0

@Rl9k1nG mi wystarczylo wyjechac na wakacje by to odzyskac ale po powrocie znowu zamuła, oczywiście poza Polske

0

Ten polsat naprawde pokazuje relacje z domow jakichs randomow w sylwestra?

1

Ibisz jako Verka Serdushka by rozbujal to towarzystwo

3

Doda dodą ale te udzwiekowienie na polsacie to katastrofa dziś

3

@JohnA jak Mandaryna zaspiewala

1

@MarcelNJ11 Chorzów

2

Doda kaleczy angielski

2

@Lionel_Messi10 wzajemnie

0

Ten sylwester na polsacie to wygląda jak z odtworzenia a nie na żywo xd

0

Sylwester a polsat jakieś smęty puszcza ten kraj to stan umysłu
Dobra ale przynajmniej bez playbacku poki co

4

Wróżbita Xavi zadzwoń teraz

4

Teraz patrze że nasz Danzel ma wystąpić w Polsacie dziś xd

0

@tomek8756 ja nawet mialem okazje na koncert De rulo czy King of leon wszystko za free, to byly czasy

2

@Lola120 Zawsze dla mnie najlepszy sylwester byl jak sobie szedlem na koncert na mieście, ubolewam nad tym że w Wawie 3 rok z rzędu nic nie organizują. Dla mnie jakieś domówki itp sa przereklamowane bo nie chlam, dziś może jedno piwko

0

@Gaz Fati to jeszcze po kolanach gral dobrze, miesniowki potem mial

0

@tadzik447 zazdro

0

@KrychaFCB kurde, odważna

1

@KamQiX nie no byl autentyczny ale nie bałem sie bo mimo wszystko byl przyjazny, ale taki wyrok to cos grubszego musiało być

0

Spotkaliście kiedyś morderce? Ode mnie dziś typo chciał na browara i stwierdzil że wlasnie wyszedl z paki po 26 latach xd

1

Haha smiechlem, marihunanen


0

@ranger3120 ciekawe co epic przyszykowal na tę okazje
@tadzik447 nie no to już było

0

To w jakom gre dziś gracie z okazji sylwka?

0

@Emhyr ja zrozumialem ze to w aplikacjach w ustawieniach telefonu to tam mam tylko bzdury związane z pamięcią

1

@LM10GOAT nie mam tego na samsungu, ale popatrze

0

@Emhyr kiedyś dalo sie nawet na lr odtworzyć, obecnie to od razu przekierowuje a przynajmniej ja tak mam

0

Znacie jakiś sposób żeby linki z youtube otwieraly sie w aplikacji telefonu a nie przegladarce?

0

@ToWinaSedziego jest napis BLM

0

@MESSIah16 oczywiscie ze to rasista zawsze z białymi sie kłóci na boisku

1

@Rewolucja123 tacy sie nie produkuja w akademiach tylko na ulicy jak już

0

@DragonxNF ok, mam nadzieję ze sie uda cos ogarnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?