Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@aspr1me bardzo dobrze, De Jong do sprzedania jak dzisiaj zagra piach
1
@TR3YWAY to nasi kibicie, prędzej od obcych by sie to wzięło
2
@Aqualitek oficjalnie to za 40 na polsat box go
0
Jak zwolnili ćwierćinteligenta to chyba wystarczy
0
@Aragorn33 ubierać sie cieplej a teraz pewnie przeczekać, ewentualnie maść
1
@RoberDzik dogrywka przed klasykiem? Brzmi świetnie
1
Mes que un mecz
0
Mekambe widziany w Polsce, wiec chyba dzisiaj nie zagra
https://m.facebook.com/story.php?id=100057714923754&story_fbid=926494235951065
0
@Fake69 presja stadionu go zje
2
@Popitek12 po prostu dodajesz Barca strzeli w obu meczach 4 to ma 4, psg 3 to ma 3 i tyle. Sumujesz liczbe goli z obu meczy
0
Dzisiaj Dembele prokuruje karnego albo strzela samobója
1
@barcanawieki Kotletico
2
@Popitek12 2 gole w domu pomnożyć przez 3 gole na wyjeździe, do potegi piątej przez pierwiastek z trzech da Ci odpowiedź
1
@Popitek12 skoro to ile goli daje awans jest dla Ciebie skomplikowane to i matematyka z podstawówki jest dla ciebie skomplikowana
0
@Popitek12 skomplikowane jak matematyka w szkole podstawowej
0
Ankieta dotycząca De Jonga
https://strawpoll.com/1MnwOebPdn7
0
@Emhyr dla mnie on był lepszy jak wchodził do drużyny, ale dalej mu kibicuje i licze na rozwój
0
@ProMILs De Jong to sie boi że go piłka dotknie
3
I gitara, jeszcze powinni gwizdac na ten szejkowy klub a zwłaszcza na dzbanele
2
@Firestone dlatego już to eksperci od piłki zauważają w klubie chyba tez, a o dziwo ma wciąż wielu fanów ciekawe z czego to wynika
2
De Jong ma kontrakt do 2026 tak jak Pedri i Araujo i jest cisza o nowym kontrakcie dla niego w przeciwieństwie do dwóch pozostałych. Była jakaś jedna propozycja która chyba odrzucił. Czyzby nie byl tak ważny dla klubu?
3
@Gibbon_FCB zwłaszcza że oddal go po świetnym meczu z Sevilla w Superucharze
1
Pisałem na początku sezonu że on powinien rozegrac cały sezon po 45 min co mecz
0
Co to za tłumaczenie pozycja na boisku, jeśli gra głęboko to powinien dobrze grać w defensywie a gra okropnie. Jakoś takiemu Tchoumeniemu, Rodriemu, Krosowi gole czy asysty nie robia problemu
0
@MiKoFCB dodaj do siebie liczbe goli z obu meczy i tyle, żadna filozofia
0
@Lordzi dobrze, a powrót następny sezon pewnie na początku
5
@Reviven Polska
0
@Criss18Barca Tak bo na to zaslugiwal, chyba logiczne, że wraz z poprawą gry mozna zmienić zdanie. Bo o to chodzilo żeby coś grali a nie inną twarz na ławce
0
Nie boicie sie, że jak Xavi zrobi out to nagle nasi znowu zaczna kopać sie po czole, ledwo biegać, nie dojeżdżać fizycznie, a i mental będzie inny bo z nowym trenerem trzeba sie zgrać? Dlatego póki to dobrze rokuje to chyba bym wolał Xaviego, bo jakoś te klocki poukladał i mamy gwarancje odkrywania młodych talentów
0
Co za zbrodnia
https://warszawawpigulce.pl/koszmar-w-srodmiesciu-uwiezil-w-piwnicy-nowopoznana-kobiete/