0

@Blanco16 Roberto zrobil akcje gdzie Fermin strzelal i Cadiz wybiło

0

@Chucky wygrać bez dogrywki, nie ważne ile

8

Takie piłki jak od Messiego w Barcy to kiedyś byla codzienność, a teraz Pedri raz na ruski rok to zrobi a dalej nikt

1

Dramatyczna liga, Kansas czy jak im tam sie zabawiają w ole z amigosami xd

1

Nigdy sie nie przyzwyczaje do tego klimatu MLS, nie ma to porównania do Europy czy Ameryki płd. Wszystko takie sztuczne, skomercjalizowane

1

@Adran360 Messi gra?

0

@Tomek54321 tylko w Barcy, Barca wyznacza nowe trendy ale ile znaczy 21 latek w jakims Realu czy City

0

@IronSanHybrid upublicznia to żeby kolejnym podrzucac pomysly? Ten Stanowski to taki atencjusz że az niedobrze sie robi

0

Real powinien sobie honorowo odebrać punkty, wedlug ich fanbazy 1:0 to przecież nie zwycięstwo

4

Raphinha jaki szybki, w zeszlym sezonie to byl zolw

0

Ten Ferran jak nie strzela to nie istnieje na boisku..

1

@kondzix2115 mecz z Porto?

1

Roque nie umie sie utrzymać na nogach i to jego wada póki co

1

Od nowa można zacząć kochać Barce, bo kocha sie zawsze ale ten klub tak męczył w ostatnich latach i za to będę za Xavim

0

@szkudi7 Roberto ma jaja a De Jong nie

4

Ciężki mecz, ale widać że mental inny niz kilka miesiecy temu dlatego dobrze sie ogląda

0

Kontrowersyjna opinia. Wole oglądać Roberto od De Jonga

1

Fermin jaki podjarany xd

0

Co oni tak na tego Alonso co pol roku nie grał grają

0

Prowadź Roberto, kapitanie

0

@Tomek54321 wciąż ma 21 lat więc dlatego nie skreślam, niektórzy dopiero wąchaja dorosly futbol w tym wieku

1

@Transu96 Christensen pauzuje z PSG

2

@TR3YWAY w la masii nie ma brzydali

9

Tylko kto temu Roque ma podawać, może Fermin bo inni średnio

1

Klasycznie rywale Realu zapominaja zabrać mózg w pole karne

1

To chyba nie byl rykoszet kosmos rotacja xdd

0

@FCB_dimiC Mallorca dobrze presuje i ich odcina, pewnie wejda Viniciusy ale to nie znaczy że zdążą strzelic

0

Przez taki czas trudno coś pokazać ale z Brighton już powinien sie zawijać

0

Real stracił już pół meczu i nie strzelił a sytuacji to ze 2 wypracował. Szansa na strate punktów co raz większa

0

Komentator juz doszedl przy strzale Belinghama

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?