Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG mi wystarczylo wyjechac na wakacje by to odzyskac ale po powrocie znowu zamuła, oczywiście poza Polske
0
Ten polsat naprawde pokazuje relacje z domow jakichs randomow w sylwestra?
1
Ibisz jako Verka Serdushka by rozbujal to towarzystwo
3
Doda dodą ale te udzwiekowienie na polsacie to katastrofa dziś
3
@JohnA jak Mandaryna zaspiewala
1
@MarcelNJ11 Chorzów
2
Doda kaleczy angielski
2
@Lionel_Messi10 wzajemnie
0
Ten sylwester na polsacie to wygląda jak z odtworzenia a nie na żywo xd
0
Sylwester a polsat jakieś smęty puszcza ten kraj to stan umysłu
Dobra ale przynajmniej bez playbacku poki co
4
Wróżbita Xavi zadzwoń teraz
4
Teraz patrze że nasz Danzel ma wystąpić w Polsacie dziś xd
0
@tomek8756 ja nawet mialem okazje na koncert De rulo czy King of leon wszystko za free, to byly czasy
2
@Lola120 Zawsze dla mnie najlepszy sylwester byl jak sobie szedlem na koncert na mieście, ubolewam nad tym że w Wawie 3 rok z rzędu nic nie organizują. Dla mnie jakieś domówki itp sa przereklamowane bo nie chlam, dziś może jedno piwko
0
@Gaz Fati to jeszcze po kolanach gral dobrze, miesniowki potem mial
0
@tadzik447 zazdro
0
@KrychaFCB kurde, odważna
1
@KamQiX nie no byl autentyczny ale nie bałem sie bo mimo wszystko byl przyjazny, ale taki wyrok to cos grubszego musiało być
0
Spotkaliście kiedyś morderce? Ode mnie dziś typo chciał na browara i stwierdzil że wlasnie wyszedl z paki po 26 latach xd
1
Haha smiechlem, marihunanen
0
@ranger3120 ciekawe co epic przyszykowal na tę okazje
@tadzik447 nie no to już było
0
To w jakom gre dziś gracie z okazji sylwka?
0
@Emhyr ja zrozumialem ze to w aplikacjach w ustawieniach telefonu to tam mam tylko bzdury związane z pamięcią
1
@LM10GOAT nie mam tego na samsungu, ale popatrze
0
@Emhyr kiedyś dalo sie nawet na lr odtworzyć, obecnie to od razu przekierowuje a przynajmniej ja tak mam
0
Znacie jakiś sposób żeby linki z youtube otwieraly sie w aplikacji telefonu a nie przegladarce?
0
@ToWinaSedziego jest napis BLM
0
@MESSIah16 oczywiscie ze to rasista zawsze z białymi sie kłóci na boisku
1
@Rewolucja123 tacy sie nie produkuja w akademiach tylko na ulicy jak już
0
@DragonxNF ok, mam nadzieję ze sie uda cos ogarnąć