0

@Emhyr Ja czekam na Ebrime Tunkare ale 14 lat dopiero. Ten ile ma? bo nawet go na transfermarkt nie widze

0

@Pawlak1992 Darmowy Messi, kolejny geniusz zarządu barcelonskiego xddd

0

Może nic sie nie wydarzylo bo okienko jest zamknięte, ale to tylko domysły. Ja czuje że on poszuka sobie nowego klubu

3

Ferran lubi sie kłócić o karne i wolne, gwiazdeczka xd

0

@Trojanek23 Jakby klub FC Barcelona miał 50 mln to już dawno by je wydał, akurat my sie nigdy nie szczypaliśmy

1

4

@MeAndSwan Tyle to se mogli chcieć rok temu, przegapili moment

0

@reloaded Bellingham to za bycie zawodnik miem Realu chyba

0

Vinicius zrobil cieszynke Fermina czy mi sie wydawalo?

1

Nie ma co sie dziwic ze Mbappe do nich idzie, ten klub to gwarancja trofeów nieważne jak

1

@Dawidfcb1998 tam City caly mecz coś probowalo tu Bayern juz nie umie sie przebić za 20 metr

1

@kigani można go nie lubić ale bez przesady

2

Cienki ten Bayern, Real daje rade. Nie tworza niewiadomo czego ale ustawianie w defensywie im robi robote, coś czego my nie umiemy

0

@Lucyfffer haha jako gówniak gdy nie było nic do roboty to oglądałem, ale widze że ida z postępem czasów

0

@blakkudium Fati i Roque do Sevilli razem

0

@Lucyfffer przypadkiem to obejrzalem, nie oglądam gunwa

2

Na wspólnej
Typ 1: jesteś moim bratem
Typ 2: nie jestem twoim bratem tylko siostrą xDDD

1

@RoberDzik poczekaj do finału a tam.. PSG

0

Roque to na pewno źle trenuje dlatego nie jest w planach Xaviego, to o co wszystkim chodzi

0

@slayer Fermin był na wypożyczeniu ale grał w 3 lidze

2

Śmiejemy sie z minut dla Gulera a mamy to samo u siebie z Roque

2

@lntrowertyk po prostu Xavi to kiepski trener i nie buduje pilkarzy, wszyscy na których stawia byli gotowi nawet Yamal

0

@Messibestplayerintheworld Ten to już w ogóle odklejony biega, jak akurat nie byłem za jego sprowadzeniem

2

I pomyśleć, że gdyby nie debilizm Arujo jutro moglibyśmy sie ekscytować walką w półfinale LM. To co zrobił jest gorsze niż setka Dembele z Liverpoolem

0

@Michau98 podaj przykład z tego sezonu

1

Ważne że Realowi każdy taki gol uznawali nie tylko w lidze ale i w LM z Lipskiem

2

@Commando zapomniałem o jego istnieniu, no dobra to ma sens..

1

@Cule1234 ciekawe kim będą grać jak Lewy zrobi sobie kuku, albo zlapie dołek

0

Sport najbardziej rzetelne źródło hiszpańskie

2

Dzisiaj LM, szkoda że bez nas ale licze na dobre widowisko i oklep Realu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?