Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gaz Obaj sa w klubie, na wypożyczeniu xdd dobra jednak Nico sprzedany
0
@abram3k jak to białas jakiś
0
@Amidamaru kosmiczny kontrakt to ma De Jong a nie jakiś Fati. Ciekawe ile Balde albo Yamal dostali bo jakoś jest to zatajone
0
Dla mnie niewidoczny występ więc nie bylo jakichs super interwnecji czy zagrań bym uznał za udany. Pedri mi sie tam bardziej podobał. Szkoda, że De Jong sie nie umie dostosowac do tej pozycji bo w ofensywie jest bezproduktywny, zawsze ktoś musi tuszowac jego braki
0
Dziś kolejny mecz Realu z Atletico trzeba liczyć, że zgubia punkty, w końcu Atleti ostatnio z nimi wygrało
1
@LukaszFan no nie zawsze sie da, ja np musze zezwolić na to w telefonie. Wtedy chyba serwis pozostaje
5
@ranger3120 jak masz pc to podłączyć do niego i zgrać dane
1
@michal26 jak Roque nie anuluja kartki to nie ma opcji że nie zagra w podstawie
1
Ale gnidą trzeba być żeby tak kłamać
0
@Derean Rasizm to oczywiste
4
Roque ma już lepsze wejście do Barcy niz męczennik a cymbaly z tamtej strony sie z niego śmieją, że nowy Nazario
2
Sędziowie za takie akcje powinni płacić posadą nie ma innego wyjścia
25
Yamal biedny bez sił ale dalej kręci
3
Ile razy Gavi takie wjazdy robil albo Carvajal i nic, tak samo w tym meczu taktycznych nie gwizdal i nam i im a za takie gowno dwie żółte
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Teraz przez taka debilna decyzję Roque bedzie sie bał dotknac rywala ale oby nie, bo ta zadziorność jego jest potrzebna
3
Wyobrazacie sobie ze tak madryciaka ktos karze za niewinność? XD
0
Dawno mnie klaun sedziowski nie wkurzyl tak jak teraz. I Roque wykluczony na nastepny mecz
2
I barcelona placi sedziom co za pojebana liga
1
Roque jest zajebisty, kto tam mowill ze to drewno?
2
Luuk De Jong > Frankie De Jong
0
@ricardo0705 wszyscy widza tylko nie geniusz Xavi
0
De Jong nic nie daje w ataku, ale za to w defensywie też nie
1
wywalic tych obroncow z tego klubu poza młodymi
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Brawo Pedri i Gundo
1
Czyli Cancelo uraz?
0
@michal26 Pedri na skrzydle nie istnieje wiec wolalem juz Pedriego na śpd
0
@Emhyr on gra wyżej niz De jong wiec nieudany, albo De Jong nie slucha trenera albo Xavi nie wie czego chce
0
@abram3k ostatni mecz gral dobrze a dzis wywalony na skrzydło nie wie co ma robić