Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 może Łunin jest lepszy niz Stegen
0
Pep geniusz trenerski wygraj to
4
Pierdzielony Łunin przejal moc Curtuła
2
Hahhaa brawo city De Bryluyne król
0
Haaaland dzisiaj lepiej przynajmniej cos gra
2
Poziom polskiego komentarza jest na takim poziomie że przyjemniej sie słucha portugalskiego xd
0
@BulaKG ale w defensywie niech tyle wnosi a nie trucht
0
Tak sie gra na tym poziomie z dobrym wynikiem, dlatego nasz mecz wygladal wczoraj podobnie ale Araujo popsul
0
Vinicius bardzo szybko podejmuje dobre decyzje
6
Taki Valverde to 10 klas lepszy pilkarz niz De Jong, tak powinien grac na swojej pozycji właśnie tak
0
Niech City nawet odpadnie bo Pep za dlugo tam siedzi
0
Jakościowi skrzydlowi to wszystko w tych czasach. Dobrze ze mamy Yamala przynajmniej
0
Real ładnie gra póki co
0
Mecz Barcy wczoraj przeciążenie serwerow wiadomo gdzie, a mecz City Real i działa luzik. Chyba Barca ma więcej kibiców jednak
0
@Esteban_ aha problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo nieśmieszny żart
0
@Limaker tak za kazdy mecz w Lm
0
@kigani Gundo to już staruszek i gra wszystko po 90 min, ma prawo byc zmęczony
0
Mam nadzieje dzisiaj na jakiś wałek dla City taki mocny
0
@Rewolucja123 nie chodzi o sam występ a o serce i zaangażowanie czego pół drużyny nie ma. Gavi często grał źle i nikt go nie wyzywal bo zawsze dawał z siebie wszystko
7
@Emhyr Za to Raphinha zyskal szacunek i sympatie i z tego może sie cieszyć
1
Ja już jakiś czas temu po którymś klasyku pisałem, że Araujo ma taki wzrok pełen strachu i zaklopotanie na twarzy w w dużych meczach i wczoraj to pokazał, bo ta decyzja była pod wpływem paniki a nie chłodnej opanowanej decyzji, tak samo jego wyprowadzanie piłki
0
@TR3YWAY może Faye odpali i wcale nie jest tak niezbędny
0
Araujo walczy o wyższa pensje a wczoraj ile mln przebimbał i brak awansu na KMŚ
0
@Firestone on sie boi podać bo wie, że zrobi to źle bo jest zwyczajnie słaby, on ma najgorsza psyche ze wszystkich w tym zespole
0
@LM10GOAT oczywiście że tak
3
@Kidd szkoda tej kartki bo wczoraj główka dojechała i mogl poczarować
0
@Hajny Za PSG, nienawidze ich a w sumie to tylko Dembele, ale wczoraj sami to sobie przegraliśmy
1
@mmaciass może, ale ja nie czepiam sie tylko tego meczu a caloksztaltu, a ten brak określenia De Jonga pokazuje że jest zbędny, Gavi by tam jezdzil na mordzie i robil wsligi a De Jong jak nie potrafi kreowac to powinien chociaz to robić a nie kicać w miejscu
1
@Rhaan a jak strzelal Vitinha to jego interwencja byla wystarczajaca? Widziales jak on blokuje rywala? stoi w miejscu i robi podskoski jak króliczek a rywal podaje dalej XD niedlugo zaczne robić kompilacje jego gry aby otworzyć oczy ślepym fanbojom. Jak sie zabiera do odbioru to albo faul albo jest latwo ograny juz Yamal robi to lepiej..
0
@Rhaan Gundogan cos tam kreowal w końcówce, De Jong nic przez cały dwumecz, jak nie jest śpd to kim jest