0

@Kamil689 z drugiej strony z reguły jego klienci to talenty

0

@Matej nikt nie oglada tych meczy ale skoro cala europa sie nim interesuje jak podają w artykule to coś w nim musi być

0

@Szklaner nie tyle na kompilacjach co po prostu jest dobry, widać talent, ale pytanie jak sobie by poradzil na wyższym szczeblu

0

Z ciekawości sprawdzilem tego madryciarza Iago i nieźle to wygląda na kompilacji xd jakby odpalił u nas to by mieli niezły ból dupy


0

@Kamil689 znalazłem jego kompilacje z jakiegos meczu i fajnie wyglada. Wiadomo że to kompilacja ale to jeden mecz


16

Każdy mądry młody chłopak będzie stamtąd uciekał, zwłaszcza jak będzie szansa zwiać do Barcy gdzie ma sie szanse zbudować kariere

6

Brakowało tej Barcy, dobrze że dziś mecz a nie jutro

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@jakub1906 tak normalnie, zakładka gry na steam i tam wpisujesz klucz "aktywuj produkt na steam"

0

@Emhyr Tylko czy Xaviego obchodzą jakieś randomy, ludzie mu bliscy będą go wspierali

1

@jakub1906 zależy skąd. U mnie nie bylo problemów

0

@cules100pro to samo na notatniku

0

@Herbert jedyne co na to wskazuje to słowa Miguela, Xavi tego nie potwierdzał

3

Taki to przyjaciel z tego Miguela jak to niektórzy twierdzili, a to zwykły plotkarz i manipulator

0

@partymaker jak zwykle wypowiedź na poziomie dna której nawet nie skomentuje

1

@Volk bo to było w tragicznym, fartownym stylu w przeciwieństwie do Barcy

0

@michal26 w czym dobry 8 mln za to co pograł w tym sezonie i sie leczył 3/4 czasu?

0

@Pedri16Future od początku mówiłem, że to niepotrzebny transfer. Niech skończą z tymi 30 latkami bez kontraktów o których nikt sie nie bije

4

To powinno być nielegalne. Sami zarżną młodych a potem płacz, że repra tragiczna. Dlatego nie jestem za tym aby Barca grała 16 latkami bo potem te obrzydliwe federacje to wykorzystują

0

@chavez sami mają szyć stroje

1

@Emhyr i co? mówiłeś że to jego kumpel a ja od dawna ci pisałem, że madryciak konfabuluje aby szkodzić

0

@Destroyer_of_Worlds jak go oduczysz tego teraz to taki już zostanie

6

@Kinginiesta no właśnie ŚPD, bo De Jong robi za niewiadomo kogo, nie kreuje tyle co Gundogan a na śpd jest gorszy niz Christensen

1

@Safrani Brać, on już sie nie rozwinie moim zdanie. Będzie stabilny ale nie kluczowy. Kupić za to ŚPD i po przedłużać kontrakt z Araujo, Cubarsi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fcbarcafan19 tak myślałem, ale troche niepodobny xd

9

@norbi77 ten mały nikomu nic nie zrobił by go w ten sposób obrażać

0

Liczbowo wyglądał lepiej od Felixa, jak on ma sie odbudować to chyba tylko u nas. Zobaczymy, ale mental ma słaby od ponad roku sie nie ogarnąć, na twitterze ktoś napisał że nie jest pracowity i ciężko sie nie zgodzić

0

@Volk nie martwi to ile gra ale to że gra na dorosłych chłopów

0

@LM10GOAT a z tego wszystkiego fb jest najbardziej masoński

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?