0

@Korsain wystarczy celnie podać i wyskoczyć

0

@DonCarletto powiedział grać

0

Real 1:0 niestety

1

Nie powinno się grać przeciwko realowi madryt jeśli na boisku jest Vinicius ~ komentator

0

Suerez już leje realowców

0

Odpaliłem ten kanał zero z ciekawości i jedyne o czym gadaja to bogactwo Stanowskiego no zajebisty kontent

0

@Lionel_Messi10 nie ma po co włączać

0

@gapkinha nie miał z kim grać

0

@abram3k podobno za hp ma być 20 m rocznie

1

@qbuteq nic z tego nie bedzie, to samo bylo z Gulerem i jednym młodym czarnoskórym nie pamietam nazwiska

0

@pt9 wypalony kibic, ja tak miałem po mundialu ale przeszlo mi na nowy sezon

0

@DamianBarcaCule szacun, że dała rade myślałem że zleci na łeb

0

Którzy pilkarze na dzień dzisiejszy powodują, że chce sie wam oglądać Barce?
Moje typy: Pedri, Fermin, Yamal, Roque, Ferran (czasami), Fort

0

@MOLESTA faktycznie nie przeczytałem tego zbyt dokładnie xd

1

@takisobiektos tak ale to logo takie nachlne, no nie jest zbyt subtelne. Teraz pisza u madryciaków, ze za to ma byc 20 mln rocznie

0

@MOLESTA kiedys takie były stawki

0

@DonCarletto jako kibic bym byl zły że koszulka jest tak oszpecona jakbym mial ją kupic, zbyt rzuca sie w oczy

0

Ale to brzydko wygląda, nie pasuje w ogóle xd


2

Jak dla mnie to De Jong on wielu meczach nic nie pokazuje, już Pedri się spisał lepiej od niego na jego pozycji, na której gra w tym klubie od dawna, do tego monstrualna pensja nieporporcjonalna do wkładu w grę. Drugi Gundogan był ściągany jako gwiazda, miał coś wnieść i wnosil na początku a teraz wdało sie zniechęcenie i marazm, wszystkie akcje wczoraj psuł jak Osasuna sie otworzyla, podawal nie w tempo. Lewy to wiadomo i paru innych których mianem gwiazd bym nie określił

0

@Fake69 wiem, ale ktos tam musi grać on njalepiej wypada obecn8e, de jong i gundogan sie obijali w obronie a Pedri cos tam działał

0

@Emhyr te klepanie w obronie weszla im tak w krew, że może nie potrafią przestać xd przeciez to najgorsze co oni robia i ile porduktywnego czasu gry na to tracą. Dlatego wczoraj podobal mi sie Pedri bo nie podawal do obrońców, a jak De Jong gral na tej pozycji to gral tylko z obrońcami

0

Ta pierwsza wypowiedz nie napawa optymizmem, tal jakby Xavi im kazał grać szybciej a oni upierają sie przy bezpiecznym klepaniu. Powinni dostać zjebe za to

0

@michal26 Roque dzisiaj mogl mieć asyste do Lewego gdyby nie spalił. Jak najbardziej moga grać razem a Yamala trzeba oszczędzać

11

@esem91 widać bylo pdkad przyszdl do Barcy stres po nim, to nadal dzieciak

0

@Emhyr dobry mecz, bardzo aktywny i ruchliwy a tego nam potrzeba

0

@sokot myślę że odpowiadal na pytania

1

@Worny Gavi powodowałol, że innym sie chcialo

2

Pedri mądry chłop i dzisiaj świetny mecz jako śpd, latał dziury i zbierał bezpańskie piłki a i coś tam rozgrywał

1

@KamQiX moim zdaniem Pedri jako śpd zrobil robote duzo lepiej niz de jong gdy tam gra

6

@Zip jakby gral w madrycie to by sie spuszczali za samo to ze jest na boisku w takim wieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?