1

@bari_94 pozbyc sie Laporty, Xaviego i połowy pilkarzy, nie da sie na nich patrzec

3

Barca jest obecnie posmiewiskiem, dnem, brak słów

0

Ale my jestesmy tragiczni a ten Balde to dl ekstrakalsy

0

@Katalończyk 99 nie jestem, ale to już przesada, ten Pedri nie byl konieczny w podstawie, Roberto nie hejtuje bo ostatnio zle nie zagrał

4

Czemu Fermin znowu nie gra, ostatni mecz chlopak byl najlepszy na boisku. No i w ostatnim klasyku Fermin na duzy plus

0

@zygzakmaklini Xavi i dominacja dobre

0

Xavi sie boi i wystawia swoich 4 pomocników haha

0

@Lanosss znalazlem w zakladce serwis, nick @Makaj

0

@Lanosss z tego co wiem to on sie tu nie udziela

0

@Lanosss Maciej Miko i Rafal Kowalczyk

0

@Derean oglądałem z pol godziny tego meczu i nic tam sie nie dzialo, więc wyłączyłem

0

@4drian0 oba ustawione na 60

0

Do oglądaczy strimów, też tak macie ze ogladajac mecz na telefonie gra wygląda super plynnie a na laptopie to takie jakies zlagowane? Nie chodzi mi o neta a bardziej jakość

0

@macio_944 czyli przeczuwasz wpierdol a mimo to jesteś za Xavim? Pogubilem się

1

18 stopni ale odczuwalne 28 co ten Ćwiąkała brał

0

@Chucky nie, bo wolalbym siedziec w hiszpanii

0

Bzdura i glupota z ich strony w ostatnich klasykach nie było żadnych kontrowersji a na pewno nie na nasza korzyść

0

@Lukikiki wyłącz żonie telezakupy mango

1

@KobeFR haha, nie sztywno noge trzymalem przy lapku pare razy i mimo boku dalej tak tzrymalem i cos mi sie zrobilo a wczoraj wyszedlem z domu i taki dosc ostry bol. Trzymam kciuki aby Ci przeszlo, albo raczej aby Cie uleczyli tez mialem z kolanami i nic fajnego

0

@KobeFR o kurde współczuję a byles u lekarza czy sie wybierasz? u mnie jest ból jak wyprostuje a nie gralem w piłkę ani nic nie robilem takiego ryzykownego wiec nie wiem

0

@KobeFR jakie objawy? Tez mnie boli kolano od wczoraj mimo ze bez ćwiczeń, kiedys mialem naderwane ale reraz to inne miejsce

0

Ten Alanek to coś tam umie w śpiewanie


0

@Saviola88 błąd bo chlop nie moze chodzic a dalej jest na boisku

2

@Lanosss Darvich to pomocnik a Raphinha to powinien iść do Arabii

1

@LionelM95 zawsze jak sie ktoś podoba to jest zajęty życie

0

@ikar34 po prostu w Barcelonie nie umieja budowac zawodnikow. Taki Rodrygo to przeciez nie koks a fizycznie daje rade, teraz pracuja nad Gulerem

0

@Chucky ceny tam nie sa wysokie, ostatnie kupowalem chipsy za 5 zl i w ogóle ceny porownywalne do polskich sklepow

0

@Pedri16Future mimo wyniku to gralismy dobrze

0

@Pedri16Future da czy nie, nasi nagle będą umieli grać jak zawsze z Realem, nie pamiętam slabego meczu z Realem nawet tej drewnianej Barcy Xaviego

2

@kakusus tak bo Barca jedyne mecze jakie umie grać to z Realem, a Real na Barce zawsze obsrany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?