Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matt_i1992 właśnie początek mial tam dobry mimo gry na środku, przez ta kontuzje w listopadzie cofnal sie do punktu wyjścia
0
@Matt_i1992 chyba o bramki chodzi w tym sporcie wiec nic dzownego ze kazdy sie jarał
0
@Matt_i1992 zgadza sie ale presezon rok temu miałem bardzo dobry, tak samo końcówkę sezonu więc dalsza niechęć Xaviego do niego była niezrozumiała, bo pokazywał na boisku że daje rade a i byly glosy od dzeinnikarzy że najlepiej strzela na treningu i pracuje
0
@jacobFCB też to pamiętam, szkoda że sie sprzedał
4
Pewnie fejur ale to by był przydatny pilkarz
0
On nigdy nie leżał Xaviemu od powrotu z kontuzji po przyjściu Xaviego był źle wprowadzony, coś jak teraz Roque. Zero zaskoczenia, ale myślę że Fati zostanie i się uprze
0
@Emhyr zaraz sie zacznie pompowanie Gulera bo strzelil 2 bramki w 91 minit czy jakoś tak
0
@Arden bo chłopaki młodsze i jeszcze nie zjebane jak te nastolatki
0
@Magicc89PL też mial 16 lat ale bliżej 17, Yamal 15 różnica byla około roku
0
Piłkarz dla którego włącza sie mecze i po latach drewnianej gry tego zespołu, pokazuje jak powinno się grać w Barcy. Nie sprzedawać za żaden hajs by kupić najemników pokroju Dembele, De Jonga, Coutinho. Nie wspominając że na rynku po prostu nie ma talentów do kupienia za rozsądną cene i mało kto się wyróżnia. Na tej stronie też panuje hipokryzja, tyle było placzu że nie mamy pół skrzydlowego a jak sie pojawił te pełno głosów aby sprzedać
0
Za pierwszy bym nie dał kartki
0
@Kamiloza91 jaki Lewy już powiedzial, że sie nigdzie nie wybiera
0
@Blanco16 kiedyś tak, ale teraz wybrał hajs i złota klatke i nawet nie wiem czy coś umie jeszcze grać
0
@Arden przy Dembele, Coutinho i De Jongu to miał konkurencje poważną
0
@ViscaelBarca2007 Mitoma co sezon przesiedzial na L4 xddd
1
@RoberDzik niech oni skończą sprowadzać jednosezonowych grajków, albo pilkarzy u schylku a kariery a zaczna sprowadzać młodych, perspektywicznych z talentem, niekoniecznie o statusie gwiazdy
0
@Emhyr Brighton to też nie ten Brighton z zeszłego sezonu co polazuje forma i wyniki, a samolubność wybija poza skale tam
1
Odklejeni kibice Realu już twierdza, że 19 letni turek jest lepszy od Yamala bo ma 2 gole mniej przy małej ilości minut. Trzeba być naprawde nieźle pojebanym by po tym oceniać, Yamal ratował nam mecze, dawał punkty, asysty, zdobywał mvp, a Guler przesiedział sezon na ławce i strzelił gola w rozstrzygniętej lidze, dodatkowe jest 2,5 roku starszy. Z czym do ludzi
0
@Recha_0684 już nie do końca skoro kolejny trener sie na niego skarży, on ma ciężki charakter i jest leniem ale licze że jak zacznie mu iść, doceni to i zacznie ciężej pracować. Może nie ta kolejność ale jednak każdego wychowanka darze szczególną sympatią. Już nie mam nadzieji że bedzie piłkarskim gigantem ale niech chociaż będzie solidnym zmiennikiem
2
@ElTomas nie zbawiciela ale przynajmniej solidnego strzelca, w poprzednim sezonie byl naszym drugim strzelcem i czasami zagral dobry mecz dający nadzieje na jego powrót do formy
0
Jak po takiej kontuzji to szczypte magii ma w sobie ten Guler, ale też ego wielkie jak na to ile gra w realu
7
Guler strzelił bramke poza tym niewidoczny, ale to jak ustawia Carvajala i Modricia na boisku do tego macha łapami do sędziego bez powodu to hit xd
2
Niech wraca do domu i dostanie jeszcze tą ostatnią szanse. Na jego powrocie może też skorzystać Balde, który jest zżyty z Fatim
2
Czym wy sie emocjonujecie jak lige sobie sami przegraliśmy jakimis remisami z Granadą, frajerstwem z realem itp
0
Turecki Messi z golem
0
Guler poza jednym odbiorem piłki to faktycznie wyglada jak Messi, podobnie człapie
0
Gówniarski turas jak sie rzuca do sędziego
0
Turecki Messi dziś w podstawie, czyżby macki Pereza?
0
@tomek8756 Iks do
0
@kaamil1910 Nie sprzedałbym nikogo z młodych talentów. Wole zaryzykować, że coś sie stanie i syracimy potencjalną kase niż że beda pięknie grać latami w innym klubie. Sprzedawać to sie powinno dobrych ale którzy lepsi nie beda i maja mało lat gry przed soba jak np De Jong, a nie 16 latka na kosmicznym poziomie