Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 Roberto zrobil akcje gdzie Fermin strzelal i Cadiz wybiło
0
@Chucky wygrać bez dogrywki, nie ważne ile
8
Takie piłki jak od Messiego w Barcy to kiedyś byla codzienność, a teraz Pedri raz na ruski rok to zrobi a dalej nikt
1
Dramatyczna liga, Kansas czy jak im tam sie zabawiają w ole z amigosami xd
1
Nigdy sie nie przyzwyczaje do tego klimatu MLS, nie ma to porównania do Europy czy Ameryki płd. Wszystko takie sztuczne, skomercjalizowane
1
@Adran360 Messi gra?
0
@Tomek54321 tylko w Barcy, Barca wyznacza nowe trendy ale ile znaczy 21 latek w jakims Realu czy City
0
@IronSanHybrid upublicznia to żeby kolejnym podrzucac pomysly? Ten Stanowski to taki atencjusz że az niedobrze sie robi
0
Real powinien sobie honorowo odebrać punkty, wedlug ich fanbazy 1:0 to przecież nie zwycięstwo
4
Raphinha jaki szybki, w zeszlym sezonie to byl zolw
0
Ten Ferran jak nie strzela to nie istnieje na boisku..
1
@kondzix2115 mecz z Porto?
1
Roque nie umie sie utrzymać na nogach i to jego wada póki co
1
Od nowa można zacząć kochać Barce, bo kocha sie zawsze ale ten klub tak męczył w ostatnich latach i za to będę za Xavim
0
@szkudi7 Roberto ma jaja a De Jong nie
4
Ciężki mecz, ale widać że mental inny niz kilka miesiecy temu dlatego dobrze sie ogląda
0
Kontrowersyjna opinia. Wole oglądać Roberto od De Jonga
1
Fermin jaki podjarany xd
0
Co oni tak na tego Alonso co pol roku nie grał grają
0
Prowadź Roberto, kapitanie
0
@Tomek54321 wciąż ma 21 lat więc dlatego nie skreślam, niektórzy dopiero wąchaja dorosly futbol w tym wieku
1
@Transu96 Christensen pauzuje z PSG
2
@TR3YWAY w la masii nie ma brzydali
9
Tylko kto temu Roque ma podawać, może Fermin bo inni średnio
1
Klasycznie rywale Realu zapominaja zabrać mózg w pole karne
1
To chyba nie byl rykoszet kosmos rotacja xdd
0
@FCB_dimiC Mallorca dobrze presuje i ich odcina, pewnie wejda Viniciusy ale to nie znaczy że zdążą strzelic
0
Przez taki czas trudno coś pokazać ale z Brighton już powinien sie zawijać
0
Real stracił już pół meczu i nie strzelił a sytuacji to ze 2 wypracował. Szansa na strate punktów co raz większa
0
Komentator juz doszedl przy strzale Belinghama