Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dowalić im i jakoś przeklniemy ten sezon
22
Jak nasza pomoc nie zajedzie 40 latków to jesteśmy zgubieni
0
Jak ktoś nie ma gdzie obejrzeć meczu to na sweet tv legalnie za free
1
@Azi rozumiem wierzyć w zwycięstwo ale czemu takimi odklejonymi wynikami?
1
@PW27 sezon z Busquetsem byl najlepszy, bez niego gra jak Roberto albo i gorzej
0
@ranger3120 I jest najlepsza szkółka w Europie i masa talentow do oszlfiowania
0
@IronSanHybrid to sa ludzie którzy myślą stereotypowo. Jak baba tp musi lubić to a jak chłop to to, a jak sie nie wpasowujesz to jestes niebinarny xD
1
@Arden nikogo za te zawrotne 8 mln nie kupimy a sprzedasz go za 10, albo mniej, pewnie pojdzie na wypożyczenie wiec jego pensja i tak odpada z budżetu
0
@kigani dla mnie Torres najlepiej gral na 9 a tam powinien Roque sie rozwijać
0
@qbuteq pod względem zarobków to nic nie da
0
Wasze top 3 do sprzedania z pierwszej drużyny?
1. De Jong
2. Martinez
3. Torres
0
@Gaz No Rapha nie istnial z PSG, tak jak Lewy w pierwszym meczu z PSG to fakt, ale chyba co innego oglądaliśmy. A drugi mecz ustawil Araujo swoja glupotą
6
@Arden pisałem że on sie boi piłki, jest delikatny jak 5 latka
0
@Gaz i tak ma wiecej asyst niz nasi pomocnocy xd
0
@Lucyfffer co? Ile razy zahamował wyjscie z kontra z PSG swoim koleczkiem?
1
Niedlugo skończy sie tak jak z innymi, spadnie jego wartość rynkowa do 5 mln po tym jak gra
2
@FcPortoFan1999 nie wiem, ale ciągle o tym gadaja przy każdym kolejnym pucharze xd
0
@kejdzi a ja opcje drugą bo już slysze to pierdololenie o 15 la decimie, poza tym Real sie mocniej wzbogaci wygrywajac LM
1
@lntrowertyk nie nasz mecz tylko następna kolejka
0
@Khajio z reguły jak jest mowa o dużym talencie u nas to sie sprawdza, tu wiecej na jego temat
3
14 letni Ebrima Tunkara kolejny talent z La Masii, krążą słuchy że może być lepszy niż Yamal
0
@Botanik Real zagra autobus i będzie czekal na kontry
4
Dlatego nigdy nie zrozumiem jak ktoś może chcieć sprzedać Yamala, patrząc jak bezproduktywni potrafia być skrzydlowi za 120 mln
1
@messi564 u Pepa jak jesteś ujowy to nie grasz, tego brakuje w Barcelonie
1
@bari_94 jeśli w 2025 pójdą po Guardiole to ok
4
Trener, który prędzej zagrałby 50 latkiem, niż 18 latkiem
3
@Transu96 no fakt, tak samo Twoje biurko i trafy w fife to był scam, ale ja głupi. Jedyna prawdziwa historia LR to xbox w odkrzuczach
14
@HighestInTheRoom za robienie smaka
3
@IronSanHybrid czemu administracja nie banuje za takie posty?
1
@TheNekro94 ciekawe po ilu latach zacznie sie zwracać, bo ta murawa pozostawia wiele do życzenia i dalej pewnie w to pompują kase