0

Tylko Gavi przy dobrych wiatrach za rok wróci wiec na spokojnie z nim i Roque moze byc na rok

0

Coś w tym jest, że w dawnych czasach bylo wiecej pilkarzy o ogromnym talencie, chociazby w takiej Barcy miałeś full sklad takich zawodnikow ale nie tylko w Barcy a teraz? Większość to przeciętniacy poza jakimiś Mbappe, Bellinghamami i kilkoma innymi a z Barcy to ciężko kogos wymienić

0

@zuang1995 ja kiedys po 10 robiłem nocki ale wlasnie okazjonalnie

1

@Zip taka sama byla moja reakcja pod bramą

0

@RosjaninBut ja tak nigdy nie pracowalem na stale tylko nocka co jakis czas np ale zgadzam męczące

2

Kiedy jedziesz na nocke do pracy i okazuje sie ze nikogo nie ma i masz wolne. Wiem patologiczna firma xd tymczasowa

0

Lubicie prace na nocki? Opinia ekspertów?

0

@MeAndSwan chyba kibic realu a nie barcelony to pisał xd gdzie logika

2

@Comentateiro wyślij mu list

0

@tbas co w tym dziwnego, że kolumbijczyk narzeka na zimno? Ty bys tez nie wytrzymal w Afryce, przyzwyczajenia robia swoje

0

@tristan87 gdzie ten sensual? Jak to zwykły taniec xd

0

@Czarny_ck tu sie zgodze, Lewy lepszy juz nie będzie

0

@Czarny_ck Roque byl kupiony zanim o Guiu ktos sie dowiedzial, normalna kolej rzeczy, na pewno tez będzie gral, roque będzie mial 19 w lutym

3

@Ptasior będzie gral na skrzydle

0

@ranger3120 żona chyba, a cycki sztuczne jak zęby

0

@RosjaninBut Fati strzelal w brami w PL do kontuzji ale kazdy gada glupoty a meczow nie oglada..

0

@Czarny_ck Marc Guiu to ma 17 lat i jeszcze czas, to chore grac samymi dzieciakami

0

@OldMc84 przeciez ten chlop przed kontuzja bil tego Endricka na głowę

0

Będzie powód do oglądania bo ostatnio mi sie odechcialo totalnie

0

@Salchent Deulofeu

0

0

@Tlener Lewy w sumie też

0

Zawsze po powrocie gra wszystko, powinien grac po polowie meczu przez jakis czas ale ja to sobie moge pisać w sztabie są mądrzejsi

0

@agaFCB pewnie ma osobistych specjalistow a nie koniecznie Barcelonskich

1

Kiedy zp la rambli, bo jeden kandydat sie tu wyraźnie wysunął na prowadzenie

0

@negreanu właśnie u mnie nie pomaga nowy, ale juz przeinstalowalem system

0

@siuuu nie wlasnie bylo normalnie ale zainstalowalem to bo tam jest equalizer, teraz jakies krzaki sie porobily i robie sytem od nowa. mam tylko jedno urzadzenie a wlasnie zawsze pokazywalo kilka. Moze jakis zewnetrzny equalizer poszukam
@Barcasub no popierdolone xd

0

Korzysta ktos z realtek hd ? To jest jakaś patologia ze po instalacji leci mi dźwięk ze sluchawek i z laptopa a brzmi on lepiej ogólnie wiec mam wybor nie korzystać albo korzystac w taki sposób

0

@Salchent jak on niedawno byl dlugo kontuzjowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?