0

Ale mi ktoś odkopał filmik na youtubie odpowiedzia na komentarz. Piękne czasy


1

@Popitek12 no no , dobre

1

Co to za piłkarz? Grał..

0

@Encore jak Gavi tak grał to był przereklamowany, ale są równi i równiejsi

1

Pep ich by wyprostował. Laporta powinien działać

2

@macio_944 gwiazdki by go nie wybrały

2

@macio_944 kapitanem powinien być Gavi nawet pomimo wieku

3

@FanBarcy22 Gundo ma mental wygrywu po latach z City, a obecni piłkarze Barcy mental przegrywu po kompromitacjach, dlatego sie nie dogadują

0

@RysiuBaza nie neguje gry o wynik, ale potężny zespół tak gra?

0

@takisobiektos Ja myślę że nie bo taka gra obrazuje, że nie sa tacy mocni jak myśleli

0

Ciekawe czy Real dalej żyje w błędzie, że jest taki potężny po wczorajszym występie z City na miare Getafe

1

@TR3YWAY w tym sezonie nie gra źle, jak w Realu taki Lucas może grać, to u nas Roberto

2

Widać komu zależy a kto ma ważniejsze sprawy


1

Podobno jakaś aferka była z Mbappe i prowokował naszych, jest artykul u białych. Jeśli naprawde to powiedział co tam opisują to ma racje. Cytuje "To jest futbol i trzeba przemawiać na boisku" po hiszpańsku

29

@Lordzi wstyd to odpasc po glupim czerwie mając przewage dwóch goli

2

@Adran360 piękne

1

Żadnej angielskiej drużyny w półfinale. Najmocniejsza liga świata

0

Już pora na powrót. Niech zostawi ten szejkowy twór

2

Tak powinna wczoraj Barca grać po strzelonej bramce, wywalone w styl. A my jakieś glupie wyprowadzanie pilki od obrońców szybka kontra, kartka i katastrofa

7

Nie ma co płakać wybronili to, obrona to też gra a sytuacje City jakieś zajebiste nie były. Płakać to można nad naszym frajerstwem wczoraj

0

Peikne obrazki jak sie madryciarze obsciskuja z randomowymi kibicami z trybun

3

Jakbysmy wczoraj nie odjebali i obronili to też byśmy świętowali

0

Haha Vinicius wlazl do kibicow na trybuny

2

Cóż Łunin top, ugrał im to

1

Łunin taka forma ze pewnie cos wyjmie

1

Ale go zgasił woo

2

Może my wczoraj przegralismy ale nie wyglądalismy tak żałosnie jak Real dzis

5

Mógłby Pep na konferencji powiedzieć, że przeciwnik nie chciał grać w piłkę

1

Belinur to żalosny jest od kilku miesięcy

0

Pep do Barcy w 2025

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?