Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 teraz beda mecze Realu przerywane co kolejke, kibicom sie to spodoba xd
0
@Emhyr mnie wkurzal w tamtym sezonie, ale w tym sie poprawil, zwłaszcza wtedy gdy cala Barca wygląda lepiej
0
@Emhyr dobrze zagrał, ludzie sie czepiaja jak ktoś nie czaruje jak Neymar ale to nie ten typ piłkarza
1
Roque nie ma sie kiedy wykazać, zawsze wchodzi jak mecz ustawiony
1
Słowo na k jest zbyt popularne na świecie XD
0
Yamal na ławe nie idzie mu to po co go męczyć
0
Martinez gra sraczke
1
Brawo Rapha, Felix sie w koncu przydal
0
Roberto dzisiaj porządny mecz
0
Oscar nie ma takiego ego jak Xavi to nie skacze jak małpa
1
@Visca_barca raczej wykonuje polecenia
1
Dlaczego ten Xavi nigdy nie robi zmian w przerwie aby czyms zaskoczyć
2
Ćwiąkała filozof dla Realu by krzyczal o skandalu
0
@Emhyr mial na pewno bo z tym byla saga
2
Rzygać sie chce na te sędziowanie w tej lidze
8
Nie bylo, pojebana liga. Realowi wszystkie takie stykowe sytuacje uznaja a tu nie byl na spalonym
0
Gundigan najlepszy pomocnik od lat
2
Co tego Yamala tak omijają żenada
2
Cisza na stadionie jakby garstka kibicow była
1
@Pawel13sz on chyba nie jest zarejestrowany w 1 drużynie
2
Co to jest xd
0
Gitara tylko szkoda że ten Gundo zajeżdżany
0
@Rust_Cohle El Cuerpo, Mechanik, La cara oculta
5
@Luciano99 o takiego Messiego nic nie robiłem
0
Co z tego że z Barcelony jak to reprezentant hiszpanii. Jest tak sam "ich" to oklaskują
0
Fajnie jakby dzisiaj Faya dostał szanse kosztem Cubarsiego
0
@BORO_12 nie wszystko to wyszkolenie, czasami ktoś ma talent i w beznadziejnej szkółce też sie ogra
0
@BORO_12 właśnie on tam od jakiegoś czasu ciągnie ta ofensywe wiec jest to znaczące
0
@fart Pewnie będzie murowanko ale raczej damy rade, ostatnio forma sprzyja
2
Real jutro bez Viniciusa, potencjalnie traca pkt a my wygrywamy dzisiaj to do klasyku różnica wynosi 5 pkt. Jeszcze może być ciekawie