0

@Pedri16Future no na sofascore można sprawdzić

3

De Jong wczoraj 1 przechwyt, 0 kluczowych podań xd a poniżej krycie powietrza przez De Jonga, wow


1

@Oskar00 i biega jak wóz z węglem, jest tchórzem który nie potrafi zagrać do przodu

0

Gol Vitinhi i blokada De Jonga palce lizac, on byl najbliżej, jest wolny jak żółw

0

@Albatros tak sie zakręci że skończy sie 5:1

1

@HighestInTheRoom pewnie ma za złe Barcy bo żałowali kasy, z łaski przedluzyli kontrakt i tak dalej

2

@HighestInTheRoom Ciekawe co na to największy kibic @Emhyr

3

@Culer9002 musisz umieć walczyć z ostrym cieniem mgły

1

Komentarz usunięty

7

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@Kinginiesta Pep sie nie mylił że go odpulił, on czesto robi glupie błędy ale imponuje dryblingiem co poniektórym

1

Może do Dembele nie umial dotrzeć żaden trener a Enrique to jednak geniusz motywacji xd
Albo po prostu Francja mu służy a Barce to chyba nienawidzi za to że mu pensje obniżyła

0

@arasz1819 zajechany Pedri zrobil wiecej w pressingu niz ten zalosny De Jong, o Araujo juz pisałem

16

De Jong jaka ocena? Dramat wedlug mnie nic z przodu i nic z tyłu kolejny mecz bezjajeczny jakby go nie było jeszcze to holowanie pilki i kółeczka, gosciu mysli że jest Xavim XDD gdzie jakies prostopadle cokolwiek kurła

2

Już po czerwie bylo wiadomo jak to sie skonczy, i tak jestem zadowolony z tego sezonu w LM

0

Za kiepksa kadra na jakiś final LM i tyle, w ataku jakość i przebojowosc to jedynie Yamal, pomoc Gundogan i Pedri jak akurat nie jest zajechany, obrona dobra gdyby nie odpał Araujo i to tyle

1

Xavi kocham Cie

6

De Jong jak zwykpe zajebiste dosjcie do rywala, wezcie go juz sprzedajcie

2

De Jong znowu truchickiem i patrzy jak rywale strzelaja w nasza bramka, masakra co ten chlop gra jak pipka

0

Kounde > Araujo

0

Trzymamy kciuki w drugiej połowie u mnie sie sprawdza w ciężkich momentach Barcy ostatnio, ale serio nie w przenośni

2

Dobra przegrywamy klasyk ale dzisiaj awans, ide na to

0

@Arczek2001 uj z tym jak gramy w 10

0

Jak odpadniemy to Araujo przewalił kase która miala isc na jego podwyżke

0

@FcBforever221 widac jak mu zależy a u nas miał pusty wzrok jakby nic nie rozumiał

4

Szkoda że Araujo nie ma mózgu, ale często mu uchodzily na sucho różne wejścia na faul i tak sie nauczyl grać

0

Tęsknie za zasada goli na wyjeździe. Komu to przeszkadzalo?

2

O drukarz kartke pokazal arabom

0

@Aragorn33 jeszcze sa lampy na podczerwień ale podejrzewam, że nie masz w domu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?