1

Szczerze to odechciewa sie oglądać od tych reklam, nie pamiętam kiedy ostatnio ogladalem film w ten sposób w tv z reklamami a nie na necie..

0

@Barcasub poziom żartów jak te o kupie

3

Piamiętam jak kiedys byla afera, że co roku Kevin, potem jakiś czas nie było i ludzie wyli i od tamtej pory każdy czeka na ten film

0

@Barcasub nie wiem jak taki nudny powtarzajacy sie żart wciaz zbiera tyle zielonych, nuda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Ciekawostka: Pająk z Kevina to ptasznik zebrowaty

0

@MESSIah16 no ja ogladalem pierwszy raz jak mialem z 8 lat xd

0

@don'T.R.I.P.e właśnie zalezy mi tez na temp grafiki, ale zostane chyba przy tym msi bo nie widze nic sensownego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AFA90 jestem chyba za glupi na ten program on tez pokazuje temp?

0

@qbuteq jadna gra mi crashuje i nie podoba mi sie ta czcionka wielka ktora to pokazuje

0

Znacie jakiś lepszy program od msi afterburner do pokazywania klatek i temperatur?

0

@DragonxNF Byly za czasów @Robertinho

3

Dziś po Kevinie na puls Książe w Nowym Jorku a następnie Terminator 2

2

@Deviler Z moich obserwacji jeden sie robi agresorem, inny debilem, a trzeci śmieszkiem po alkoholu

0

Nowa część Kevina?


0

@A4ron tak w presezonie z Totkami a potem sprzedalismy wszystkich skrzydlowych

0

Christmas tree a christmas tree

0

Ten sam który nazywal Barce psami? Oby nie

0

@Hajny mów za siebie

0

@clyde ja właśnie rok temu nic nie czułem, teraz tak trochę bardziej czuje te święta

1

2

0

@MichuZ44 przesadzasz


0

Jestem zacofany nawet nie wiedzialem ze Tusk oficjalnie jest premierem

0

@marcin62 maybe UFL

0

Piękne zdjęcia i te komentarze bóldupiących słoików xd
https://m.facebook.com/story.php/?id=100064348103277&story_fbid=759495942872002

0

@tadzik447 jupowalem z jakichs kinguinow a to to samo i żadnych problemow

1

@tadzik447 jest legitnym ale jakieś tam ryzyko jest zawsze

0

@macio_944 lepszy Szpakowski niz Laskowski którego juz sie nie da słuchać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?