0

Lamine wspanialy, ktos tu chcial go zamienic na jakiegos Sake xdd

1

Nasza taktyka cofanie akcji spod bramki Granady do Ter Stegen, po czym laga od Inigo do Lewego, zajebista taktyka

1

Machają tymi łapami zamiast grać, żenada

1

@Emhyr To Fatiemu nie dajesz szansy a plackowi Destowi już tak

2

@Matheu12 Krycha

0

@Arys I Xaviego i pilkarzy, u nich to zaangażowanie i chęci u Xaviego taktyka a raczej jej brak i motywacja. Gavi miał chęci reszta nie a trener ten sam

0

@P33ck dlatego ja ich od zawsze docenialem i nawet bylem za tym Artetą, to ludzie pisali, że sie nie nadaje a teraz zmiana nastrojów nagle

4

@MesQueUnClub96 żałosne pisać ze on tylko kiwa ostatnie mecze, wszystkie akcje bramkowe to jego zasługa

1

Jeszcze niedawno Arsenal gral slabo, nikt o nich nie pisal Arteta byl ble a teraz zamieńmy cały sklad Barcelony na ten arsenalu. Jak czlowiek chce sie pośmiać to idealne miejsce xddd

8

@abram3k czy Ty pijesz do Yamala który jest naszym najlepszym pilkarzem?

4

@Sawik_10 finansowo to pewnie akurat mają

0

@Vito9 ich nikt nie chwalil, a on gra gówno i jest chwalony, zapoznajcie sie wszyscy wyżej ze znaczniem słowa przereklamowany

1

@Gaz jedbak po Gulerze widac talent, a Demir to mial tylko ruchy podobne

1

Jak ten Guler prowadzil piłkę w tej akcji to faktycznie jak Messi

0

Guler wszedl jak w maslo ale dla mnie ten kopniak nie wygladal na to by spowodowal upadek xd

5

Ale madryciarze kibice to nudni sa u nas za takie mecze wszyscy krzyczeli nazwisko Messiego a Vinicius tylko brawa xd

0

Turecki Messi nawet przy takim wyniku nie wchodzi

0

Ciekawe co taki Xavi myśli to ogladajac, czy wymyślił w końcu cos byśmy grali jak zespół topu a nie aspirujący do utrzymania

0

Girona jest gnieciona niczym mięso na kotlet schabowy. Real będzie mistrzem

2

@Qba2312 nie ma co porównywać jak oni maja trenera a my wuefiste

0

Brahim wchodzi to pewnie manita będzie

0

Vinicius robi 3 bramke dla Realu

0

Torre skasowal Bellinghama

1

Real ma szanse zarówno na LM jak i LL

5

Girona rzadka jak sik, Alteti to jedyny klub ktory umiał im sie postawić

2

Można sobie gadać na real i sędziów ale my jestesmy tragicznie słabi w tym sezonie w porownaniu co gra Barca i Real, no a Girona dzisiaj pokazuje kto zasługuje na mistrza, cóż

2

Real jak łatwo xdd Vini daje podanie jakie nikt w Barcy nie potrafi

7

Camavinga dzisiaj top, szybkie i mądre decyzje, balans ciałem, rajdy a ktos tu pisze, że kasztan to nasi to orzeszki przy nim xd

2

@CZAJUN_119 wlasnie ogladam, pokaz mi taki rajd De Jonga w tym sezonie

7

Camvinga to nakrywa De Jonga czapką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?