Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Thoms94 taktyk
2
@Rl9k1nG dla mnie nowy jork bo wiecej akcji, w fajne widoczki na miasto a w domu wiekszosc akcji to dom
1
@Culer9002 Tak, ale chce pozostać anonimowy
3
Ale ten Kevin to rasistowski film sami biali
1
Nie no szanuje za tą reklame parówek, przynajmniej cos smiesznego xdd
3
Peter Mccalister Ojciec
4
Dobra to lecimy z tym Kevinem do Nowego jorku
0
@Emhyr wieczorem to nie tragedia, zdążyli odespać
0
@xVENUMx ja kiedyś ale już nie
5
@Stinger_ ukraść
1
@sevs Halinka Kiepska
2
Fermin i Gavi a ten BI to chyba pijany bo nowy rok jest dzisiaj
2
@DaPidejpi nie ważne i tak to jest taka desperacja okrutna
4
Realowcy to są naprawde simpy Mbappe, punkt 00:00 wrzucili artykul o nim xd
2
@Culer9002 u mnie przed 00 jezdzily jak wyszedlem ogladac fajerwery
0
@BarcaaVEB i to jest madry pies
1
Boys jedyny nie obciachowy zespol disco polo
4
Ciesze sie ze mialem okazje na zywo widziec i slyszec lady pank, legendy
2
@John_Doe Ibisz to bedzie Maryla polsatu
0
Ej ta nuta Denzela to buja
0
@Xxxbarca4ever nie reklamowali by wtedy chyba az tak
0
@HighestInTheRoom nawet to buja
3
Kupicha pamietam jak sie bylo gnojem, lato, podworko, wakacje i te choć tu do mnie na vivie, to byly czasy
0
@JohnA o kurczaczki dziwne
0
@JohnA a co to znaczy?
0
Enej zajebiscie tez bez playbacku nie to co Doda
1
Ten Sylwek na polsacie to jakas ustawka teraz pokazali kamere z daleka i garstka ludzi
0
@Rl9k1nG ja jedno piwo, moj mózg nie trawi alkoholu
0
@Xxxbarca4ever jeszcze nie sprawdzalem cen ale mieszkam km od stadionu xd
4
Chyba na tego Bocellego sie wybiore w sierpniu #niktniepytal