0

Ale Yamal dzisiaj gra Viniciusa przypomina (nie bijcie)

1

Yamal meczycho gra i brawo Ferran

1

Lamin bedzie mial takie mecze, ale będzie tez mial bardzo slabe, bo ma 16 lat. Co nie zmienia faktu że trzeba sprzedać Raphinhe

0

@qbuteq ktore ten rykoszet?

0

@Compadre mial z Cadizem

0

@Kuba_1 w czym, podaje na 3 metry najczesciej do tylu dzisiaj, co on takiego robi?

2

16 latek może grac dobrze w pilke ale 19 latek za 40 mln jest za młody na grę

0

@LukaszFan ja w nim nic nie widze, zero magii, dlugie podania czesto niecelne

7

Yamal najlepszy pilkarz w tej kadrze

0

@Kuba_1 podania do najblizszego sa kapitalne?

1

Po co oni graja tyle z tymi stoperami tego nie rozumiem, to nic nie wnosi a tracimy tylko czas

0

Balde po golu jakby troche werwy nabrał

0

@Rewolucja123 w sensie ze sie zgadzasz?

0

Skupiam sie dzis na De Jongu i kolejny przeciętny mecz, stojanow, bieg w slow motion, podawanie do tylu

1

Yamal do okulisty ciagle te słupki

0

Ile razy De Jong podal w tyl, chlop niech zacznie do przodu podawac, strasznie zachowawczo gra

0

U nas przed każdym podaniem kazdy myśli dwie godziny

5

8

Ćwiąkała to podobno neutralny kibic, na gole Barcy tak nie reaguje

0

@DiscoCzareQ na Gole alemrii tak nie reagowal ty specjalisto od IQ

6

A Ćwiąkała juz doszedl

0

Aha juz jak puscil gre to z jakiej paki var

0

Mialem przed meczem pisac aby stawiać domy na gola Arbisaa, wychowanek strzela realowi co mecz xd

0

Realmadrid tv już szykuje reportaż

0

@Herato są zajechani ostatnio dwie dogrywki

2

Ten chlop wie ze komentuje mecz czy zdaje reportaż

2

@Beztroskii masakra chlop piszczy

3

Komentarz eleven > canal +

1

Real już traci gola hahaha

0

Jaki komentator na canal + xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?