1

@ProMILs dlatego Gavi taki wkurzony lata po boisku bo chciałby zlać swoich a nie może
@qchulainn każdy widzi ile daje serca Gavi na boisku a ile co niektórzy, wiec i Gavi to może widzieć z bliska tym bardziej

6

Gavi mi zaimponował w tym momencie


1

@fart niby tak ale z tym Xavim za sterów to średnio czekam

2

Kończyć już ten sezon i dawać te Euro

2

@Cule1234 nie ten Pepe na zdjęciu, pewnie chodzi o tego z Realu

4

To powinno być Messiego

1

@TR3YWAY dlatego podpisal na 3 lata, to niech tam siedzi, oby go nie kupowali madrzy ludzie z tego klubu

1

@TR3YWAY dlatego przedłużył kontrakt rok temu, to ma sens

0

@VamosVamos tu nie chodzi o umiejętności a o mental, a takich którym sie chce w tym klubie można na palcach jednej ręki policzyć

2

Tylko Viniciusa nie można obrażać, za to innych tak. Czego nie rozumiecie?

1

@takisobiektos Bayern, gorszy kraj, gorszy klub, oczywiste że pojdzie do madryciarzy

0

@Destroyer_of_Worlds jak nikt ich nie nauczy grac to im wiek nie pomoże w niczym

3

@J4no talent to jedno ale jaki jest zawzięty, równie mocno co do walki z rasizmem. Dlatego jest dobry

2

Zazdroszcze Realowi nie kasy, nie piłkarzy ale mentalu a może to też kwestia piłkarzy, ciężko stwierdzić

4

Teraz sobie wyobraźmy takich Lewandowskich, De Jongów, Pedrich tak zapierdalających, never happen

5

Kiedy Barca grala z takim zapalem jak dzisiaj Real, 10 lat temu?

1

Klasycznie realu nie dotyczy skupianie uwagi bramkarza, to jest zalosne XDD

1

Ale mental, ale spalony. Mozemy tylko zazdroscic ze nasi graja jak pipy

3

Obiektywnie to zasluzyli na tego gola, ale walka

3

Marciniak sędzia wspaniały

0

Haha jaki gol czysty real

1

Niedoszly transfer im strzela hahaaa

0

Jakby tam na ktorejs z bramek stal Ter Stegen to juz dawno by ktos prowadzil

6

Vinicius to genialny grajek z całym jego chamstwem i innymi wadami

0

@Benz popatrz na liczby i z kim gra Raphinha a z kim Rodrygo. Ten Guler lepszy niz Rodry

0

Wygra to Real bo Harry Kean, a Bayern rozkłada przed nimi nogi jak zawsze

0

@VegetaPolska Raphinha jest lepszy od niego, może on bardziej widowiskowy ale raz na ruski rok

6

Rodrygo to taki Asensio 10 meczy słabych, 1 dobry

4

@Arden Villa zawsze jeden z ulubieńców i jak mądrze prawi

0

@Kalin33 nie umiał grać ani w defensywie ani w ofensywie, byl straszny w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?