Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@prodigy nie mówię, że jest bez winy ale do kontuzji wyglądał całkiem dobrze
7
@Cvzx nie ma plaż i morza a to przyciąga turystów
1
Mógł jednak zostać w Hiszpanii, gra źle ale całe obietnice o odbudowaniu przez De Zerbiego to klamstwa, on go wystawia na 10
0
@Emhyr właśnie miałem pisac trybuny czy kontuzja, nie ma po co już tam zostawać xd
0
@esem91 w teorii, a praktyce granie czuć w nogach
0
PSG ma dwa mecze do meczu z nami, a my nic.
Jak ich nie porobimy to jesteśmy ujowi
2
Żeński Real to istnieje ze dwa lata, podkupiony od 5 ligowca. Grubo jak na najlepszy klub świata. Wypowiedz pod publiczke żeby bylo o niej głośno
1
@Emhyr a ty żadnego nie widziales ale hejtujesz bo coś przeczytałeś i usłyszałeś. Sa opinie że o sam Xavi po niego dzownił
1
@Emhyr na filmiku gral na LB i podobno właśnie dobrze zagrał
0
Syn Ronaldinho, opinie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Najważniejsze, że sie nie podrapał po nosie i taki gest robi gość który kilka razy sie wywracał bez powodu w tym meczu
0
@pt9 inflacja, kiedyś nikt nie dostawał 40 mln za sezon
2
@pt9 to z Yamalem też nie przedłużysz jak bedzie chciał 8 mln? Oddasz do PSG?
0
@bartekvisca są od tego serwisy a szklo zawsze warto mieć. Mam szklo hybrydowe od latna telefonach i chroni bardzo dobrze
0
@cules100pro Xavi ma fetysz na graczy City
0
@tristan87 mają doświadczenie z gier
2
Pięknie pokazał madrycką hipokryzje, bo przecież tylko kibice innych klubów obrażają a realiku nie. A może to rasizm bo dzieciak to mulat i obraża bialego Martineza
0
@Azi Sam użyj mózgu i jak chcesz nawiązać rozmowe to na przyszłość kulturalnie bo na takie wysrywy nie odpisuje ale zrobie wyjątek. Chodzi mi o Roque jako zastępstwo i brak potrzeby sprowadzania Haalanda, gdzie ja pisze, że ma już grać, naucz sie czytać ze zrozumieniem zanim wytkniesz komuś brak użuwania mózgu bo sie ośmieszasz
9
"Jesteśmy Barcą, to bardzo trudne" haha podsumował nasz klub
1
Komentarze youtub nie zawodzą xd
https://zapodaj.net/plik-KTMjPR4FjI
0
@lucca87 nie widze City w finale
0
Roque mial zastąpić Lewego a teraz bzdury o Haalandzie trzeba czytać, bo Xavi mu nie daje szans
0
Hala dziecko wyzywalo Martineza. Jest u nich artykul
1
@Szopenek Real Madryt
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ansu Fati do sprzedania
0
@HalaMadrid14 Barca zasługuje być tam gdzie jest, gramy dobrze od dwóch miesięcy a wcześniej graliśmy gówno i każdy mial dość. Nie zaslugujemy na mistrza
1
Bellingham cwaniaczek obrzydliwy, co chwile leży od podmuchu wiatru i jeszcze jakieś gesty robi ze zwiazanymi ustami xd