Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pedri16Future no na sofascore można sprawdzić
3
De Jong wczoraj 1 przechwyt, 0 kluczowych podań xd a poniżej krycie powietrza przez De Jonga, wow
1
@Oskar00 i biega jak wóz z węglem, jest tchórzem który nie potrafi zagrać do przodu
0
Gol Vitinhi i blokada De Jonga palce lizac, on byl najbliżej, jest wolny jak żółw
0
@Albatros tak sie zakręci że skończy sie 5:1
1
@HighestInTheRoom pewnie ma za złe Barcy bo żałowali kasy, z łaski przedluzyli kontrakt i tak dalej
2
@HighestInTheRoom Ciekawe co na to największy kibic @Emhyr
3
@Culer9002 musisz umieć walczyć z ostrym cieniem mgły
1
Komentarz usunięty
7
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Kinginiesta Pep sie nie mylił że go odpulił, on czesto robi glupie błędy ale imponuje dryblingiem co poniektórym
1
Może do Dembele nie umial dotrzeć żaden trener a Enrique to jednak geniusz motywacji xd
Albo po prostu Francja mu służy a Barce to chyba nienawidzi za to że mu pensje obniżyła
0
@arasz1819 zajechany Pedri zrobil wiecej w pressingu niz ten zalosny De Jong, o Araujo juz pisałem
16
De Jong jaka ocena? Dramat wedlug mnie nic z przodu i nic z tyłu kolejny mecz bezjajeczny jakby go nie było jeszcze to holowanie pilki i kółeczka, gosciu mysli że jest Xavim XDD gdzie jakies prostopadle cokolwiek kurła
2
Już po czerwie bylo wiadomo jak to sie skonczy, i tak jestem zadowolony z tego sezonu w LM
0
Za kiepksa kadra na jakiś final LM i tyle, w ataku jakość i przebojowosc to jedynie Yamal, pomoc Gundogan i Pedri jak akurat nie jest zajechany, obrona dobra gdyby nie odpał Araujo i to tyle
1
Xavi kocham Cie
6
De Jong jak zwykpe zajebiste dosjcie do rywala, wezcie go juz sprzedajcie
2
De Jong znowu truchickiem i patrzy jak rywale strzelaja w nasza bramka, masakra co ten chlop gra jak pipka
0
Kounde > Araujo
0
Trzymamy kciuki w drugiej połowie u mnie sie sprawdza w ciężkich momentach Barcy ostatnio, ale serio nie w przenośni
2
Dobra przegrywamy klasyk ale dzisiaj awans, ide na to
0
@Arczek2001 uj z tym jak gramy w 10
0
Jak odpadniemy to Araujo przewalił kase która miala isc na jego podwyżke
0
@FcBforever221 widac jak mu zależy a u nas miał pusty wzrok jakby nic nie rozumiał
4
Szkoda że Araujo nie ma mózgu, ale często mu uchodzily na sucho różne wejścia na faul i tak sie nauczyl grać
0
Tęsknie za zasada goli na wyjeździe. Komu to przeszkadzalo?
2
O drukarz kartke pokazal arabom
0
@Aragorn33 jeszcze sa lampy na podczerwień ale podejrzewam, że nie masz w domu