Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale Yamal dzisiaj gra Viniciusa przypomina (nie bijcie)
1
Yamal meczycho gra i brawo Ferran
1
Lamin bedzie mial takie mecze, ale będzie tez mial bardzo slabe, bo ma 16 lat. Co nie zmienia faktu że trzeba sprzedać Raphinhe
0
@qbuteq ktore ten rykoszet?
0
@Compadre mial z Cadizem
0
@Kuba_1 w czym, podaje na 3 metry najczesciej do tylu dzisiaj, co on takiego robi?
2
16 latek może grac dobrze w pilke ale 19 latek za 40 mln jest za młody na grę
0
@LukaszFan ja w nim nic nie widze, zero magii, dlugie podania czesto niecelne
7
Yamal najlepszy pilkarz w tej kadrze
0
@Kuba_1 podania do najblizszego sa kapitalne?
1
Po co oni graja tyle z tymi stoperami tego nie rozumiem, to nic nie wnosi a tracimy tylko czas
0
Balde po golu jakby troche werwy nabrał
0
@Rewolucja123 w sensie ze sie zgadzasz?
0
Skupiam sie dzis na De Jongu i kolejny przeciętny mecz, stojanow, bieg w slow motion, podawanie do tylu
1
Yamal do okulisty ciagle te słupki
0
Ile razy De Jong podal w tyl, chlop niech zacznie do przodu podawac, strasznie zachowawczo gra
0
U nas przed każdym podaniem kazdy myśli dwie godziny
5
Madrycka podszywka
https://www.fcbarca.com/user/DiscoCzareQ
8
Ćwiąkała to podobno neutralny kibic, na gole Barcy tak nie reaguje
0
@DiscoCzareQ na Gole alemrii tak nie reagowal ty specjalisto od IQ
6
A Ćwiąkała juz doszedl
0
Aha juz jak puscil gre to z jakiej paki var
0
Mialem przed meczem pisac aby stawiać domy na gola Arbisaa, wychowanek strzela realowi co mecz xd
0
Realmadrid tv już szykuje reportaż
0
@Herato są zajechani ostatnio dwie dogrywki
2
Ten chlop wie ze komentuje mecz czy zdaje reportaż
2
@Beztroskii masakra chlop piszczy
3
Komentarz eleven > canal +
1
Real już traci gola hahaha
0
Jaki komentator na canal + xd