Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szczerze to odechciewa sie oglądać od tych reklam, nie pamiętam kiedy ostatnio ogladalem film w ten sposób w tv z reklamami a nie na necie..
0
@Barcasub poziom żartów jak te o kupie
3
Piamiętam jak kiedys byla afera, że co roku Kevin, potem jakiś czas nie było i ludzie wyli i od tamtej pory każdy czeka na ten film
0
@Barcasub nie wiem jak taki nudny powtarzajacy sie żart wciaz zbiera tyle zielonych, nuda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Ciekawostka: Pająk z Kevina to ptasznik zebrowaty
0
@MESSIah16 no ja ogladalem pierwszy raz jak mialem z 8 lat xd
0
@don'T.R.I.P.e właśnie zalezy mi tez na temp grafiki, ale zostane chyba przy tym msi bo nie widze nic sensownego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AFA90 jestem chyba za glupi na ten program on tez pokazuje temp?
0
@qbuteq jadna gra mi crashuje i nie podoba mi sie ta czcionka wielka ktora to pokazuje
0
Znacie jakiś lepszy program od msi afterburner do pokazywania klatek i temperatur?
0
@DragonxNF Byly za czasów @Robertinho
3
Dziś po Kevinie na puls Książe w Nowym Jorku a następnie Terminator 2
2
@Deviler Z moich obserwacji jeden sie robi agresorem, inny debilem, a trzeci śmieszkiem po alkoholu
0
Nowa część Kevina?
0
@A4ron tak w presezonie z Totkami a potem sprzedalismy wszystkich skrzydlowych
0
Christmas tree a christmas tree
0
Ten sam który nazywal Barce psami? Oby nie
0
@Hajny mów za siebie
0
@clyde ja właśnie rok temu nic nie czułem, teraz tak trochę bardziej czuje te święta
1
@ViscaelBarca2007 spin
2
@ViscaelBarca2007 antoni
0
@MichuZ44 przesadzasz
0
Jestem zacofany nawet nie wiedzialem ze Tusk oficjalnie jest premierem
0
@marcin62 maybe UFL
0
Piękne zdjęcia i te komentarze bóldupiących słoików xd
https://m.facebook.com/story.php/?id=100064348103277&story_fbid=759495942872002
0
@tadzik447 jupowalem z jakichs kinguinow a to to samo i żadnych problemow
1
@tadzik447 jest legitnym ale jakieś tam ryzyko jest zawsze
0
@macio_944 lepszy Szpakowski niz Laskowski którego juz sie nie da słuchać