Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rzucą sie na tego Yamala latem możemy być pewni.
0
Piłkarze (niektórzy) też juz maja dosyć co pokazuje ta realcja z piłką Fermina
15
Ingorowane były kompromitacje w Europie to doszło do kompromitacji w lidze, kto by sie spodziewał
0
Szkoda że Pep nie do wyciagniecia on by im sprzedał liścia na morde
1
Ancelotti żuje gume i się śmieje popijając Whiskaczem
0
Najgorszy trener w historii Barcy, liczby nie kłamią
1
Można dac mu taka kartke żeby na stałe odszedl z ławki trenerskiej?
0
Laporta i ten xavi sa siebie warci jak go dzisiaj nie pożegna
3
Gdzie byl De Jong w tej akcji? Nawet nie wrocil do obrony XD
0
Czemu na PO nie da Forta tylko ciagle ten nudny i przewidywalne Kunde
0
Christensen to lepszy pomocnik niz De Jong
2
W ogóle Fermin jest w tym klubie, co on jeszcze nie robi na boisku?
3
Jeszcze ten zaciesz u Felixa i Gaviego na trybunach, kazdy ma juz wyjebane w tym klubie a my sie przejmujemy
0
@pioz123 Yamala to tu dzisiaj wymieniali na Sake.
I nie porownuj tego pilkarzyka bez charakteru De Jonga do Yamala bo bluźnisz
0
Ale bym zamienil De Jongusa na takiego Camavinge
6
@Octane a kiedy on sie staral, rok temu? A tutaj dalej święta krowa dla niektórych
1
Komentarz usunięty
7
Jak Flick bezrobotny to ta zmiana powinna nastąpić już. Nie ma sensu tego dalej ciągnąć
1
Jak to leciało? Laporta liczy na wygranie torfeum i pozostanie Xaviego
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 a kto zeobil akcje Lewemu temu slabiakowi?
0
Yamal i Pedri są za dobrzy na ten klub
0
Buhahahhaa zajebista ta Barcelona, taka nie za mocna
1
Widać jaki obiektywny kibic z tego Ćwiakaly, jak gral Real to co chwile jape darł a dzisiaj przymula
0
Lamine jest z meczu na mecz co raz lepszy, ale to popsul Lewus sierota
7
Trener wieczne pretensje, piłkarze wieczne machanie łapami i czekanie az sędzia zagwizda, źle sie to ogląda, ale widac z kogo biorą przykład
1
Raphinha to moze zagrać w innym klubie
0
Kartke powinien dostac za to
4
Tak to jest jak pół meczu to jest rozgrywanie z bamkerzem żaden poważny klub tak nie gra
0
Yamal pewnie sie zastanawia z kim on musi grać