0

0

I to jest właśnie głupota tego klubu, promowanie młodych talentów w momencie gdy maja niezabepieczone kontrakty. Kij z ta klauzula jak ma kontrakt do 2026

1

@Zoker bierzemy od nich pilkarzy, może w końcu trenera weźmiemy

0

Bernardo Silva chce do Barcy to po kiego przedłużał kontrakt. Skupił bym sie na mlodych talentach i wypatrzyl kogoś na rynku a najbardziej ŚPD, chyba że pożegnają De Jonga w co wątpię z tym kontraktem

1

@Deviler ja mówiłem że to zagrywka, to bylo tylko po to by wywołać reakcje, nie mial zamiaru odchodzić

2

Nikt go nie weźmie przez ta pensje na poziomie Mbappe

0

@Emhyr Liść to przenośnia, chyba że na parkingu. A tak naprawdę wszyscy powinni zareagować którzy byli blisko i go opierdolić

0

@Arden Ale on to chamsko zrobil, zreflektował sie ale jak beda na to pozwalać to w koncu ktoś tego Yamala połamie

2

W ogóle ktoś mówi że Araujo jak Puyol a przynajmniej tak mówili gdzie pod względem mentalu nawet nie jest blisko Pique. Jak wczoraj Rudiger odepchnal Yamala to nikt sie nawet za nim nie wstawił, taki mamy mental w tym zespole a Rudigerowi to sie lepa na ryj należała za to

0

@matirix20 no więc właśnie komu bylo latwiej i od kogo uczył sie Messi, jakich miał trenerów i kolegów

10

Yamal ma 16 lat nawet Messi w jego wieku tak nie grał więc takie pierdolenie. Widać jaki Yamal ma klej w bucie, nie mniejszy niż Messi

0

@beter2 idź z tym Busquetsem, zero charyzmy

0

W którym mieście ludzie tak dalej w maskach chodzą? xd
https://m.facebook.com/story.php?id=100044509806372&story_fbid=1005755614251423

2

Próbował wczoraj w defensywie ale i tak nie umiał nic odebrać i skonczylo sie kontuzja, nie mam pretensji za ten mecz ale De Jong po prostu nie ma umiejętności do gry w defensywie, zawsze kończy sie faulem lub przegranym pojedynkiem

0

Ma potencjał tylko musi tyle zapału wkładać w każdy mecz co w klasyk

0

Świetny jest, niesamowicie sie rozwinął w tym momencie od czasu kiedy debiutował, liczymy na wiecej w kolejnym sezonie

0

@Midast Balde już ma 20 lat, a Gavi skończy 20 w Sierpniu

0

W końcu nie odstawil nogi i biegał, ale z każdym takim urazem będzie grał jak co raz wieksza ciapa a już i tak gra

0

Kto słowa tego Klauna Romero bierze na poważnie

0

@budel17 sa ujecie na necie gol był

1

@bartas97 Yamal gol również tylko wasz 12 zawodnik nas okradł, akcja przy bramce Fermina

2

Notatnik podważa zasadność MVP dla Yamala xDDD sędzia był lepszy no tak

0

Teraz jeszcze sie okaże że Real dwa mecze przewali i majster byl do ugarnia xd

0

@tristan87 ja juz w potorkach na meczu widzialem gola wiec odechcialo sie to gówno dalej ogladac ale obejrzalem dla krecenia bialymi scierami przez Yamala

0

@Keson i tak PSG sie po niego zgłosi

0

@Arden z Realem gra najlepsze mecze bo nabiera dodatkowej motywacji, to widać

3

Kounde nasz najlepszy obrońca, jest sjupiony i myśli na boisku, nikt nie ma podjazdu żaden Arauho a Cubarsi to jeszcze dziecko i masa błędów przed nim

6

Yamal jest za dobry na nasz klub, jak sie nie ogarniemy to ciężko to widze z jego nowym kontraktem

10

Szkoda tylko Yamala i Fermina oraz Kounde, jedyni co dobrze zagrali. Reszta żałosna

0

De Jong dzisiaj zagral jak chłop w końcu a nie jak baba i od razu połamany, to samo bylo z Athleticiem jego ostatni dobry mecz. Z dwojga złego wole żeby grał tak ale rzadziej niż jak zawsze ale częściej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?