0

Jakie dno, w co ten klub sie zamienil. Pls Sociedad zróbcie manite może wtedy Xavi poleci

0

Raphinha fryzure na Yamala zapuszcza

8

Araujo ława czyżby temat sprzedaży był grzany

3

@Deviler a jest taki słaby że już ludzie nie mogą patrzeć na jego gre spokojnie

7

@Explode Roberto tyle nie zarabia i nie kosztowal nic i nie gra po 90 min co mecz

1

Jak dzisiaj przewalimy to jesteśmy dziadami, Real zbił Sociedad rezerwami

0

@TR3YWAY to wszystko tłumaczy xd

0

@TR3YWAY nie wiem o co z nim chodzi, ale na ostatnim filmiku z treningu go nie było

5

@macio_944 to Messi bez sterydów wg kibiców Realu

0

@MesQueUnClub96 bardziej wierze Enrique i niż jakiemuś pajacowi. Dla Mbappe to ostatni moment ratowania kariery i gdzie to zrobi jak nie w Realu

0

@qchulainn nikt sie nie nadaje, za to Xavi sie nadaje

0

Trening strzelecki bez Roque, co on robi?


1

Real ma teraz autostrade po brazoli. Dziękujemy Szawi

3

@BORO_12 Xavi ma swoich pupilków, swoją wizje i swoje zasady

8

Wszystko to wina Xaviego i jego ograniczenie umysłowe. Nie korzysta z piłkarza to zarząd uznaje go za niepotrzebnego. Pewnie już zapowiedzial "że go nie widzi w planach"

3

@Lionel_Messi10 Guiu to nowy Lewus, wczoraj tragiczny występ. Jemu jak nie wypracujesz sytuacji to on nic nie zrobi

1

@Litman przy Xavim jego wartość spadnie do 25 mln

2

@JimMorrisonFCB I do tego Mbappe w Realu na pocieszenie

1

@Arden no i właśnie ktoś taki jest nam potrzebny, bo wylewy w obronie to my mamy i mieć będziemy

0

@Cukson w liczbach

0

@BORO_12 na taką w tamtym momencie zaslugiwał widocznie

1

@Arden nie pamiętam, już Łunin z Realu wygląda w tej chwili pewniej niż Mats

0

@BORO_12 mógł ale pomachali mu kasą przed dziobem i wziął. Jestem za jego powrotem ale niech sie chlop ogarnie

2

@Transu96 za to w tym roku 4 bramki strzela mu Girona, w LM nic nie wybronil co nie leciało w niego. Dla niego stracony gol to tylko wina obrońców

0

@BORO_12 jeszcze rok w tym klubie i nie beda warci połowy tych kwot

2

De Jong, Araujo, Ter Stegen sprzedałbym ich i zaczął budować kadre na nowo, sa wysoko wyceniani a mają swoje za uszami i nie są tak zajebisci by opierać na nich zespół

7

Jak można być tak głupim i wiązać sie z PSG klubem klatką a potem mówić, że zrobi sie wszystko by wrócić do klubu z którego sie odeszło za kasą

1

@Arden Fermin, Gavi

2

Od zawsze wiadomo, że bliźniacy robia różne wkręty

1

@BORO_12 ja też, zawsze jak wpuści gola nawet do obrony to ma te skrzywiona mine i chyba nie widzi swojej winy w niczym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?