0

@Thoms94 taktyk

2

@Rl9k1nG dla mnie nowy jork bo wiecej akcji, w fajne widoczki na miasto a w domu wiekszosc akcji to dom

1

@Culer9002 Tak, ale chce pozostać anonimowy

3

Ale ten Kevin to rasistowski film sami biali

1

Nie no szanuje za tą reklame parówek, przynajmniej cos smiesznego xdd

3

Peter Mccalister Ojciec

4

Dobra to lecimy z tym Kevinem do Nowego jorku

0

@Emhyr wieczorem to nie tragedia, zdążyli odespać

0

@xVENUMx ja kiedyś ale już nie

5

@Stinger_ ukraść

1

@sevs Halinka Kiepska

2

Fermin i Gavi a ten BI to chyba pijany bo nowy rok jest dzisiaj


2

@DaPidejpi nie ważne i tak to jest taka desperacja okrutna

4

Realowcy to są naprawde simpy Mbappe, punkt 00:00 wrzucili artykul o nim xd

2

@Culer9002 u mnie przed 00 jezdzily jak wyszedlem ogladac fajerwery

0

@BarcaaVEB i to jest madry pies

1

Boys jedyny nie obciachowy zespol disco polo

4

Ciesze sie ze mialem okazje na zywo widziec i slyszec lady pank, legendy

2

@John_Doe Ibisz to bedzie Maryla polsatu

0

Ej ta nuta Denzela to buja

0

@Xxxbarca4ever nie reklamowali by wtedy chyba az tak

0

@HighestInTheRoom nawet to buja

3

Kupicha pamietam jak sie bylo gnojem, lato, podworko, wakacje i te choć tu do mnie na vivie, to byly czasy

0

@JohnA o kurczaczki dziwne

0

@JohnA a co to znaczy?

0

Enej zajebiscie tez bez playbacku nie to co Doda

1

Ten Sylwek na polsacie to jakas ustawka teraz pokazali kamere z daleka i garstka ludzi

0

@Rl9k1nG ja jedno piwo, moj mózg nie trawi alkoholu

0

@Xxxbarca4ever jeszcze nie sprawdzalem cen ale mieszkam km od stadionu xd

4

Chyba na tego Bocellego sie wybiore w sierpniu #niktniepytal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?