0

@aspr1me bardzo dobrze, De Jong do sprzedania jak dzisiaj zagra piach

1

@TR3YWAY to nasi kibicie, prędzej od obcych by sie to wzięło

2

@Aqualitek oficjalnie to za 40 na polsat box go

0

Jak zwolnili ćwierćinteligenta to chyba wystarczy

0

@Aragorn33 ubierać sie cieplej a teraz pewnie przeczekać, ewentualnie maść

1

@RoberDzik dogrywka przed klasykiem? Brzmi świetnie

1

Mes que un mecz

0

Mekambe widziany w Polsce, wiec chyba dzisiaj nie zagra
https://m.facebook.com/story.php?id=100057714923754&story_fbid=926494235951065

0

@Fake69 presja stadionu go zje

2

@Popitek12 po prostu dodajesz Barca strzeli w obu meczach 4 to ma 4, psg 3 to ma 3 i tyle. Sumujesz liczbe goli z obu meczy

0

Dzisiaj Dembele prokuruje karnego albo strzela samobója

1

@barcanawieki Kotletico

2

@Popitek12 2 gole w domu pomnożyć przez 3 gole na wyjeździe, do potegi piątej przez pierwiastek z trzech da Ci odpowiedź

1

@Popitek12 skoro to ile goli daje awans jest dla Ciebie skomplikowane to i matematyka z podstawówki jest dla ciebie skomplikowana

0

@Popitek12 skomplikowane jak matematyka w szkole podstawowej

0

Ankieta dotycząca De Jonga
https://strawpoll.com/1MnwOebPdn7

0

@Emhyr dla mnie on był lepszy jak wchodził do drużyny, ale dalej mu kibicuje i licze na rozwój

0

@ProMILs De Jong to sie boi że go piłka dotknie

3

I gitara, jeszcze powinni gwizdac na ten szejkowy klub a zwłaszcza na dzbanele

2

@Firestone dlatego już to eksperci od piłki zauważają w klubie chyba tez, a o dziwo ma wciąż wielu fanów ciekawe z czego to wynika

2

De Jong ma kontrakt do 2026 tak jak Pedri i Araujo i jest cisza o nowym kontrakcie dla niego w przeciwieństwie do dwóch pozostałych. Była jakaś jedna propozycja która chyba odrzucił. Czyzby nie byl tak ważny dla klubu?

3

@Gibbon_FCB zwłaszcza że oddal go po świetnym meczu z Sevilla w Superucharze

1

Pisałem na początku sezonu że on powinien rozegrac cały sezon po 45 min co mecz

0

Co to za tłumaczenie pozycja na boisku, jeśli gra głęboko to powinien dobrze grać w defensywie a gra okropnie. Jakoś takiemu Tchoumeniemu, Rodriemu, Krosowi gole czy asysty nie robia problemu

0

@MiKoFCB dodaj do siebie liczbe goli z obu meczy i tyle, żadna filozofia

0

@Lordzi dobrze, a powrót następny sezon pewnie na początku

5

@Reviven Polska

0

@Criss18Barca Tak bo na to zaslugiwal, chyba logiczne, że wraz z poprawą gry mozna zmienić zdanie. Bo o to chodzilo żeby coś grali a nie inną twarz na ławce

0

Nie boicie sie, że jak Xavi zrobi out to nagle nasi znowu zaczna kopać sie po czole, ledwo biegać, nie dojeżdżać fizycznie, a i mental będzie inny bo z nowym trenerem trzeba sie zgrać? Dlatego póki to dobrze rokuje to chyba bym wolał Xaviego, bo jakoś te klocki poukladał i mamy gwarancje odkrywania młodych talentów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?