4

Vinicius ma to coś ze w waznych meczach umie strzelać

0

Ale technicznie ta Girona nas zjada

0

Brahima nie wystawil jak to ich najlepszy pilkarz obecnie

2

Sędziowie też będą z logiem drukarek biegać?

0

@Emhyr twoj post i jego 11 meczy to pokazuje, zwykly hejt. Jak Roque nie szlo to jakos nie pisales ze niewypał a Fatiemu każdy błąd wytykasz, dlatego z Toba nie bede dyskutował na temat tego pilkarza

0

Najbardziej przereklamowany zawodnik jakiego widziałem odkad kibicuje temu klubowi

0

@MesQueUnClub96 byl kontuzjowany 2 miesiące, weź lepiej pisz te swoje trollerskie posty bo Ci lepiej wychodzi
@Emhyr takie bzdury piszesz i od dawna jestes wrogo do niego nastawiony że koncze te dyskusję xd gorzej hahaa. Pewnie mecze ogladasz na falshscore

10

Dobry mecz Fatiego, na pewno w przyszlym sezonie w Barcy się przyda

0

@Emhyr bo to nie jego pozycja? A statystyki ma dobre, jego gra sie poprawila i latem wraca czy wam sie to podoba czy nie. Widac jaki jestes obiektywny piszac o 11 meczach

0

@Emhyr i co z tego ale jest slabiakiem co nie umie kopnac w bramke w poprzednim sezonie gorsze liczby niz Fati grajac 3 x tyle

0

@pioz123 289 minut w premier legaue i dwie bramki to opinia zajebiste statystyki, ale manipulujcie dalej

1

@Emhyr 600 minut 4 gole, Dembele 1800 minut 1 gol XDD w gorszej lidze

0

@BulaKG Dembele to najgorszy transfer ever, Fati drugi strzelec w zespole, Dembele pewnie dziesiąty

1

@MesQueUnClub96 a potem dwie stworzyl wiec spójrz na swojego ukochanego Lewego bo on na mecz psuje 100 sytuacji, na szczescie leci do Arabow po sezonie

1

@kanver_ w Barcy by byl o wiele lepszy niz felix przereklamowany
@MesQueUnClub96 widac ze nie ogladasz xdd

1

@BulaKG z Fatim wygrywamy lige, bez Fatiego walczymy o top 4. Efekt Fatiego

0

Fati uciekaj z tego przeciętnego klubu

0

Fati ładne odegranie piętka ale slabiacy z Brighton wszystko psują

0

Fati dobrze wyglada jak na 2 miesiace bez gry, szybki i dobre decyzje

0

@Seledynowy co ty pieprzysz xd wlasnie zrobil dwie akcje bramkowe w dwoe minuty

0

Fati dwoch totków przewrocil, goat

0

Fati blisko xd gdyby bie kontuzja to by trafil

0

@P33ck no zajebiscie jego udzial zerowy

0

Brighton jest tragiczne, jak taki Fati ma sie wykazac w tym klubie xdd

0

@kanver_ strzelal regularnie bramki, kondycyjnie wygląda o wiele lepiej wiec nie ma powodu by mial nie wrócić do Barcy. Ciekawe ile meczy Beighton obejrzales ze wiesz czy sie wyroznil..

0

@Coutinho007 jest świeżo po 2 miesięcznej kontuzji, szok ze nie gra w podstawie. Żadne wypozyczenie bo decyzja nalezy do pilkarza a bez Xaviego może wracac

0

@ObiektywnyKibic121 ten z Twojego avatara tak nie gra

14

Trochę chamski tekst sędziego wedlug mnie, powinni go zawiesić

1

@Arden podlizuje sie, bo wie że posada trenera wolna

3

@Michael24 ta mi najbardziej zapadla w pamięć ale czy najlepsza


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?