Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Balde byl dobry jak byl w klubie Fati, fakty
0
@BORO_12 Patrze na ten sezon a obejrzałem z 40 % meczy, dno i tyle w tym sezonie i żaden Welbeck, Adingra czy Bounanote nie grał wybitnie
1
@BORO_12 a kto poczynił w tym sezonie, widziałeś jak graja pilkarze Birghton? Otóż ujowo. Nie róbmy z De Zerbiego Guardioli bo mu jeden sezon wyszedl
0
@Cule1234 no i dobrze Felix out, liczby mieli pdoobne
2
@Popitek12 w sensie, mature?
9
Brawo Borussia niech biora tą LM
0
@barcelonaLM randomowa reakcja która nic nie zdradza
0
Mbappe ma to w dupie, on juz tylko myśli o Realu i taka prawda
1
@Cvzx bo mu zależało nas udupić
0
Z nami to pokraka Dembele z tragicznym wykończeniem ladowal pod ladę xd
0
Jak patrze na Mbappe to on udaje że gra xd on nawet nie chce grać
3
Hakimi godnie reprezntuje marokańców z Paryża co pamiętamy z mundialu xd
0
Mbappe w Realu bedzie bolał ale w końcu będzie można tego fajnego pilkarza oglądać w klubie z topu
0
@Korsain De Jong pasuje do psg
0
Mbappe to ma wyjebane w ten klub i to w każdym jego ruchu na boisku widać
4
@Michael24 z obrzydliwym klubem który śmierdzi kozią kupą
4
Dzbanele jak sie gotuje hahaa
0
Z PSG tylko Mbappe i Mendesa lubie, a wy?
0
Mbappe nachapał sie hajsu to ma wywalone, co raz starszy to pilka zeszla na dalszy plan
0
@Kalin33 jedyni dawali takie siano, City go nie chciało
2
Mbappe ucieknie z tego burdelu i ten klub pójdzie w zapomnienie. Wstyd dla Messiego że poszedł do tego obrzydliwego klubu
1
@Tasde bzdura, dopoki byl Araujo to oni naciskali od początku
1
@ZwyklyKibicBarcy04 w meczu ligowym potem zrobil to samo, wyciągnął wnioski
5
Gadajcie co chcecie ale na nas to psg sie rzucilo w drugim meczu, tego czegoś dzisiaj nie widac. Każdy po prostu wie że Barce można zlać
1
Jutro wygrywa Bayern a w finale BVB
0
Nie taki zly ten wystep polski na eurowizji xd
1
@jacobFCB Rosati za młodu
0
@Jakchcesz dla mnie jak strzelał te gole w końcówkach i nie tylko bo pokazywał wyjście na pozycje, dynamike, szybkość coś czego Lewemu brak to już pokazal że może coś wnieść. Więc tak, Xavi sie uwzial, co wnosi Ferran a no gówno i gra
1
@Jakchcesz Bo Xavi to nie jest dobry trener by patrzec na jego standardy. A czasami żeby złapać rytm potrzebujesz tylko minut, nie żadnych mitycznych nauk o europie
0
Jak widze co sie dzieje z Roque i ta cała atmosfera to jeszcze bardziej, żałuje że ten Xavi zostaje. Kolejny sezon to będzie takie same gówno jak ten obecny. On by chcial tylko gotowych graczy z City nauczonych taktyki przez Guardiole