Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bari_94 pozbyc sie Laporty, Xaviego i połowy pilkarzy, nie da sie na nich patrzec
3
Barca jest obecnie posmiewiskiem, dnem, brak słów
0
Ale my jestesmy tragiczni a ten Balde to dl ekstrakalsy
0
@Katalończyk 99 nie jestem, ale to już przesada, ten Pedri nie byl konieczny w podstawie, Roberto nie hejtuje bo ostatnio zle nie zagrał
4
Czemu Fermin znowu nie gra, ostatni mecz chlopak byl najlepszy na boisku. No i w ostatnim klasyku Fermin na duzy plus
0
@zygzakmaklini Xavi i dominacja dobre
0
Xavi sie boi i wystawia swoich 4 pomocników haha
0
@Lanosss znalazlem w zakladce serwis, nick @Makaj
0
@Lanosss z tego co wiem to on sie tu nie udziela
0
@Lanosss Maciej Miko i Rafal Kowalczyk
0
@Derean oglądałem z pol godziny tego meczu i nic tam sie nie dzialo, więc wyłączyłem
0
@4drian0 oba ustawione na 60
0
Do oglądaczy strimów, też tak macie ze ogladajac mecz na telefonie gra wygląda super plynnie a na laptopie to takie jakies zlagowane? Nie chodzi mi o neta a bardziej jakość
0
@macio_944 czyli przeczuwasz wpierdol a mimo to jesteś za Xavim? Pogubilem się
1
18 stopni ale odczuwalne 28 co ten Ćwiąkała brał
0
@Chucky nie, bo wolalbym siedziec w hiszpanii
0
Bzdura i glupota z ich strony w ostatnich klasykach nie było żadnych kontrowersji a na pewno nie na nasza korzyść
0
@Lukikiki wyłącz żonie telezakupy mango
1
@KobeFR haha, nie sztywno noge trzymalem przy lapku pare razy i mimo boku dalej tak tzrymalem i cos mi sie zrobilo a wczoraj wyszedlem z domu i taki dosc ostry bol. Trzymam kciuki aby Ci przeszlo, albo raczej aby Cie uleczyli tez mialem z kolanami i nic fajnego
0
@KobeFR o kurde współczuję a byles u lekarza czy sie wybierasz? u mnie jest ból jak wyprostuje a nie gralem w piłkę ani nic nie robilem takiego ryzykownego wiec nie wiem
0
@KobeFR jakie objawy? Tez mnie boli kolano od wczoraj mimo ze bez ćwiczeń, kiedys mialem naderwane ale reraz to inne miejsce
0
Ten Alanek to coś tam umie w śpiewanie
0
@Saviola88 błąd bo chlop nie moze chodzic a dalej jest na boisku
2
@Lanosss Darvich to pomocnik a Raphinha to powinien iść do Arabii
1
@LionelM95 zawsze jak sie ktoś podoba to jest zajęty życie
0
@ikar34 po prostu w Barcelonie nie umieja budowac zawodnikow. Taki Rodrygo to przeciez nie koks a fizycznie daje rade, teraz pracuja nad Gulerem
0
@Chucky ceny tam nie sa wysokie, ostatnie kupowalem chipsy za 5 zl i w ogóle ceny porownywalne do polskich sklepow
0
@Pedri16Future mimo wyniku to gralismy dobrze
0
@Pedri16Future da czy nie, nasi nagle będą umieli grać jak zawsze z Realem, nie pamiętam slabego meczu z Realem nawet tej drewnianej Barcy Xaviego
2
@kakusus tak bo Barca jedyne mecze jakie umie grać to z Realem, a Real na Barce zawsze obsrany