20

Laport sie nabija z Viniciusa xd


18

Miło ze strony Barcy


0

Borek jaki zajechany glos po meczu

5

Wiedziałem że damy rade w karnych albo to przemęczymy, ale dzisiaj szacunek za walke, za to że grali bez kompleksow a nie laga kij wie gdzie. Walia podstawiła ciężkie warunki i dlatego ciężko bylo sie przebic z atakiem jednak swoje szanse mieliśmy

9

Szpakowski to powinien być komentator nr 1 w tvp póki mu sie chce, jakiś Laskowski do pięt nie dorasta. Szpakowski miał wpadki ale wygląda na to że sie poprawił i jego komentarz w dodatku przynosi szczęście

22

Każdy kto by go opchnal za 200 mln nadaje sie do Choroszczy

0

No i przewidzialem karne ez win, walić niedowiarków

0

Dla mnie to patologia z tymi młodzikami w reprze, klub to co innego, on wychował i odpowiada za niego a taka repra korzysta. Mlodzi powinni grać w mlodziezowkach, mają czas grać w doroslej reprezentacji

0

Carva Viniego do parteru sprowadzil haha

2

Ale fart z tym spalonym. Szpak dzisiaj klasa, on powinien komentowac wszystko a nie Laskowski

0

Kocham polakow za te gwizdy na walijskich chamów

0

Dobrze gwizdac na nich hahha gitara

1

Bydlaki obrzydliwe walijskie

0

@bodzio10 nie mam canal +

3

@Brashearr Lewy ma nie grać w meczu o taka stawke? xd

1

Tej Strzelczyk wcześniej nie oglądałem w żadnej stacji ale przyjemnie prowadzi te wywiady

1

@FcPortoFan1999 a ja że będzie LEWANDINHOO

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Polsko co ty robisz. Pierwszy mecz Szpaka od finału mundialu w sumie

0

Polska dzisiaj gra na biało, oby dopisało szczęście pewnego białego klubu

1

@Pawel13sz 2:1 Polska ale nie zdziwia mnie karne

0

@FcPortoFan1999 do wygrania 20 k a oni zarobią 200 k xd

0

@Bulbulator tak elegancko z ta piłka wygląda, talent. Ten Nico jak drewno

0

Za Pisu jakichś lewych loterii w tvp sport nie było xd

0

Nie zbiczowali za to Bellinghama fani białasów?


1

@Lionel_Messi10 w klasyku pięknie wyłączyli pomoc realu ale obrona skopała

0

@karci0 no, smiechlem z tej kompilacji, widziałem to w meczach ale teraz mam beke xd

3

Gavi to niezły wariat


6

Ja to sie dziwie Lewemu, że nie zagrał kartą ksenofobii wobec Polaków w 2020 r kiedy nie dostał ZP. Wyobrażacie sobie teraz taką sytuacje, Vini robi staty, zasłużył na ZP, ale jest losowa sytuacja, gala sie nie odbędzie. Wyobrażacie sobie ten rasizm i oburzenie?

0

@Kidd jak później? Latem to o 4 rano już jaśniutko albo i o 3 xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?