrony

0

@MOLESTA napastnik ma mieć zmysl strzelecki, wyjście na pozycje, szybkość a nie drybling, drybluj sobie między 4 obroncami jak nie jesteś Messim, chyba że ma przedryblować bramkarza

0

@Kozinho. Co ci da kupno DMa jak genialny Xavi wpadnie na pomysł by go zmienić w 60 minucie na Ferrana

0

@Rewolucja123 nie przebili ofert bo on chciał trafić tylko do Barcy, krótką macie pamięć

0

@MOLESTA to twoja opinia, wpisz w wyszukiwarke strony Roque i przewin sobie, Chelsea, Arsenal a nawet Real byly zainteresowane, byl najlepiej wyceenianym talentem z Brazylii

4

Najlepsze, że ten Xavi nie chce nic zmienić, dostał młoda gwiazde z Brazylii za kupe kasy, o którą biły sie mocne kluby a będzie dalej grał statycznym Lewym zamiast puścić w bój dynamicznego napastnika. A pseudorekin będzie jechał ma hypie z początku sezonu i grał jako 12 zawodnik już do końca kadencji Xaviego

0

Cubarsi też ostatnio spuścił z tonu, wiadomo wiek ale on trzymał ta defensywe do spółki z Kounde, dzięki niemu nasza pewność siebie w tym aspekcie wzrosła, oby to nie byl casus Balde że dostaje nowy kontrakt i nie daje z siebie tyle

2

On nigdy nie chciał odchodzić, ogłosił decyzje żeby utrzymać sie na stołku do końca sezonu a jak zaczęło iść dobrze to uratował sie w oczach Laporty, że ten go błagał o pozostanie

2

Dałem sie nabrać na poprawe gry za Xaviego, wystarczy że dostał ciepły stołek zapewniony i spowrotem gówno grają haha

0

Na uj on zdejmuje Christensena czyli naszego ŚPD, od tego sie gra posypala

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ter Stegen raz na 5 prób coś obroni

3

Co Yamal robi gre w tym klubie, bez niego to by byla walka o jednego gola co mecz

6

Vinicius wkurzajacy ale świetny pilkarz

3

Vinicius ładne dosrodkwanie krzyżakiem

1

Belingham gol po minucie od wejścia

2

Bellingham z nożyczkami robiący dziury w getrach najlepszy moment twgo meczu xdd

3

Ten lepszy od Yamala Guler na tle Cadizu zniknął

1

@Rl9k1nG dużo bo miałem ten język w gimnazjum i podstawówce

3

@NeroTFP1 Nie wiem jak ktoś o zdrowych zmysłach może z tego czerpać przyjemność

0

@Deviler Posty @AlexDark00 przyniosły skutek, xavi czyta la bambe

4

I ma racje na wypożyczeniu wcale nie ma gwarancji gry co pokazal przykład Fatiego

3

Rok to norma przy tej kontuzji, wiec im dłużej zachowaja ostrożność tym lepiej

1

@Stinger_ dla niego to najlepszy ruch, Real może syf grać a wygra to jest gwarant

0

@Herato Mbappe jakby nie gral w psg mial szanse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?