Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mi ktoś odkopał filmik na youtubie odpowiedzia na komentarz. Piękne czasy
1
@Popitek12 no no , dobre
1
Co to za piłkarz? Grał..
0
@Encore jak Gavi tak grał to był przereklamowany, ale są równi i równiejsi
1
Pep ich by wyprostował. Laporta powinien działać
2
@macio_944 gwiazdki by go nie wybrały
2
@macio_944 kapitanem powinien być Gavi nawet pomimo wieku
3
@FanBarcy22 Gundo ma mental wygrywu po latach z City, a obecni piłkarze Barcy mental przegrywu po kompromitacjach, dlatego sie nie dogadują
0
@RysiuBaza nie neguje gry o wynik, ale potężny zespół tak gra?
0
@takisobiektos Ja myślę że nie bo taka gra obrazuje, że nie sa tacy mocni jak myśleli
0
Ciekawe czy Real dalej żyje w błędzie, że jest taki potężny po wczorajszym występie z City na miare Getafe
1
@TR3YWAY w tym sezonie nie gra źle, jak w Realu taki Lucas może grać, to u nas Roberto
2
Widać komu zależy a kto ma ważniejsze sprawy
1
Podobno jakaś aferka była z Mbappe i prowokował naszych, jest artykul u białych. Jeśli naprawde to powiedział co tam opisują to ma racje. Cytuje "To jest futbol i trzeba przemawiać na boisku" po hiszpańsku
29
@Lordzi wstyd to odpasc po glupim czerwie mając przewage dwóch goli
2
@Adran360 piękne
1
Żadnej angielskiej drużyny w półfinale. Najmocniejsza liga świata
0
Już pora na powrót. Niech zostawi ten szejkowy twór
2
Tak powinna wczoraj Barca grać po strzelonej bramce, wywalone w styl. A my jakieś glupie wyprowadzanie pilki od obrońców szybka kontra, kartka i katastrofa
7
Nie ma co płakać wybronili to, obrona to też gra a sytuacje City jakieś zajebiste nie były. Płakać to można nad naszym frajerstwem wczoraj
0
Peikne obrazki jak sie madryciarze obsciskuja z randomowymi kibicami z trybun
3
Jakbysmy wczoraj nie odjebali i obronili to też byśmy świętowali
0
Haha Vinicius wlazl do kibicow na trybuny
2
Cóż Łunin top, ugrał im to
1
Łunin taka forma ze pewnie cos wyjmie
1
Ale go zgasił woo
2
Może my wczoraj przegralismy ale nie wyglądalismy tak żałosnie jak Real dzis
5
Mógłby Pep na konferencji powiedzieć, że przeciwnik nie chciał grać w piłkę
1
Belinur to żalosny jest od kilku miesięcy
0
Pep do Barcy w 2025