0

Ten komentator podniecajacy sie Brighton a pod bramką nigdy nie wiedza co zrobić

0

Jak to jest że taka Chelsi szorujaca po środku tabeli, nie grająca regularnie w LM, wydająca miliardy na bezsesnsowne transfery jest nadal bogatsza od Barcy

2

@AxelF jakby był niemcem to pewnie i by walczyli, a co ich obchodzi Polak

1

@97ketrab może Nike da kase Xaviemu na przejebanie na głupoty

3

@blakkudium A gdzie ma być skoro robi wypad z klubu. To samo Barca powinna robić zamiast wpuszczać Felixa te minuty powinien dostać Roque, ale nasz klub jest niedorozwinięty

3

Lewy schował łeb w piasek a powinien wtedy zrobić awanture. Nie walczył o swoje gdy była na to pora.

19

Ten zarząd i trener tak obrzydzają ten klub, że to nie pojęte

0

@VeB 1899 każdy nią byl zanim zagral, ostatnio ogladalem rezerwy i jest bardzo dobry, wszystko czyścił

0

@VeB 1899 przecież Faye jest świetny, nikogo nie kupowac na ta pozycje

0

Ludzie powinni zbojkotować klub i np zostawić na kolejny mecz puste trybuny, to nieporozumienie co Xavi i Laporta odwalają

1

@Castro w LM też murowal dlatego nie wyszli z grupy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@norbi77 jedyne co pokazuje w tej chwili to doskonaly strzal, poza tym drepta po tym boisku jest bardzo wolny

2

Curtua to geniusz, żaden Ter Stegen sie nie rowna. Gdyby tam stal na bramce to Depor by też strzelilo 5 goli

1

Militao łapał sie za kolano ale gra, bardzo dobrze że z Gavim czekamy dłużej

2

-17 w tabeli xd

0

@ViscaBarca123 o super, chętnie poczytam

2

Może jakiś artykul o takim wychowanku jak Ebrima Tunkara? Na kompilacjach wygląda świetnie

1

Real zachęca Joselu do szukania innego klubu. U nich sie nie bawia w sentymenty, dał im final ale nara, nam tego brakuje.

1

@daniel32778 Rakitic > De Jong

3

@GeneralXavi Vinicius to świetny zawodnik, myśli na boisku, kreuje akcje, dobrze podaje np. zewniakiem, dobry strzał, nie znika w ważnych meczach a dźwiga Real na sobie

1

@GeneralXavi od poniedziałku do piątku

0

Czy Xavi to rasista?

3

@Kgorecki2500 @Hindus @BORO_12 @kanver_ to podziwiam, że was tylu

1

Tak z ciekawości sa na stronie osoby które zaczęły kibicować Barcelonie tak po odejściu Neymara wzwyż?

9

Z Barcelony to już tylko zostało herb, barwy i La Masia

0

@mcsarna Ferrana, w sensie biega, wychodzi na pozycje. Guiu to będzie nowy Lewy statyczny i nudny

0

@mcsarna i właśnie podobny styl ma Roque dlatego idzie na sprzedaż

0

@Szklaner nie róbcie tego w domu

0

@MichuZ44 Jedyny co może powstrzymać dominacje Realu w następnych latach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?