0

Real nie umie w atak pozycyjny, na razie dobrze to wygląda dla nas

3

Ten Ceballos nieźle zagrzebany w głębokich rezerwach w Realu a taki kozaczek był, do Gaviego pyskował

0

Jak patrze na te posty i komentarze naiwniaków na obrazek generowany przez AI to wątpię w ludzkość
https://m.facebook.com/story.php?id=61553822101151&story_fbid=122135209664127403

0

@qbuteq a gdzie ma być

0

@IronSanHybrid co za brama z woleja, nagroda puskasa sie należy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@HighestInTheRoom może gość wcale nie ma bana, to trzeba usiąść na spokojnie

2

1

@HighestInTheRoom kto taki?

5

Yamal albo Cubarsi jedyni słuszni kandydaci

7

Nie wiem ale oby nasi buczeli na Dembele przy każdym kontakcie z piłką

1

@Emhyr On jest dobra mordka, miał ego jako małolat ale teraz na boisku ma klase

0

Barca dzisiaj gra, myślałem że w niedziele bo Real też dzisiaj gra. Rzadko spotykane zjawisko

1

@Vhaeraun można zdjąć przy naderwaniu

1

@Vhaeraun Miałem też naderwanie i pomógł mi stabilizator ale miękki, sztuwnego nie miałem ale musi lekko cisnąć aby chronić kolano

0

@Vhaeraun to zawsze lekko uciska ale nie do stopnia, że boli wiec jak mierzone to raczej ok

18

A pamiętam jakie artykuły pisali, że Barca łatwa itd. haha a teraz obesrali zbroje

0

@Vhaeraun to zależy nie da sie tego stwierdzić przez internet. Jak czujesz mocny ucisk jakby krew nie dochodzila to tak nie powinno być. Jak go kupowales to mierzyłeś?

2

@TR3YWAY najlepszy brazylijczyk w la liga

0

@MesQueUnClub_87 O Cubarsim też nikt nie słyszał a było info że to talent

0

@Sysia11 niech sie zalicza ale patrzmy na fakty, bo wg la Ligi to Vinicius i Rodrygo to wychowankowie Realu

1

@Sysia11 Araujo i Faye to nic wspolnego z la masią nie mają, ale fakt że sa wartościowi i praktycznie za darmo

0

@MatBac1991 a jednak, myślałem ze za czasów Messiego jeszcze

0

Kiedy ostatni raz ktoś strzelil w Barcy hattricka?

0

@Emhyr Raphaldinho

1

Nie zdziwie sie jak to sa gierki, żeby piłkarze dawali z siebie 200% a po sezonie zmieni zdanie

5

@mr Barca Bellingham to nurek i ma zachowanie jak Vinicius, za co go szanujesz?
Ja szanuje każdego kto nie zachowuje sie jak menda

0

@Bulbulator Bellinur

1

@Popitek12 1. Bernardo za bicie madryciaków
2.Figo

2

@Kozinho. trzeba by zrobić badania DNA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?