0

@Emhyr Balde byl dobry jak byl w klubie Fati, fakty

0

@BORO_12 Patrze na ten sezon a obejrzałem z 40 % meczy, dno i tyle w tym sezonie i żaden Welbeck, Adingra czy Bounanote nie grał wybitnie

1

@BORO_12 a kto poczynił w tym sezonie, widziałeś jak graja pilkarze Birghton? Otóż ujowo. Nie róbmy z De Zerbiego Guardioli bo mu jeden sezon wyszedl

0

@Cule1234 no i dobrze Felix out, liczby mieli pdoobne

2

@Popitek12 w sensie, mature?

9

Brawo Borussia niech biora tą LM

0

@barcelonaLM randomowa reakcja która nic nie zdradza

0

Mbappe ma to w dupie, on juz tylko myśli o Realu i taka prawda

1

@Cvzx bo mu zależało nas udupić

0

Z nami to pokraka Dembele z tragicznym wykończeniem ladowal pod ladę xd

0

Jak patrze na Mbappe to on udaje że gra xd on nawet nie chce grać

3

Hakimi godnie reprezntuje marokańców z Paryża co pamiętamy z mundialu xd

0

Mbappe w Realu bedzie bolał ale w końcu będzie można tego fajnego pilkarza oglądać w klubie z topu

0

@Korsain De Jong pasuje do psg

0

Mbappe to ma wyjebane w ten klub i to w każdym jego ruchu na boisku widać

4

@Michael24 z obrzydliwym klubem który śmierdzi kozią kupą

4

Dzbanele jak sie gotuje hahaa

0

Z PSG tylko Mbappe i Mendesa lubie, a wy?

0

Mbappe nachapał sie hajsu to ma wywalone, co raz starszy to pilka zeszla na dalszy plan

0

@Kalin33 jedyni dawali takie siano, City go nie chciało

2

Mbappe ucieknie z tego burdelu i ten klub pójdzie w zapomnienie. Wstyd dla Messiego że poszedł do tego obrzydliwego klubu

1

@Tasde bzdura, dopoki byl Araujo to oni naciskali od początku

1

@ZwyklyKibicBarcy04 w meczu ligowym potem zrobil to samo, wyciągnął wnioski

5

Gadajcie co chcecie ale na nas to psg sie rzucilo w drugim meczu, tego czegoś dzisiaj nie widac. Każdy po prostu wie że Barce można zlać

1

Jutro wygrywa Bayern a w finale BVB

0

Nie taki zly ten wystep polski na eurowizji xd

1

@jacobFCB Rosati za młodu

0

@Jakchcesz dla mnie jak strzelał te gole w końcówkach i nie tylko bo pokazywał wyjście na pozycje, dynamike, szybkość coś czego Lewemu brak to już pokazal że może coś wnieść. Więc tak, Xavi sie uwzial, co wnosi Ferran a no gówno i gra

1

@Jakchcesz Bo Xavi to nie jest dobry trener by patrzec na jego standardy. A czasami żeby złapać rytm potrzebujesz tylko minut, nie żadnych mitycznych nauk o europie

0

Jak widze co sie dzieje z Roque i ta cała atmosfera to jeszcze bardziej, żałuje że ten Xavi zostaje. Kolejny sezon to będzie takie same gówno jak ten obecny. On by chcial tylko gotowych graczy z City nauczonych taktyki przez Guardiole

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?