Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe najlepszy możliwy wybór i marzenie ale Pep nadal ma kontrakt do 2025
1
@LM10GOAT no tak bo to hipokryci jak ktos ciśnie a potem mu smutno to jest rozchwianym bachorem a nie poważnym człowiekiem
6
@LM10GOAT typowe miękkie faje, tu nie ma miejsca na sentymenty, Xavi sam zawalił, mial i tak duzy kredyt zaufania. Klub ponad Xavim czy kimkolwiek innym
4
@!34RC3!_0N4 Nikt sie nie spodziewal a koncowka sezonu to bylo gówno i raz po raz przegrana. Widać jak ogladasz fanboju. Umowe mial wystarczajaco dluga i nie bylo potrzeby w tamtym momencie jej przedłużać i takiego zdania byla większość na stronie
6
I kolejna pomyłka zarządu to przedluzanie kontraktu z Xavim niedawno, poprzedni mial bodajże wlasnie do czerwca 2024
0
Teraz licze na to że Fati weżnie sie w garść i w tym Brighton zapracuje na powrót i u nowego trenjro będzie gral. Atak Yamal Roque Fati
0
@Jackazz no tak a jak nagle coś odpali nawet jak to będzie kwestia obrony trenera to go wywalą? Watpie, Xavi zacznie gadać że nie ma powodu by odchodzić bo drużyna sie odradza. Odszedl by dzisiaj gdyby nie widzial dla siebie szansy
3
"Nie da się być Fergusonem Barcelony." Jedynym kto mógł być był Guardiola
0
Taka wypowiedź na przeczekanie a nuż coś zaskoczy, tak to odbieram
0
Piłkarze Barcelony nie wiedzą jak to jest trenować pod okiem dobrego trenera stąd te głupie gadki i obrona Xaviego. Gundogan od razu widzial różnicę dlatego wtedy to skrytykował oczywiście nie wprost
5
Ja już rok temu wiedziałem, że Xavi sie nie nadaje, wszystkie te wymęczone mecze po 1:0 to była katastrofa dla oczu, ale wtedy wielcy obrońcy Xaviego tego nie widzieli
0
@regatta52 nie wiedzą jak to jest grać u dobrego trenera, poza Gundo i Cancelo, oni jakoś go nie bronią
0
Nasza obrona z Pique rozkładającym ręce juz wygladala lepiej xd
2
Jakby każdy na boisku wiedzial za co odpowiada, gdzie ma być to by do takiej sytuacji nie dochodzilo ze tracimy 5 bramek, tu nie ma za grosz taktyki
1
5 bramek nam ładuje cienki Villareal, ile zaladuje Napoli
4
Penia zjazd do bazy dawać kogokolwiek z rezerw, Penia to amator
0
Pep wróć blagam, pilkarze sa dobrzy tylko ktos to musi poukładać
3
Dla realu by byl co za skorumpowana liga
0
Jakby Barca tak walczyla zawsze to ten Xavi moglby jeszcze troche zostac..
14
I tak Roque juz lepiej wyglada niz Lewy
0
Roque dawaj gola w końcu
1
Next mecz to powinna byc pomoc Gundo Pedro Fermin, chętnie bym zobaczyl mecz bez De Jonga
1
Yama najwspanialszy zawodnik, Pedri tez dobra zmiana, dwie klasy lepszy niz De Jong
0
Yamal dzisiaj bardzo dobry mecz znowu
0
Kto by sie spodziewal
0
Cancelo kuleje czy mi sie wydaje
0
Czy jak Xavi sam odejdzie to dostaje odprawe? Czy tylko jak go zwolnia? Może dlatego czeka
3
Powinien postawić wszystkie karty na tego Roque a sam sobie strzela w stope
1
Gundogan sie pląta pod tym polem karnym zamiast rozgrywać
0
Jesteśmy tacy żałośni