1

Dowalić im i jakoś przeklniemy ten sezon

22

Jak nasza pomoc nie zajedzie 40 latków to jesteśmy zgubieni

0

Jak ktoś nie ma gdzie obejrzeć meczu to na sweet tv legalnie za free

1

@Azi rozumiem wierzyć w zwycięstwo ale czemu takimi odklejonymi wynikami?

1

@PW27 sezon z Busquetsem byl najlepszy, bez niego gra jak Roberto albo i gorzej

0

@ranger3120 I jest najlepsza szkółka w Europie i masa talentow do oszlfiowania

0

@IronSanHybrid to sa ludzie którzy myślą stereotypowo. Jak baba tp musi lubić to a jak chłop to to, a jak sie nie wpasowujesz to jestes niebinarny xD

1

@Arden nikogo za te zawrotne 8 mln nie kupimy a sprzedasz go za 10, albo mniej, pewnie pojdzie na wypożyczenie wiec jego pensja i tak odpada z budżetu

0

@kigani dla mnie Torres najlepiej gral na 9 a tam powinien Roque sie rozwijać

0

@qbuteq pod względem zarobków to nic nie da

0

Wasze top 3 do sprzedania z pierwszej drużyny?
1. De Jong
2. Martinez
3. Torres

0

@Gaz No Rapha nie istnial z PSG, tak jak Lewy w pierwszym meczu z PSG to fakt, ale chyba co innego oglądaliśmy. A drugi mecz ustawil Araujo swoja glupotą

6

@Arden pisałem że on sie boi piłki, jest delikatny jak 5 latka

0

@Gaz i tak ma wiecej asyst niz nasi pomocnocy xd

0

@Lucyfffer co? Ile razy zahamował wyjscie z kontra z PSG swoim koleczkiem?

1

Niedlugo skończy sie tak jak z innymi, spadnie jego wartość rynkowa do 5 mln po tym jak gra

2

@FcPortoFan1999 nie wiem, ale ciągle o tym gadaja przy każdym kolejnym pucharze xd

0

@kejdzi a ja opcje drugą bo już slysze to pierdololenie o 15 la decimie, poza tym Real sie mocniej wzbogaci wygrywajac LM

1

@lntrowertyk nie nasz mecz tylko następna kolejka

0

@Khajio z reguły jak jest mowa o dużym talencie u nas to sie sprawdza, tu wiecej na jego temat


3

14 letni Ebrima Tunkara kolejny talent z La Masii, krążą słuchy że może być lepszy niż Yamal


0

@Botanik Real zagra autobus i będzie czekal na kontry

4

Dlatego nigdy nie zrozumiem jak ktoś może chcieć sprzedać Yamala, patrząc jak bezproduktywni potrafia być skrzydlowi za 120 mln

1

@messi564 u Pepa jak jesteś ujowy to nie grasz, tego brakuje w Barcelonie

1

@bari_94 jeśli w 2025 pójdą po Guardiole to ok

4

Trener, który prędzej zagrałby 50 latkiem, niż 18 latkiem

3

@Transu96 no fakt, tak samo Twoje biurko i trafy w fife to był scam, ale ja głupi. Jedyna prawdziwa historia LR to xbox w odkrzuczach

14

@HighestInTheRoom za robienie smaka

3

@IronSanHybrid czemu administracja nie banuje za takie posty?

1

@TheNekro94 ciekawe po ilu latach zacznie sie zwracać, bo ta murawa pozostawia wiele do życzenia i dalej pewnie w to pompują kase

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?