3

@LM10GOAT ciekawe jak takie rzeczy o jakiejś kolacji wyciekaja do prasy, że już tlum ludzi pod domem

1

Po zapowiedzi Xaviego powinien być bardziej zmotywowany, wiadomo że u Xaviego nie miałby po co wracać ale u innego trenera może być ważny

0

@bartekvisca to jest niemożliwe, i Pep na pewno zna swoje możliwości

1

@BARCA1899Messi Laporty obowiązkiem jest próbować go namówić

1

@Emhyr Myślę że nie da rady i nie ma drygu do trenerki by sie nadawał do powrotu

3

Ile już takich lunchy było? Normalnie deja vu


0

A kto by go tu chciał

0

@Pawlak1992 Tylko czy on ma pojęcie o piłce patrząc jak ignoruje tragiczna gre tyle czasu

3

Znalazłem wypowiedz Enrique więc wrzucam


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr każdy normalny trener by postawil na Roque

0

@Rhaan Araujo też ale De Jong od dawna we wszystkie stracone bramki jest zamieszany, a za daleko nie byl bo ta akcja dlugo jeszcze trwala zanim wbili do bramki

1

@RinooniR drugi Setien mi sie kojarzy, jestem na nie

25

Pilkarze Barcy płaczą w szatni? Oto tip aby nie płakali


2

@Emhyr brać w takim razie

7

@Kgorecki2500 Reptilien

0

@AnkaLewandowska Robert wie co tu wypisujesz?

9

Wniosek z tego taki że uj ich obchodzą kibice, wygrywanie, klub, zależy im na tym by im było dobrze, by ich przyjaciel Xavi też miał dobrze i żeby sie przyjemnie trenowało na niskim wysiłku. Tych 18 latkow można jeszcze zrozumieć ale reszte nie

0

@Rewolucja123 jak w zeszłym sezonie mnie irytował bezpieczna grą, tak teraz widze jak to poprawil wczoraj bardzo dobre wejscie, pomoc odżyła, mądra i odważna gra

2

@SkilledHydra16 Ale zespół to nie tylko Gavi, reszta grała tragicznie akurat ten Gavi to dawal z siebie wszystko ale jednym piłkarzem nie wygrasz

3

Akurat Pedri mi sie wczoraj podobal i pomimo tych kontuzji nie zatracił talentu

0

Vermareen na ławce czyli dzisiaj debiut zapewne

0

@Rhaan zobacz jak po podaniu do Araujo stanal z łapami na kolanach zamiast leciec tam wsligiem do bramki czy cokolwiek, nie on już odpuścił.. to samo Kunde i Cancelo

0

@GeneralXavi no właśnie sentymenty sentymentami, ale z Xavim nie będziemy w topie, a mlodzi jak Yamal nie będą wiecznie kisić sie w takim bagnie

0

@GeneralXavi miałem różnych nauczycieli, jeden robil robote na odwal sie i nie tłumaczył co jak i dlaczego a drugi przeciwnie i zawsze u tego drugiego każdy oceny miałe lepsze. U Xaviego wszystkim ocena spada

0

Fakt jest taki, że jakby Xavi jeszcze wierzył że może czegokolwiek nauczyć piokarz to by nie gadał, że odchodzi. Jemu pomysły siebwyczerpaly a i tak poza gra Araujo na PO czy gra 4 w pomocy za wiele ich nie było. Jest po prostu słabym nauczycielem tak jak w szkole nauczyciel uczy matmy i jednego nie zrozumiesz, będziesz dostawał pały, a drugi tak wytlumaczy, ze stajesz sie geniuszem

16

@Rewolucja123 szkoda, że te ich płacze nie przekladają sie na gre i wyniki

1

Za same takie fałszywe wypowiedzi nie powinnismy go brać. Potrzebny ktoś z jajami

1

@michal26 ich obchodzi tylko kasa i miła atmosferka najwyrazniej, maja w tyłku co barcelona osiągnie

1

@draxidox De Jong zamieszany jak zwykle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?