Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten komentator podniecajacy sie Brighton a pod bramką nigdy nie wiedza co zrobić
0
Jak to jest że taka Chelsi szorujaca po środku tabeli, nie grająca regularnie w LM, wydająca miliardy na bezsesnsowne transfery jest nadal bogatsza od Barcy
2
@AxelF jakby był niemcem to pewnie i by walczyli, a co ich obchodzi Polak
1
@97ketrab może Nike da kase Xaviemu na przejebanie na głupoty
3
@blakkudium A gdzie ma być skoro robi wypad z klubu. To samo Barca powinna robić zamiast wpuszczać Felixa te minuty powinien dostać Roque, ale nasz klub jest niedorozwinięty
3
Lewy schował łeb w piasek a powinien wtedy zrobić awanture. Nie walczył o swoje gdy była na to pora.
19
Ten zarząd i trener tak obrzydzają ten klub, że to nie pojęte
0
@VeB 1899 każdy nią byl zanim zagral, ostatnio ogladalem rezerwy i jest bardzo dobry, wszystko czyścił
0
@VeB 1899 przecież Faye jest świetny, nikogo nie kupowac na ta pozycje
0
Ludzie powinni zbojkotować klub i np zostawić na kolejny mecz puste trybuny, to nieporozumienie co Xavi i Laporta odwalają
1
@Castro w LM też murowal dlatego nie wyszli z grupy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 jedyne co pokazuje w tej chwili to doskonaly strzal, poza tym drepta po tym boisku jest bardzo wolny
2
Curtua to geniusz, żaden Ter Stegen sie nie rowna. Gdyby tam stal na bramce to Depor by też strzelilo 5 goli
1
Militao łapał sie za kolano ale gra, bardzo dobrze że z Gavim czekamy dłużej
2
-17 w tabeli xd
0
@ViscaBarca123 o super, chętnie poczytam
2
Może jakiś artykul o takim wychowanku jak Ebrima Tunkara? Na kompilacjach wygląda świetnie
1
Real zachęca Joselu do szukania innego klubu. U nich sie nie bawia w sentymenty, dał im final ale nara, nam tego brakuje.
1
@daniel32778 Rakitic > De Jong
3
@GeneralXavi Vinicius to świetny zawodnik, myśli na boisku, kreuje akcje, dobrze podaje np. zewniakiem, dobry strzał, nie znika w ważnych meczach a dźwiga Real na sobie
1
@GeneralXavi od poniedziałku do piątku
0
Czy Xavi to rasista?
3
@Kgorecki2500 @Hindus @BORO_12 @kanver_ to podziwiam, że was tylu
1
Tak z ciekawości sa na stronie osoby które zaczęły kibicować Barcelonie tak po odejściu Neymara wzwyż?
9
Z Barcelony to już tylko zostało herb, barwy i La Masia
0
@mcsarna Ferrana, w sensie biega, wychodzi na pozycje. Guiu to będzie nowy Lewy statyczny i nudny
0
@mcsarna i właśnie podobny styl ma Roque dlatego idzie na sprzedaż
0
@Szklaner nie róbcie tego w domu
0
@MichuZ44 Jedyny co może powstrzymać dominacje Realu w następnych latach