Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale De jong teraz spierdolił
3
Busquets i Pedri u Gaurdioli grali, Laskowski to sie zrobil drugi Szpakowski XD
0
Nasi strasznie sie męczą w tworzeniu sytuacji widac ze tu nie ma pomysłu w ofensywie
2
Ta pilka sie od nich odbija jak w pinballu co oni trenują
4
Nigdy nie zrozumiem czemu w Barcelonie ta gra bez piłki jest taka durna i pomocnicy sie ustawiaja w linii z napastnikami
2
Fermin chyba jedyny ktory cos mysli w ataku
1
Ile z tym plackiem Rpahinha bedziemy sie meczyc?
1
Z tej kamery Oriol wyglada jeszcze bardziej pokracznie xd
0
Znowu ten Laskowski juz chyba nikogo innego nie ma w tym tvp
4
@PatrykBarca wszystko fajnie ale bronić Xaviego za cokolwiek w obecnym stadium tego zespołu jest śmieszne
0
@FCB_dimiC boje sie o kontuzje a nie widowisko
0
Z jednej steony kusi zobaczyć Roque od początku a z drugiej ta murawa że az strach to oglądać
1
@blakkudium Gorszy od Balde nie będzie bo on jest chyba najgorszy w obecnej Barcy
0
Znowu mecz tak późno juz w niedziele mogli wcześniej
0
@Szreko wielu rzeczy można nie rozumieć taka kultura i język. Przeciez w angielskim tez masz Mister czy Miss tylko nie jest to powszechnie używane
1
@El Plutoninho musiałeś to chyba oglądać bez dzwięku xd
0
@Szreko z drugiej strony to może Anglia sie myli a nie Polska xd troche słaby przykład
1
@Rl9k1nG w poprzedniej pracy byla taka zasada od razu jak sie zatrudnialem bylo powiedziane, że gadamy na Ty i do tej pory mi tak zostalo ze do sporo starszych osób które np poznaje czy sa znajomymi znajomych czy cos i mowie do nich na Ty. Tak mi już zostalo
0
Teraz Guler zajebiscie to podał
0
@FCB_dimiC chyba łakotke wycięta, czy część a potem miesnie
0
@jacob345 zwłaszcza ze po powaznej kontuzji zle nie wygląda
0
Zawsze wiedzialem, ze cos z niego bedzie. Chlop tylko nie otrzymal zaufania i czasu na gre. Kolejny raz to pokazuje jaki Xavi to genisuz Eric i Torre nagle umieją grać
1
@Kinginiesta jeszcze nie
0
@Worny jak sytuacja sie powtarza to zaczynam wątpić w to co mówił Xavi
0
@Transu96 to git bo dawno nie gralem, ciekawe czy mu facjate zrobią
0
@Firestone tam nie wiedzą nawet kto ma wykonywać karne, zajebisty zespół. To samo bylo z Fatim i Ferranem rok temu
1
@Nazio_87 że drugi Puyol to mogl napisac ktos kto nie ogladal Puyola, taki z niego Puyol jak z Pedriego Iniesta
0
@cules100pro większość skladu gra aby odbębnić i jak im sie nie podoba to niech idą do Bayernów czy gdzie tam chcą
4
@4drian0 najlepsze to bylo jak im meteoryt spadl na chałupe
0
@krajana https://fullmatchsports.cc/barcelona-vs-arsenal-full-match-ucl-2006-final/?tab=second-half