Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko Gavi przy dobrych wiatrach za rok wróci wiec na spokojnie z nim i Roque moze byc na rok
0
Coś w tym jest, że w dawnych czasach bylo wiecej pilkarzy o ogromnym talencie, chociazby w takiej Barcy miałeś full sklad takich zawodnikow ale nie tylko w Barcy a teraz? Większość to przeciętniacy poza jakimiś Mbappe, Bellinghamami i kilkoma innymi a z Barcy to ciężko kogos wymienić
0
@zuang1995 ja kiedys po 10 robiłem nocki ale wlasnie okazjonalnie
1
@Zip taka sama byla moja reakcja pod bramą
0
@RosjaninBut ja tak nigdy nie pracowalem na stale tylko nocka co jakis czas np ale zgadzam męczące
2
Kiedy jedziesz na nocke do pracy i okazuje sie ze nikogo nie ma i masz wolne. Wiem patologiczna firma xd tymczasowa
0
Lubicie prace na nocki? Opinia ekspertów?
0
@MeAndSwan chyba kibic realu a nie barcelony to pisał xd gdzie logika
2
@Comentateiro wyślij mu list
0
@tbas co w tym dziwnego, że kolumbijczyk narzeka na zimno? Ty bys tez nie wytrzymal w Afryce, przyzwyczajenia robia swoje
0
@tristan87 gdzie ten sensual? Jak to zwykły taniec xd
0
@Czarny_ck tu sie zgodze, Lewy lepszy juz nie będzie
0
@Czarny_ck Roque byl kupiony zanim o Guiu ktos sie dowiedzial, normalna kolej rzeczy, na pewno tez będzie gral, roque będzie mial 19 w lutym
3
@Ptasior będzie gral na skrzydle
0
@ranger3120 żona chyba, a cycki sztuczne jak zęby
0
@RosjaninBut Fati strzelal w brami w PL do kontuzji ale kazdy gada glupoty a meczow nie oglada..
0
@Czarny_ck Marc Guiu to ma 17 lat i jeszcze czas, to chore grac samymi dzieciakami
0
@OldMc84 przeciez ten chlop przed kontuzja bil tego Endricka na głowę
0
Będzie powód do oglądania bo ostatnio mi sie odechcialo totalnie
0
Kevin sam w Filadelfii
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-chlopiec-wsiadl-do-niewlasciwego-samolotu-babcia-czekala-na-,nId,7230496#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
0
@Salchent Deulofeu
0
Piękna recenzja
https://zapodaj.net/plik-R8sO3myjVk
0
@Tlener Lewy w sumie też
0
Zawsze po powrocie gra wszystko, powinien grac po polowie meczu przez jakis czas ale ja to sobie moge pisać w sztabie są mądrzejsi
0
@agaFCB pewnie ma osobistych specjalistow a nie koniecznie Barcelonskich
1
Kiedy zp la rambli, bo jeden kandydat sie tu wyraźnie wysunął na prowadzenie
0
@negreanu właśnie u mnie nie pomaga nowy, ale juz przeinstalowalem system
0
@siuuu nie wlasnie bylo normalnie ale zainstalowalem to bo tam jest equalizer, teraz jakies krzaki sie porobily i robie sytem od nowa. mam tylko jedno urzadzenie a wlasnie zawsze pokazywalo kilka. Moze jakis zewnetrzny equalizer poszukam
@Barcasub no popierdolone xd
0
Korzysta ktos z realtek hd ? To jest jakaś patologia ze po instalacji leci mi dźwięk ze sluchawek i z laptopa a brzmi on lepiej ogólnie wiec mam wybor nie korzystać albo korzystac w taki sposób
0
@Salchent jak on niedawno byl dlugo kontuzjowany