Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiecie co jest najlepsze? Ferran w Realu to bylby drugi Brahim, ale to Barca tu sie nikomu nie chce
0
Roque to nowy Fati a jak pisałem że Fati nie gra bo go Xavi nie lubi to były śmiechy
0
@Ziemny bo jest biały, Faye tez nie zadebiutował bo nie jest biały
0
@ObiektywnyKibic121 ten z Twojego avatara nie lepszy
0
@KacperVEB w Realu graja Gigaczady a u nas chłopcy 15 letni i kilka dorosłych fajtłap bez jaj
0
Sędzia po prostu jest kibicem Barcy i chce żeby Czawi poleciał
0
@Hindus Nie, będzie lepszy niz Ferran Flopes
0
Zero ambicji w tym zespole więcej głaskania po główkach i gry za nazwisko
0
Fati Roque Yamal ale to będzie chodziło z Marquezem
2
@macio_944 ma beke z gry Barcy i Xaviego
5
I co ten Ferran wnosi wiecej niż Roque czy Guiu
0
I taki nydrciak ci naoisze ze gyler lepszy xd
0
@PatrykBarca każdy wie w jakiej sytuacji jesteśmy a on musi iść sie wyspowiadać do mediow, szukać wymówek jeszcze przed sezonem i pieprzyć głupoty
11
Wy serio bronicie tego Xaviego za te slowa. Jak chlop pieprzy o transferach że nie może kupić tego i tamtego to oczywiste, że gowno wyciśnie z twgo co ma i nawet nie ma wiary w ten zespół. Co sezon transfery chce i gówno mu to pomaga
0
Kibicuje dzisiaj Alemrii, niech już tego Xaviego wyjebią. Niech będzie nawet Marquez, ktokolwiek
0
@vangoor jaką ma pewność że w innym klubie nie będzie podobnie
0
@vangoor Eric Garcia dał rade. Jak on ma serio talent i wiare w swoje umiejętności to powinien grać w hiszpańskim średniaku
0
Jakie macie zdanie co do zachowania Roque. Ok nie łapie sie do składu i od razu chce odchodzić. Czemu nie spróbuje tego wypożyczenia, Xavi i tak dłużej w tym klubie raczej nie zostanie. Jak tak kocha Barce jak gadał to moim zdaniem powinien zagryźć zęby i iść na wypożyczenie
0
@ViscaelBarca2007 to nie jest powołany?
0
@Krzysztof1987 to wymień tych wszystkich
0
Endrick ma kontuzje. Szansa dla Roque na CA czy jest ktoś przed nim?
1
Tak bo on potrzebuje piłkarzy co zrobia akcje w pojedynke, bo kolektyw Xaviego nie istnieje
5
Odeszli amigosi boiskowi, to pojawili sie amigosi zarządowi
0
@Stinger_ bo Messi jest większy niż całe MLS
0
Powinna powstać nagroda dla najlepszego prezesa klubowego i być wręczana co roku. Jakby Laporta był miażdżony co sezon przez Pereza to by sie może ogarnął
0
Właśnie to jest problem Fatiego na siłe szuka klepki zamiast samemu próbować, a z Lewym sie nie da poklepać chyba że ma dzień konia
0
@Misiaczek09 on nie gra na skrzydle tylko w środku
0
Fati aktywny po wejsciu, szuka gry kombinacyjnej ale decyzja o strzale znowu opóźniona
0
Słabiaki z Brighton nie wiedzą co to podanie. Fati wchodzi
3
@jedrek7000 nie gra