0

@prodigy nie mówię, że jest bez winy ale do kontuzji wyglądał całkiem dobrze

7

@Cvzx nie ma plaż i morza a to przyciąga turystów

1

Mógł jednak zostać w Hiszpanii, gra źle ale całe obietnice o odbudowaniu przez De Zerbiego to klamstwa, on go wystawia na 10

0

@Emhyr właśnie miałem pisac trybuny czy kontuzja, nie ma po co już tam zostawać xd

0

@esem91 w teorii, a praktyce granie czuć w nogach

0

PSG ma dwa mecze do meczu z nami, a my nic.
Jak ich nie porobimy to jesteśmy ujowi

2

Żeński Real to istnieje ze dwa lata, podkupiony od 5 ligowca. Grubo jak na najlepszy klub świata. Wypowiedz pod publiczke żeby bylo o niej głośno

1

@Emhyr a ty żadnego nie widziales ale hejtujesz bo coś przeczytałeś i usłyszałeś. Sa opinie że o sam Xavi po niego dzownił

1

@Emhyr na filmiku gral na LB i podobno właśnie dobrze zagrał

0

Syn Ronaldinho, opinie?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Najważniejsze, że sie nie podrapał po nosie i taki gest robi gość który kilka razy sie wywracał bez powodu w tym meczu


0

@pt9 inflacja, kiedyś nikt nie dostawał 40 mln za sezon

2

@pt9 to z Yamalem też nie przedłużysz jak bedzie chciał 8 mln? Oddasz do PSG?

0

@bartekvisca są od tego serwisy a szklo zawsze warto mieć. Mam szklo hybrydowe od latna telefonach i chroni bardzo dobrze

0

@cules100pro Xavi ma fetysz na graczy City

0

@tristan87 mają doświadczenie z gier

2

Pięknie pokazał madrycką hipokryzje, bo przecież tylko kibice innych klubów obrażają a realiku nie. A może to rasizm bo dzieciak to mulat i obraża bialego Martineza

0

@Azi Sam użyj mózgu i jak chcesz nawiązać rozmowe to na przyszłość kulturalnie bo na takie wysrywy nie odpisuje ale zrobie wyjątek. Chodzi mi o Roque jako zastępstwo i brak potrzeby sprowadzania Haalanda, gdzie ja pisze, że ma już grać, naucz sie czytać ze zrozumieniem zanim wytkniesz komuś brak użuwania mózgu bo sie ośmieszasz

9

"Jesteśmy Barcą, to bardzo trudne" haha podsumował nasz klub

1

Komentarze youtub nie zawodzą xd
https://zapodaj.net/plik-KTMjPR4FjI

0

@lucca87 nie widze City w finale

0

Roque mial zastąpić Lewego a teraz bzdury o Haalandzie trzeba czytać, bo Xavi mu nie daje szans

0

Hala dziecko wyzywalo Martineza. Jest u nich artykul

1

@Szopenek Real Madryt

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ansu Fati do sprzedania

0

@HalaMadrid14 Barca zasługuje być tam gdzie jest, gramy dobrze od dwóch miesięcy a wcześniej graliśmy gówno i każdy mial dość. Nie zaslugujemy na mistrza

1

Bellingham cwaniaczek obrzydliwy, co chwile leży od podmuchu wiatru i jeszcze jakieś gesty robi ze zwiazanymi ustami xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?