Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LM10GOAT ciekawe jak takie rzeczy o jakiejś kolacji wyciekaja do prasy, że już tlum ludzi pod domem
1
Po zapowiedzi Xaviego powinien być bardziej zmotywowany, wiadomo że u Xaviego nie miałby po co wracać ale u innego trenera może być ważny
0
@bartekvisca to jest niemożliwe, i Pep na pewno zna swoje możliwości
1
@BARCA1899Messi Laporty obowiązkiem jest próbować go namówić
1
@Emhyr Myślę że nie da rady i nie ma drygu do trenerki by sie nadawał do powrotu
3
Ile już takich lunchy było? Normalnie deja vu
0
A kto by go tu chciał
0
@Pawlak1992 Tylko czy on ma pojęcie o piłce patrząc jak ignoruje tragiczna gre tyle czasu
3
Znalazłem wypowiedz Enrique więc wrzucam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Emhyr każdy normalny trener by postawil na Roque
0
@Rhaan Araujo też ale De Jong od dawna we wszystkie stracone bramki jest zamieszany, a za daleko nie byl bo ta akcja dlugo jeszcze trwala zanim wbili do bramki
1
@RinooniR drugi Setien mi sie kojarzy, jestem na nie
25
Pilkarze Barcy płaczą w szatni? Oto tip aby nie płakali
2
@Emhyr brać w takim razie
7
@Kgorecki2500 Reptilien
0
@AnkaLewandowska Robert wie co tu wypisujesz?
9
Wniosek z tego taki że uj ich obchodzą kibice, wygrywanie, klub, zależy im na tym by im było dobrze, by ich przyjaciel Xavi też miał dobrze i żeby sie przyjemnie trenowało na niskim wysiłku. Tych 18 latkow można jeszcze zrozumieć ale reszte nie
0
@Rewolucja123 jak w zeszłym sezonie mnie irytował bezpieczna grą, tak teraz widze jak to poprawil wczoraj bardzo dobre wejscie, pomoc odżyła, mądra i odważna gra
2
@SkilledHydra16 Ale zespół to nie tylko Gavi, reszta grała tragicznie akurat ten Gavi to dawal z siebie wszystko ale jednym piłkarzem nie wygrasz
3
Akurat Pedri mi sie wczoraj podobal i pomimo tych kontuzji nie zatracił talentu
0
Vermareen na ławce czyli dzisiaj debiut zapewne
0
@Rhaan zobacz jak po podaniu do Araujo stanal z łapami na kolanach zamiast leciec tam wsligiem do bramki czy cokolwiek, nie on już odpuścił.. to samo Kunde i Cancelo
0
@GeneralXavi no właśnie sentymenty sentymentami, ale z Xavim nie będziemy w topie, a mlodzi jak Yamal nie będą wiecznie kisić sie w takim bagnie
0
@GeneralXavi miałem różnych nauczycieli, jeden robil robote na odwal sie i nie tłumaczył co jak i dlaczego a drugi przeciwnie i zawsze u tego drugiego każdy oceny miałe lepsze. U Xaviego wszystkim ocena spada
0
Fakt jest taki, że jakby Xavi jeszcze wierzył że może czegokolwiek nauczyć piokarz to by nie gadał, że odchodzi. Jemu pomysły siebwyczerpaly a i tak poza gra Araujo na PO czy gra 4 w pomocy za wiele ich nie było. Jest po prostu słabym nauczycielem tak jak w szkole nauczyciel uczy matmy i jednego nie zrozumiesz, będziesz dostawał pały, a drugi tak wytlumaczy, ze stajesz sie geniuszem
16
@Rewolucja123 szkoda, że te ich płacze nie przekladają sie na gre i wyniki
1
Za same takie fałszywe wypowiedzi nie powinnismy go brać. Potrzebny ktoś z jajami
1
@michal26 ich obchodzi tylko kasa i miła atmosferka najwyrazniej, maja w tyłku co barcelona osiągnie
1
@draxidox De Jong zamieszany jak zwykle