0

@xvcWinterSoldier Fati za Lewego w Birghton gra jako podwieszony napastnik

0

@vangoor to nie, nie przepadam za Kloppem

0

@vangoor Pedriego nie, reszte tak, wczoraj wiele wniósł po wejściu

0

@LM10GOAT Chlip chlip

0

Nudny ten mecz Girona Celta

0

@LM10GOAT rodzinna atmosferka to zakała tego klubu

1

@bartas97 a kto pisze o wypinaniu tyłka i korupcji

0

@MeAndSwan jakiej decyzji jak tak dalej będą grać to i tak wyleci

0

@Roobo na co jak mamy Yamala

0

Pep wraca, Xavi na asystenta jak nigdyś Arteta i wszyscy zadowoleni

1

@LM10GOAT Nawet ok za jego kadencji tego klepania tyle nie bylo, Hiszpania na mś troche nawalila ale nie miał za bardzo atakujących

1

@DonCarletto a no to czyli to @bartas97 dwulicowy, pomyliłem ich

0

@xvcWinterSoldier Real nie zgubi tyle punktow oni w tym sezonie sa o wiele lepsi w lidze niż roku temu

2

Dzisiaj trzymamy kciuki za Girone oby majstra wygrali, Barca nie ma szans

0

@NorbiTBOB co Ci zrobiło Brighton? Xaviemu po przygodzie w Barcy będzie ciezko o prace w dobrym klubie na tym etapie

0

@regatta52 nie chce na nim opierać niech nowy trener eksperymentuje z ustawieniem abo jakiś inny z Barcy B będzie lepszy od Raphinhi

2

@vangoor i Raphinhi

0

Mnie teraz zastanawia jak by Xavi przegrywał wszystko do końca sezonu (wiadomo, że to surrealizm, ale podaje jako przykład) to dalej będzie trenerem Barcelony mimo to?

0

@FcPortoFan1999 Typ tam pisał, że go odbanowali myślałem że to on

0

@AmigoBlancos to kto tam pisze pod nazwą Edgar?

1

@AmigoBlancos Ty nie lepszy ciśniesz po Barcy na swojej stronie śmiejesz sie a potem tu podlizujesz

0

@Fabik87 tak, ale oglądałem ich początek sezonu ze względu na Fatiego i było słabo, teraz chyba coś ruszyło

1

W tamtym sezonie Brighton to byl fenomen, w tym trochę gorzej ale i tak bym sie ucieszyl jakby wzięli jego a nie jakichś amatorów. Tylko nie wiem jakim sposobem Barca by miała wziąć trenera z kontraktem w innym klubie

1

@Eqeminiv skomentowałem na szybko potem przeczytałem całość. Te nagłówki trochę niezgodne z artykułami

0

@sevs wiemy z Villarealem, z Realem jakoś nie wiedzilismy i innymi mocnymi klubami

1

Gavi zawsze był pupilkiem i grał wszystko nawet jak rok temu byl pod formą i grał jako pomocnikoskrzydłowy więc co ma mówić. Jak chce dobra dla Barcy to kiedyś zrozumie

1

@JudeMadrid20 Lige mistrzów - kobiet

0

@Peciak Tylko jaką mamy gwarancje, że to jego decyzja a nie zarządu i kazali mu tak mówić żeby nie było że go wywalają. Inaczej jaką by mial gwarancje, że Laporta mu jutro nie podziękuje?

0

@Jay1981 i tak właśnie będzie jesli tak kochaja trenera. Boli jak coś stracisz i nagle zaczną grać, ale to tez nie będzie działać na zawsze

1

Wie, że nie wygra dlatego tak może sobie mówić. Fakt jest taki że nikt kto wygrywa LM nie ma powodu i nie powinien odchodzić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?