Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie dno, w co ten klub sie zamienil. Pls Sociedad zróbcie manite może wtedy Xavi poleci
0
Raphinha fryzure na Yamala zapuszcza
8
Araujo ława czyżby temat sprzedaży był grzany
3
@Deviler a jest taki słaby że już ludzie nie mogą patrzeć na jego gre spokojnie
7
@Explode Roberto tyle nie zarabia i nie kosztowal nic i nie gra po 90 min co mecz
1
Jak dzisiaj przewalimy to jesteśmy dziadami, Real zbił Sociedad rezerwami
0
@TR3YWAY to wszystko tłumaczy xd
0
@TR3YWAY nie wiem o co z nim chodzi, ale na ostatnim filmiku z treningu go nie było
5
@macio_944 to Messi bez sterydów wg kibiców Realu
0
@MesQueUnClub96 bardziej wierze Enrique i niż jakiemuś pajacowi. Dla Mbappe to ostatni moment ratowania kariery i gdzie to zrobi jak nie w Realu
0
@qchulainn nikt sie nie nadaje, za to Xavi sie nadaje
0
Trening strzelecki bez Roque, co on robi?
1
Real ma teraz autostrade po brazoli. Dziękujemy Szawi
3
@BORO_12 Xavi ma swoich pupilków, swoją wizje i swoje zasady
8
Wszystko to wina Xaviego i jego ograniczenie umysłowe. Nie korzysta z piłkarza to zarząd uznaje go za niepotrzebnego. Pewnie już zapowiedzial "że go nie widzi w planach"
3
@Lionel_Messi10 Guiu to nowy Lewus, wczoraj tragiczny występ. Jemu jak nie wypracujesz sytuacji to on nic nie zrobi
1
@Litman przy Xavim jego wartość spadnie do 25 mln
2
@JimMorrisonFCB I do tego Mbappe w Realu na pocieszenie
1
@Arden no i właśnie ktoś taki jest nam potrzebny, bo wylewy w obronie to my mamy i mieć będziemy
0
@Cukson w liczbach
0
@BORO_12 na taką w tamtym momencie zaslugiwał widocznie
1
@Arden nie pamiętam, już Łunin z Realu wygląda w tej chwili pewniej niż Mats
0
@BORO_12 mógł ale pomachali mu kasą przed dziobem i wziął. Jestem za jego powrotem ale niech sie chlop ogarnie
2
@Transu96 za to w tym roku 4 bramki strzela mu Girona, w LM nic nie wybronil co nie leciało w niego. Dla niego stracony gol to tylko wina obrońców
0
@BORO_12 jeszcze rok w tym klubie i nie beda warci połowy tych kwot
2
De Jong, Araujo, Ter Stegen sprzedałbym ich i zaczął budować kadre na nowo, sa wysoko wyceniani a mają swoje za uszami i nie są tak zajebisci by opierać na nich zespół
7
Jak można być tak głupim i wiązać sie z PSG klubem klatką a potem mówić, że zrobi sie wszystko by wrócić do klubu z którego sie odeszło za kasą
1
@Arden Fermin, Gavi
2
Od zawsze wiadomo, że bliźniacy robia różne wkręty
1
@BORO_12 ja też, zawsze jak wpuści gola nawet do obrony to ma te skrzywiona mine i chyba nie widzi swojej winy w niczym