Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real nie umie w atak pozycyjny, na razie dobrze to wygląda dla nas
3
Ten Ceballos nieźle zagrzebany w głębokich rezerwach w Realu a taki kozaczek był, do Gaviego pyskował
0
Jak patrze na te posty i komentarze naiwniaków na obrazek generowany przez AI to wątpię w ludzkość
https://m.facebook.com/story.php?id=61553822101151&story_fbid=122135209664127403
0
@qbuteq a gdzie ma być
0
@IronSanHybrid co za brama z woleja, nagroda puskasa sie należy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@HighestInTheRoom może gość wcale nie ma bana, to trzeba usiąść na spokojnie
2
@HighestInTheRoom haker
1
@HighestInTheRoom kto taki?
5
Yamal albo Cubarsi jedyni słuszni kandydaci
7
Nie wiem ale oby nasi buczeli na Dembele przy każdym kontakcie z piłką
1
@Emhyr On jest dobra mordka, miał ego jako małolat ale teraz na boisku ma klase
0
Barca dzisiaj gra, myślałem że w niedziele bo Real też dzisiaj gra. Rzadko spotykane zjawisko
1
@Vhaeraun można zdjąć przy naderwaniu
1
@Vhaeraun Miałem też naderwanie i pomógł mi stabilizator ale miękki, sztuwnego nie miałem ale musi lekko cisnąć aby chronić kolano
0
@Vhaeraun to zawsze lekko uciska ale nie do stopnia, że boli wiec jak mierzone to raczej ok
18
A pamiętam jakie artykuły pisali, że Barca łatwa itd. haha a teraz obesrali zbroje
0
@Vhaeraun to zależy nie da sie tego stwierdzić przez internet. Jak czujesz mocny ucisk jakby krew nie dochodzila to tak nie powinno być. Jak go kupowales to mierzyłeś?
2
@TR3YWAY najlepszy brazylijczyk w la liga
0
@MesQueUnClub_87 O Cubarsim też nikt nie słyszał a było info że to talent
0
@Sysia11 niech sie zalicza ale patrzmy na fakty, bo wg la Ligi to Vinicius i Rodrygo to wychowankowie Realu
1
@Sysia11 Araujo i Faye to nic wspolnego z la masią nie mają, ale fakt że sa wartościowi i praktycznie za darmo
0
@MatBac1991 a jednak, myślałem ze za czasów Messiego jeszcze
0
Kiedy ostatni raz ktoś strzelil w Barcy hattricka?
0
@Emhyr Raphaldinho
1
Nie zdziwie sie jak to sa gierki, żeby piłkarze dawali z siebie 200% a po sezonie zmieni zdanie
5
@mr Barca Bellingham to nurek i ma zachowanie jak Vinicius, za co go szanujesz?
Ja szanuje każdego kto nie zachowuje sie jak menda
0
@Bulbulator Bellinur
1
@Popitek12 1. Bernardo za bicie madryciaków
2.Figo
2
@Kozinho. trzeba by zrobić badania DNA