Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ProMILs dlatego Gavi taki wkurzony lata po boisku bo chciałby zlać swoich a nie może
@qchulainn każdy widzi ile daje serca Gavi na boisku a ile co niektórzy, wiec i Gavi to może widzieć z bliska tym bardziej
6
Gavi mi zaimponował w tym momencie
1
@fart niby tak ale z tym Xavim za sterów to średnio czekam
2
Kończyć już ten sezon i dawać te Euro
2
@Cule1234 nie ten Pepe na zdjęciu, pewnie chodzi o tego z Realu
4
To powinno być Messiego
1
@TR3YWAY dlatego podpisal na 3 lata, to niech tam siedzi, oby go nie kupowali madrzy ludzie z tego klubu
1
@TR3YWAY dlatego przedłużył kontrakt rok temu, to ma sens
0
@VamosVamos tu nie chodzi o umiejętności a o mental, a takich którym sie chce w tym klubie można na palcach jednej ręki policzyć
2
Tylko Viniciusa nie można obrażać, za to innych tak. Czego nie rozumiecie?
1
@takisobiektos Bayern, gorszy kraj, gorszy klub, oczywiste że pojdzie do madryciarzy
0
@Destroyer_of_Worlds jak nikt ich nie nauczy grac to im wiek nie pomoże w niczym
3
@J4no talent to jedno ale jaki jest zawzięty, równie mocno co do walki z rasizmem. Dlatego jest dobry
2
Zazdroszcze Realowi nie kasy, nie piłkarzy ale mentalu a może to też kwestia piłkarzy, ciężko stwierdzić
4
Teraz sobie wyobraźmy takich Lewandowskich, De Jongów, Pedrich tak zapierdalających, never happen
5
Kiedy Barca grala z takim zapalem jak dzisiaj Real, 10 lat temu?
1
Klasycznie realu nie dotyczy skupianie uwagi bramkarza, to jest zalosne XDD
1
Ale mental, ale spalony. Mozemy tylko zazdroscic ze nasi graja jak pipy
3
Obiektywnie to zasluzyli na tego gola, ale walka
3
Marciniak sędzia wspaniały
0
Haha jaki gol czysty real
1
Niedoszly transfer im strzela hahaaa
0
Jakby tam na ktorejs z bramek stal Ter Stegen to juz dawno by ktos prowadzil
6
Vinicius to genialny grajek z całym jego chamstwem i innymi wadami
0
@Benz popatrz na liczby i z kim gra Raphinha a z kim Rodrygo. Ten Guler lepszy niz Rodry
0
Wygra to Real bo Harry Kean, a Bayern rozkłada przed nimi nogi jak zawsze
0
@VegetaPolska Raphinha jest lepszy od niego, może on bardziej widowiskowy ale raz na ruski rok
6
Rodrygo to taki Asensio 10 meczy słabych, 1 dobry
4
@Arden Villa zawsze jeden z ulubieńców i jak mądrze prawi
0
@Kalin33 nie umiał grać ani w defensywie ani w ofensywie, byl straszny w tym sezonie