Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xvcWinterSoldier Fati za Lewego w Birghton gra jako podwieszony napastnik
0
@vangoor to nie, nie przepadam za Kloppem
0
@vangoor Pedriego nie, reszte tak, wczoraj wiele wniósł po wejściu
0
@LM10GOAT Chlip chlip
0
Nudny ten mecz Girona Celta
0
@LM10GOAT rodzinna atmosferka to zakała tego klubu
1
@bartas97 a kto pisze o wypinaniu tyłka i korupcji
0
@MeAndSwan jakiej decyzji jak tak dalej będą grać to i tak wyleci
0
@Roobo na co jak mamy Yamala
0
Pep wraca, Xavi na asystenta jak nigdyś Arteta i wszyscy zadowoleni
1
@LM10GOAT Nawet ok za jego kadencji tego klepania tyle nie bylo, Hiszpania na mś troche nawalila ale nie miał za bardzo atakujących
1
@DonCarletto a no to czyli to @bartas97 dwulicowy, pomyliłem ich
0
@xvcWinterSoldier Real nie zgubi tyle punktow oni w tym sezonie sa o wiele lepsi w lidze niż roku temu
2
Dzisiaj trzymamy kciuki za Girone oby majstra wygrali, Barca nie ma szans
0
@NorbiTBOB co Ci zrobiło Brighton? Xaviemu po przygodzie w Barcy będzie ciezko o prace w dobrym klubie na tym etapie
0
@regatta52 nie chce na nim opierać niech nowy trener eksperymentuje z ustawieniem abo jakiś inny z Barcy B będzie lepszy od Raphinhi
2
@vangoor i Raphinhi
0
Mnie teraz zastanawia jak by Xavi przegrywał wszystko do końca sezonu (wiadomo, że to surrealizm, ale podaje jako przykład) to dalej będzie trenerem Barcelony mimo to?
0
@FcPortoFan1999 Typ tam pisał, że go odbanowali myślałem że to on
0
@AmigoBlancos to kto tam pisze pod nazwą Edgar?
1
@AmigoBlancos Ty nie lepszy ciśniesz po Barcy na swojej stronie śmiejesz sie a potem tu podlizujesz
0
@Fabik87 tak, ale oglądałem ich początek sezonu ze względu na Fatiego i było słabo, teraz chyba coś ruszyło
1
W tamtym sezonie Brighton to byl fenomen, w tym trochę gorzej ale i tak bym sie ucieszyl jakby wzięli jego a nie jakichś amatorów. Tylko nie wiem jakim sposobem Barca by miała wziąć trenera z kontraktem w innym klubie
1
@Eqeminiv skomentowałem na szybko potem przeczytałem całość. Te nagłówki trochę niezgodne z artykułami
0
@sevs wiemy z Villarealem, z Realem jakoś nie wiedzilismy i innymi mocnymi klubami
1
Gavi zawsze był pupilkiem i grał wszystko nawet jak rok temu byl pod formą i grał jako pomocnikoskrzydłowy więc co ma mówić. Jak chce dobra dla Barcy to kiedyś zrozumie
1
@JudeMadrid20 Lige mistrzów - kobiet
0
@Peciak Tylko jaką mamy gwarancje, że to jego decyzja a nie zarządu i kazali mu tak mówić żeby nie było że go wywalają. Inaczej jaką by mial gwarancje, że Laporta mu jutro nie podziękuje?
0
@Jay1981 i tak właśnie będzie jesli tak kochaja trenera. Boli jak coś stracisz i nagle zaczną grać, ale to tez nie będzie działać na zawsze
1
Wie, że nie wygra dlatego tak może sobie mówić. Fakt jest taki że nikt kto wygrywa LM nie ma powodu i nie powinien odchodzić