Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO troche taktyka tvpisu
1
@Mario96w widziałem ją jak mialem z 8 lat idąc do szkoly, krecili film "to ja złodziej "
1
@Comentateiro ja Babke Kiepską widzialem, kto to przebije..
1
@Compadre w wawie z rana byly wichury, poe śnieżyca, wcześniej deszcz
0
@Kgorecki2500 Jak skurczesyn
0
To niezla burza w grudniu, a przynajmniej grzmoty
0
@Gaz ok tu Ferran, dzięki za rade
0
@Comentateiro tak tu masz numer 997
0
@Cvzx podobno ogólnie kobiety ciężej przechodza takie kontuzje
3
Ładnie Guiu i Yamelek, w nich przyszlosc a te święte krowy po 60 baniek posprzedawać
0
@Rewolucja123 a ja owszem po presezonie, nie liczac Arsenalu
0
@Amidamaru nie oglądam la liga by móc ocenić
1
Serio ludziom sie chce ogladac jakis sparing w nocy a mi nawet wczoraj ligowego sie nie chcialo. Barca troche męczy ostatnio a taki bylem podjarany tym nowym sezonem. Teraz do przyjscia Roque zero ekscytacji
0
@tristan87 dokładnie tak
7
Ogólnie to beka ze pis chcial zaorać tvn a skonczylo sie tak ze po czy tvn zajeli tvpis xdd
2
@BARCA1899Messi footyfull
2
@Kluivert_P uważałbym na te granaty
0
Klasyczek
0
@MarianoItalianoVero profanacja oryginalu
0
A gdyby zrobić superlige zamiast la ligi?
0
@Lola120 znaleźć inne zajęcie niz tv i tvp
0
@Klimach fan przeciez on zarabia jakies grosze podobno
0
Jaka superliga jak my sie juz z Realem i Perezem nie lubimy
0
@Alex1995 jest jeden o ile mi wiadomo
1
@TheNekro94 czego sie pani naćpała xdd
1
@Dari0G ściągnąłem techpower gpu i jest tam ustawione 87 stopni limitu może od tego, podobno laptopy maja limit
0
@Dari0G wiesz co używam msi afterburner i głównie te zawieszki sie dziaja jak mam te 80 stopni może 83 ale zawzwyczaj od 80 sie to zaczyna i wejde do menu, albo skoncze rundke w grze, to wtedy raczej ta temp spada i zawiesza sie w tych momentach głównie. Myślałem nad jakaś roznicą temperatur albo może jest jakiś limit ustawiony. Myślę że to karta graficzna bo przy niższej nigdy to sie nie zdarzyło. Czyszcze kurz z wentylatoriw gpu sa dobrze widoczne wiec raczej nic wiecej do czyszczenia tam nie mam
0
@KamQiX nie wiem co to laptop z takich gejmingowych karta to 1660 ti 6 gb i dziwi mnie ze zawsze po 80 stopniach sie zawiesza bo to chyba nie taka straszna temperatura
0
@4drian0 tak regularnie go czyszcze akurat
0
@4drian0 nigdy a nawet w grach ktore nie sa jakies super mocne graficznie sie nagrzewa i pc po prostu sie zawiesza a kiedys bylo normalnie