1

@tristan87 teraz beda mecze Realu przerywane co kolejke, kibicom sie to spodoba xd

0

@Emhyr mnie wkurzal w tamtym sezonie, ale w tym sie poprawil, zwłaszcza wtedy gdy cala Barca wygląda lepiej

0

@Emhyr dobrze zagrał, ludzie sie czepiaja jak ktoś nie czaruje jak Neymar ale to nie ten typ piłkarza

1

Roque nie ma sie kiedy wykazać, zawsze wchodzi jak mecz ustawiony

1

Słowo na k jest zbyt popularne na świecie XD

0

Yamal na ławe nie idzie mu to po co go męczyć

0

Martinez gra sraczke

1

Brawo Rapha, Felix sie w koncu przydal

0

Roberto dzisiaj porządny mecz

0

Oscar nie ma takiego ego jak Xavi to nie skacze jak małpa

1

@Visca_barca raczej wykonuje polecenia

1

Dlaczego ten Xavi nigdy nie robi zmian w przerwie aby czyms zaskoczyć

2

Ćwiąkała filozof dla Realu by krzyczal o skandalu

0

@Emhyr mial na pewno bo z tym byla saga

2

Rzygać sie chce na te sędziowanie w tej lidze

8

Nie bylo, pojebana liga. Realowi wszystkie takie stykowe sytuacje uznaja a tu nie byl na spalonym

0

Gundigan najlepszy pomocnik od lat

2

Co tego Yamala tak omijają żenada

2

Cisza na stadionie jakby garstka kibicow była

1

@Pawel13sz on chyba nie jest zarejestrowany w 1 drużynie

2

Co to jest xd


0

Gitara tylko szkoda że ten Gundo zajeżdżany

0

@Rust_Cohle El Cuerpo, Mechanik, La cara oculta

5

@Luciano99 o takiego Messiego nic nie robiłem

0

Co z tego że z Barcelony jak to reprezentant hiszpanii. Jest tak sam "ich" to oklaskują

0

Fajnie jakby dzisiaj Faya dostał szanse kosztem Cubarsiego

0

@BORO_12 nie wszystko to wyszkolenie, czasami ktoś ma talent i w beznadziejnej szkółce też sie ogra

0

@BORO_12 właśnie on tam od jakiegoś czasu ciągnie ta ofensywe wiec jest to znaczące

0

@fart Pewnie będzie murowanko ale raczej damy rade, ostatnio forma sprzyja

2

Real jutro bez Viniciusa, potencjalnie traca pkt a my wygrywamy dzisiaj to do klasyku różnica wynosi 5 pkt. Jeszcze może być ciekawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?