Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Laport sie nabija z Viniciusa xd
18
Miło ze strony Barcy
0
Borek jaki zajechany glos po meczu
5
Wiedziałem że damy rade w karnych albo to przemęczymy, ale dzisiaj szacunek za walke, za to że grali bez kompleksow a nie laga kij wie gdzie. Walia podstawiła ciężkie warunki i dlatego ciężko bylo sie przebic z atakiem jednak swoje szanse mieliśmy
9
Szpakowski to powinien być komentator nr 1 w tvp póki mu sie chce, jakiś Laskowski do pięt nie dorasta. Szpakowski miał wpadki ale wygląda na to że sie poprawił i jego komentarz w dodatku przynosi szczęście
22
Każdy kto by go opchnal za 200 mln nadaje sie do Choroszczy
0
No i przewidzialem karne ez win, walić niedowiarków
0
Dla mnie to patologia z tymi młodzikami w reprze, klub to co innego, on wychował i odpowiada za niego a taka repra korzysta. Mlodzi powinni grać w mlodziezowkach, mają czas grać w doroslej reprezentacji
0
Carva Viniego do parteru sprowadzil haha
2
Ale fart z tym spalonym. Szpak dzisiaj klasa, on powinien komentowac wszystko a nie Laskowski
0
Kocham polakow za te gwizdy na walijskich chamów
0
Dobrze gwizdac na nich hahha gitara
1
Bydlaki obrzydliwe walijskie
0
@bodzio10 nie mam canal +
3
@Brashearr Lewy ma nie grać w meczu o taka stawke? xd
1
Tej Strzelczyk wcześniej nie oglądałem w żadnej stacji ale przyjemnie prowadzi te wywiady
1
@FcPortoFan1999 a ja że będzie LEWANDINHOO
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Polsko co ty robisz. Pierwszy mecz Szpaka od finału mundialu w sumie
0
Polska dzisiaj gra na biało, oby dopisało szczęście pewnego białego klubu
1
@Pawel13sz 2:1 Polska ale nie zdziwia mnie karne
0
@FcPortoFan1999 do wygrania 20 k a oni zarobią 200 k xd
0
@Bulbulator tak elegancko z ta piłka wygląda, talent. Ten Nico jak drewno
0
Za Pisu jakichś lewych loterii w tvp sport nie było xd
0
Nie zbiczowali za to Bellinghama fani białasów?
1
@Lionel_Messi10 w klasyku pięknie wyłączyli pomoc realu ale obrona skopała
0
@karci0 no, smiechlem z tej kompilacji, widziałem to w meczach ale teraz mam beke xd
3
Gavi to niezły wariat
6
Ja to sie dziwie Lewemu, że nie zagrał kartą ksenofobii wobec Polaków w 2020 r kiedy nie dostał ZP. Wyobrażacie sobie teraz taką sytuacje, Vini robi staty, zasłużył na ZP, ale jest losowa sytuacja, gala sie nie odbędzie. Wyobrażacie sobie ten rasizm i oburzenie?
0
@Kidd jak później? Latem to o 4 rano już jaśniutko albo i o 3 xd