Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Vinicius ma to coś ze w waznych meczach umie strzelać
0
Ale technicznie ta Girona nas zjada
0
Brahima nie wystawil jak to ich najlepszy pilkarz obecnie
2
Sędziowie też będą z logiem drukarek biegać?
0
@Emhyr twoj post i jego 11 meczy to pokazuje, zwykly hejt. Jak Roque nie szlo to jakos nie pisales ze niewypał a Fatiemu każdy błąd wytykasz, dlatego z Toba nie bede dyskutował na temat tego pilkarza
0
Najbardziej przereklamowany zawodnik jakiego widziałem odkad kibicuje temu klubowi
0
@MesQueUnClub96 byl kontuzjowany 2 miesiące, weź lepiej pisz te swoje trollerskie posty bo Ci lepiej wychodzi
@Emhyr takie bzdury piszesz i od dawna jestes wrogo do niego nastawiony że koncze te dyskusję xd gorzej hahaa. Pewnie mecze ogladasz na falshscore
10
Dobry mecz Fatiego, na pewno w przyszlym sezonie w Barcy się przyda
0
@Emhyr bo to nie jego pozycja? A statystyki ma dobre, jego gra sie poprawila i latem wraca czy wam sie to podoba czy nie. Widac jaki jestes obiektywny piszac o 11 meczach
0
@Emhyr i co z tego ale jest slabiakiem co nie umie kopnac w bramke w poprzednim sezonie gorsze liczby niz Fati grajac 3 x tyle
0
@pioz123 289 minut w premier legaue i dwie bramki to opinia zajebiste statystyki, ale manipulujcie dalej
1
@Emhyr 600 minut 4 gole, Dembele 1800 minut 1 gol XDD w gorszej lidze
0
@BulaKG Dembele to najgorszy transfer ever, Fati drugi strzelec w zespole, Dembele pewnie dziesiąty
1
@MesQueUnClub96 a potem dwie stworzyl wiec spójrz na swojego ukochanego Lewego bo on na mecz psuje 100 sytuacji, na szczescie leci do Arabow po sezonie
1
@kanver_ w Barcy by byl o wiele lepszy niz felix przereklamowany
@MesQueUnClub96 widac ze nie ogladasz xdd
1
@BulaKG z Fatim wygrywamy lige, bez Fatiego walczymy o top 4. Efekt Fatiego
0
Fati uciekaj z tego przeciętnego klubu
0
Fati ładne odegranie piętka ale slabiacy z Brighton wszystko psują
0
Fati dobrze wyglada jak na 2 miesiace bez gry, szybki i dobre decyzje
0
@Seledynowy co ty pieprzysz xd wlasnie zrobil dwie akcje bramkowe w dwoe minuty
0
Fati dwoch totków przewrocil, goat
0
Fati blisko xd gdyby bie kontuzja to by trafil
0
@P33ck no zajebiscie jego udzial zerowy
0
Brighton jest tragiczne, jak taki Fati ma sie wykazac w tym klubie xdd
0
@kanver_ strzelal regularnie bramki, kondycyjnie wygląda o wiele lepiej wiec nie ma powodu by mial nie wrócić do Barcy. Ciekawe ile meczy Beighton obejrzales ze wiesz czy sie wyroznil..
0
@Coutinho007 jest świeżo po 2 miesięcznej kontuzji, szok ze nie gra w podstawie. Żadne wypozyczenie bo decyzja nalezy do pilkarza a bez Xaviego może wracac
0
@ObiektywnyKibic121 ten z Twojego avatara tak nie gra
14
Trochę chamski tekst sędziego wedlug mnie, powinni go zawiesić
1
@Arden podlizuje sie, bo wie że posada trenera wolna
3
@Michael24 ta mi najbardziej zapadla w pamięć ale czy najlepsza