Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Ja czekam na Ebrime Tunkare ale 14 lat dopiero. Ten ile ma? bo nawet go na transfermarkt nie widze
0
@Pawlak1992 Darmowy Messi, kolejny geniusz zarządu barcelonskiego xddd
0
Może nic sie nie wydarzylo bo okienko jest zamknięte, ale to tylko domysły. Ja czuje że on poszuka sobie nowego klubu
3
Ferran lubi sie kłócić o karne i wolne, gwiazdeczka xd
0
@Trojanek23 Jakby klub FC Barcelona miał 50 mln to już dawno by je wydał, akurat my sie nigdy nie szczypaliśmy
1
Kot który myśli, że jest pitbullem xd
https://m.facebook.com/story.php?id=100076589088326&story_fbid=444953498091858
4
@MeAndSwan Tyle to se mogli chcieć rok temu, przegapili moment
0
@reloaded Bellingham to za bycie zawodnik miem Realu chyba
0
Vinicius zrobil cieszynke Fermina czy mi sie wydawalo?
1
Nie ma co sie dziwic ze Mbappe do nich idzie, ten klub to gwarancja trofeów nieważne jak
1
@Dawidfcb1998 tam City caly mecz coś probowalo tu Bayern juz nie umie sie przebić za 20 metr
1
@kigani można go nie lubić ale bez przesady
2
Cienki ten Bayern, Real daje rade. Nie tworza niewiadomo czego ale ustawianie w defensywie im robi robote, coś czego my nie umiemy
0
@Lucyfffer haha jako gówniak gdy nie było nic do roboty to oglądałem, ale widze że ida z postępem czasów
0
@blakkudium Fati i Roque do Sevilli razem
0
@Lucyfffer przypadkiem to obejrzalem, nie oglądam gunwa
2
Na wspólnej
Typ 1: jesteś moim bratem
Typ 2: nie jestem twoim bratem tylko siostrą xDDD
1
@RoberDzik poczekaj do finału a tam.. PSG
0
Roque to na pewno źle trenuje dlatego nie jest w planach Xaviego, to o co wszystkim chodzi
0
@slayer Fermin był na wypożyczeniu ale grał w 3 lidze
2
Śmiejemy sie z minut dla Gulera a mamy to samo u siebie z Roque
2
@lntrowertyk po prostu Xavi to kiepski trener i nie buduje pilkarzy, wszyscy na których stawia byli gotowi nawet Yamal
0
@Messibestplayerintheworld Ten to już w ogóle odklejony biega, jak akurat nie byłem za jego sprowadzeniem
2
I pomyśleć, że gdyby nie debilizm Arujo jutro moglibyśmy sie ekscytować walką w półfinale LM. To co zrobił jest gorsze niż setka Dembele z Liverpoolem
0
@Michau98 podaj przykład z tego sezonu
1
Ważne że Realowi każdy taki gol uznawali nie tylko w lidze ale i w LM z Lipskiem
2
@Commando zapomniałem o jego istnieniu, no dobra to ma sens..
1
@Cule1234 ciekawe kim będą grać jak Lewy zrobi sobie kuku, albo zlapie dołek
0
Sport najbardziej rzetelne źródło hiszpańskie
2
Dzisiaj LM, szkoda że bez nas ale licze na dobre widowisko i oklep Realu