Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lamine wspanialy, ktos tu chcial go zamienic na jakiegos Sake xdd
1
Nasza taktyka cofanie akcji spod bramki Granady do Ter Stegen, po czym laga od Inigo do Lewego, zajebista taktyka
1
Machają tymi łapami zamiast grać, żenada
1
@Emhyr To Fatiemu nie dajesz szansy a plackowi Destowi już tak
2
@Matheu12 Krycha
0
@Arys I Xaviego i pilkarzy, u nich to zaangażowanie i chęci u Xaviego taktyka a raczej jej brak i motywacja. Gavi miał chęci reszta nie a trener ten sam
0
@P33ck dlatego ja ich od zawsze docenialem i nawet bylem za tym Artetą, to ludzie pisali, że sie nie nadaje a teraz zmiana nastrojów nagle
4
@MesQueUnClub96 żałosne pisać ze on tylko kiwa ostatnie mecze, wszystkie akcje bramkowe to jego zasługa
1
Jeszcze niedawno Arsenal gral slabo, nikt o nich nie pisal Arteta byl ble a teraz zamieńmy cały sklad Barcelony na ten arsenalu. Jak czlowiek chce sie pośmiać to idealne miejsce xddd
8
@abram3k czy Ty pijesz do Yamala który jest naszym najlepszym pilkarzem?
4
@Sawik_10 finansowo to pewnie akurat mają
0
@Vito9 ich nikt nie chwalil, a on gra gówno i jest chwalony, zapoznajcie sie wszyscy wyżej ze znaczniem słowa przereklamowany
1
@Gaz jedbak po Gulerze widac talent, a Demir to mial tylko ruchy podobne
1
Jak ten Guler prowadzil piłkę w tej akcji to faktycznie jak Messi
0
Guler wszedl jak w maslo ale dla mnie ten kopniak nie wygladal na to by spowodowal upadek xd
5
Ale madryciarze kibice to nudni sa u nas za takie mecze wszyscy krzyczeli nazwisko Messiego a Vinicius tylko brawa xd
0
Turecki Messi nawet przy takim wyniku nie wchodzi
0
Ciekawe co taki Xavi myśli to ogladajac, czy wymyślił w końcu cos byśmy grali jak zespół topu a nie aspirujący do utrzymania
0
Girona jest gnieciona niczym mięso na kotlet schabowy. Real będzie mistrzem
2
@Qba2312 nie ma co porównywać jak oni maja trenera a my wuefiste
0
Brahim wchodzi to pewnie manita będzie
0
Vinicius robi 3 bramke dla Realu
0
Torre skasowal Bellinghama
1
Real ma szanse zarówno na LM jak i LL
5
Girona rzadka jak sik, Alteti to jedyny klub ktory umiał im sie postawić
2
Można sobie gadać na real i sędziów ale my jestesmy tragicznie słabi w tym sezonie w porownaniu co gra Barca i Real, no a Girona dzisiaj pokazuje kto zasługuje na mistrza, cóż
2
Real jak łatwo xdd Vini daje podanie jakie nikt w Barcy nie potrafi
7
Camavinga dzisiaj top, szybkie i mądre decyzje, balans ciałem, rajdy a ktos tu pisze, że kasztan to nasi to orzeszki przy nim xd
2
@CZAJUN_119 wlasnie ogladam, pokaz mi taki rajd De Jonga w tym sezonie
7
Camvinga to nakrywa De Jonga czapką