0

Wiecie co jest najlepsze? Ferran w Realu to bylby drugi Brahim, ale to Barca tu sie nikomu nie chce

0

Roque to nowy Fati a jak pisałem że Fati nie gra bo go Xavi nie lubi to były śmiechy

0

@Ziemny bo jest biały, Faye tez nie zadebiutował bo nie jest biały

0

@ObiektywnyKibic121 ten z Twojego avatara nie lepszy

0

@KacperVEB w Realu graja Gigaczady a u nas chłopcy 15 letni i kilka dorosłych fajtłap bez jaj

0

Sędzia po prostu jest kibicem Barcy i chce żeby Czawi poleciał

0

@Hindus Nie, będzie lepszy niz Ferran Flopes

0

Zero ambicji w tym zespole więcej głaskania po główkach i gry za nazwisko

0

Fati Roque Yamal ale to będzie chodziło z Marquezem

2

@macio_944 ma beke z gry Barcy i Xaviego

5

I co ten Ferran wnosi wiecej niż Roque czy Guiu

0

I taki nydrciak ci naoisze ze gyler lepszy xd

0

@PatrykBarca każdy wie w jakiej sytuacji jesteśmy a on musi iść sie wyspowiadać do mediow, szukać wymówek jeszcze przed sezonem i pieprzyć głupoty

11

Wy serio bronicie tego Xaviego za te slowa. Jak chlop pieprzy o transferach że nie może kupić tego i tamtego to oczywiste, że gowno wyciśnie z twgo co ma i nawet nie ma wiary w ten zespół. Co sezon transfery chce i gówno mu to pomaga

0

Kibicuje dzisiaj Alemrii, niech już tego Xaviego wyjebią. Niech będzie nawet Marquez, ktokolwiek

0

@vangoor jaką ma pewność że w innym klubie nie będzie podobnie

0

@vangoor Eric Garcia dał rade. Jak on ma serio talent i wiare w swoje umiejętności to powinien grać w hiszpańskim średniaku

0

Jakie macie zdanie co do zachowania Roque. Ok nie łapie sie do składu i od razu chce odchodzić. Czemu nie spróbuje tego wypożyczenia, Xavi i tak dłużej w tym klubie raczej nie zostanie. Jak tak kocha Barce jak gadał to moim zdaniem powinien zagryźć zęby i iść na wypożyczenie

0

@ViscaelBarca2007 to nie jest powołany?

0

@Krzysztof1987 to wymień tych wszystkich

0

Endrick ma kontuzje. Szansa dla Roque na CA czy jest ktoś przed nim?

1

Tak bo on potrzebuje piłkarzy co zrobia akcje w pojedynke, bo kolektyw Xaviego nie istnieje

5

Odeszli amigosi boiskowi, to pojawili sie amigosi zarządowi

0

@Stinger_ bo Messi jest większy niż całe MLS

0

Powinna powstać nagroda dla najlepszego prezesa klubowego i być wręczana co roku. Jakby Laporta był miażdżony co sezon przez Pereza to by sie może ogarnął

0

Właśnie to jest problem Fatiego na siłe szuka klepki zamiast samemu próbować, a z Lewym sie nie da poklepać chyba że ma dzień konia

0

@Misiaczek09 on nie gra na skrzydle tylko w środku

0

Fati aktywny po wejsciu, szuka gry kombinacyjnej ale decyzja o strzale znowu opóźniona

0

Słabiaki z Brighton nie wiedzą co to podanie. Fati wchodzi

3

@jedrek7000 nie gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?