Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Korsain wystarczy celnie podać i wyskoczyć
0
@DonCarletto powiedział grać
0
Real 1:0 niestety
1
Nie powinno się grać przeciwko realowi madryt jeśli na boisku jest Vinicius ~ komentator
0
Suerez już leje realowców
0
Odpaliłem ten kanał zero z ciekawości i jedyne o czym gadaja to bogactwo Stanowskiego no zajebisty kontent
0
@Lionel_Messi10 nie ma po co włączać
0
@gapkinha nie miał z kim grać
0
@abram3k podobno za hp ma być 20 m rocznie
1
@qbuteq nic z tego nie bedzie, to samo bylo z Gulerem i jednym młodym czarnoskórym nie pamietam nazwiska
0
@pt9 wypalony kibic, ja tak miałem po mundialu ale przeszlo mi na nowy sezon
0
@DamianBarcaCule szacun, że dała rade myślałem że zleci na łeb
0
Którzy pilkarze na dzień dzisiejszy powodują, że chce sie wam oglądać Barce?
Moje typy: Pedri, Fermin, Yamal, Roque, Ferran (czasami), Fort
0
@MOLESTA faktycznie nie przeczytałem tego zbyt dokładnie xd
1
@takisobiektos tak ale to logo takie nachlne, no nie jest zbyt subtelne. Teraz pisza u madryciaków, ze za to ma byc 20 mln rocznie
0
@MOLESTA kiedys takie były stawki
0
@DonCarletto jako kibic bym byl zły że koszulka jest tak oszpecona jakbym mial ją kupic, zbyt rzuca sie w oczy
0
Ale to brzydko wygląda, nie pasuje w ogóle xd
2
Jak dla mnie to De Jong on wielu meczach nic nie pokazuje, już Pedri się spisał lepiej od niego na jego pozycji, na której gra w tym klubie od dawna, do tego monstrualna pensja nieporporcjonalna do wkładu w grę. Drugi Gundogan był ściągany jako gwiazda, miał coś wnieść i wnosil na początku a teraz wdało sie zniechęcenie i marazm, wszystkie akcje wczoraj psuł jak Osasuna sie otworzyla, podawal nie w tempo. Lewy to wiadomo i paru innych których mianem gwiazd bym nie określił
0
@Fake69 wiem, ale ktos tam musi grać on njalepiej wypada obecn8e, de jong i gundogan sie obijali w obronie a Pedri cos tam działał
0
@Emhyr te klepanie w obronie weszla im tak w krew, że może nie potrafią przestać xd przeciez to najgorsze co oni robia i ile porduktywnego czasu gry na to tracą. Dlatego wczoraj podobal mi sie Pedri bo nie podawal do obrońców, a jak De Jong gral na tej pozycji to gral tylko z obrońcami
0
Ta pierwsza wypowiedz nie napawa optymizmem, tal jakby Xavi im kazał grać szybciej a oni upierają sie przy bezpiecznym klepaniu. Powinni dostać zjebe za to
0
@michal26 Roque dzisiaj mogl mieć asyste do Lewego gdyby nie spalił. Jak najbardziej moga grać razem a Yamala trzeba oszczędzać
11
@esem91 widać bylo pdkad przyszdl do Barcy stres po nim, to nadal dzieciak
0
@Emhyr dobry mecz, bardzo aktywny i ruchliwy a tego nam potrzeba
0
@sokot myślę że odpowiadal na pytania
1
@Worny Gavi powodowałol, że innym sie chcialo
2
Pedri mądry chłop i dzisiaj świetny mecz jako śpd, latał dziury i zbierał bezpańskie piłki a i coś tam rozgrywał
1
@KamQiX moim zdaniem Pedri jako śpd zrobil robote duzo lepiej niz de jong gdy tam gra
6
@Zip jakby gral w madrycie to by sie spuszczali za samo to ze jest na boisku w takim wieku