2

Ale De jong teraz spierdolił

3

Busquets i Pedri u Gaurdioli grali, Laskowski to sie zrobil drugi Szpakowski XD

0

Nasi strasznie sie męczą w tworzeniu sytuacji widac ze tu nie ma pomysłu w ofensywie

2

Ta pilka sie od nich odbija jak w pinballu co oni trenują

4

Nigdy nie zrozumiem czemu w Barcelonie ta gra bez piłki jest taka durna i pomocnicy sie ustawiaja w linii z napastnikami

2

Fermin chyba jedyny ktory cos mysli w ataku

1

Ile z tym plackiem Rpahinha bedziemy sie meczyc?

1

Z tej kamery Oriol wyglada jeszcze bardziej pokracznie xd

0

Znowu ten Laskowski juz chyba nikogo innego nie ma w tym tvp

4

@PatrykBarca wszystko fajnie ale bronić Xaviego za cokolwiek w obecnym stadium tego zespołu jest śmieszne

0

@FCB_dimiC boje sie o kontuzje a nie widowisko

0

Z jednej steony kusi zobaczyć Roque od początku a z drugiej ta murawa że az strach to oglądać

1

@blakkudium Gorszy od Balde nie będzie bo on jest chyba najgorszy w obecnej Barcy

0

Znowu mecz tak późno juz w niedziele mogli wcześniej

0

@Szreko wielu rzeczy można nie rozumieć taka kultura i język. Przeciez w angielskim tez masz Mister czy Miss tylko nie jest to powszechnie używane

1

@El Plutoninho musiałeś to chyba oglądać bez dzwięku xd

0

@Szreko z drugiej strony to może Anglia sie myli a nie Polska xd troche słaby przykład

1

@Rl9k1nG w poprzedniej pracy byla taka zasada od razu jak sie zatrudnialem bylo powiedziane, że gadamy na Ty i do tej pory mi tak zostalo ze do sporo starszych osób które np poznaje czy sa znajomymi znajomych czy cos i mowie do nich na Ty. Tak mi już zostalo

0

Teraz Guler zajebiscie to podał

0

@FCB_dimiC chyba łakotke wycięta, czy część a potem miesnie

0

@jacob345 zwłaszcza ze po powaznej kontuzji zle nie wygląda

0

Zawsze wiedzialem, ze cos z niego bedzie. Chlop tylko nie otrzymal zaufania i czasu na gre. Kolejny raz to pokazuje jaki Xavi to genisuz Eric i Torre nagle umieją grać

1

@Kinginiesta jeszcze nie

0

@Worny jak sytuacja sie powtarza to zaczynam wątpić w to co mówił Xavi

0

@Transu96 to git bo dawno nie gralem, ciekawe czy mu facjate zrobią

0

@Firestone tam nie wiedzą nawet kto ma wykonywać karne, zajebisty zespół. To samo bylo z Fatim i Ferranem rok temu

1

@Nazio_87 że drugi Puyol to mogl napisac ktos kto nie ogladal Puyola, taki z niego Puyol jak z Pedriego Iniesta

0

@cules100pro większość skladu gra aby odbębnić i jak im sie nie podoba to niech idą do Bayernów czy gdzie tam chcą

4

@4drian0 najlepsze to bylo jak im meteoryt spadl na chałupe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?