0

@PatrychoO troche taktyka tvpisu

1

@Mario96w widziałem ją jak mialem z 8 lat idąc do szkoly, krecili film "to ja złodziej "

1

@Comentateiro ja Babke Kiepską widzialem, kto to przebije..

1

@Compadre w wawie z rana byly wichury, poe śnieżyca, wcześniej deszcz

0

@Kgorecki2500 Jak skurczesyn

0

To niezla burza w grudniu, a przynajmniej grzmoty

0

@Gaz ok tu Ferran, dzięki za rade

0

@Comentateiro tak tu masz numer 997

0

@Cvzx podobno ogólnie kobiety ciężej przechodza takie kontuzje

3

Ładnie Guiu i Yamelek, w nich przyszlosc a te święte krowy po 60 baniek posprzedawać

0

@Rewolucja123 a ja owszem po presezonie, nie liczac Arsenalu

0

@Amidamaru nie oglądam la liga by móc ocenić

1

Serio ludziom sie chce ogladac jakis sparing w nocy a mi nawet wczoraj ligowego sie nie chcialo. Barca troche męczy ostatnio a taki bylem podjarany tym nowym sezonem. Teraz do przyjscia Roque zero ekscytacji

0

@tristan87 dokładnie tak

7

Ogólnie to beka ze pis chcial zaorać tvn a skonczylo sie tak ze po czy tvn zajeli tvpis xdd

2

@BARCA1899Messi footyfull

2

@Kluivert_P uważałbym na te granaty

0

Klasyczek


0

@MarianoItalianoVero profanacja oryginalu


0

A gdyby zrobić superlige zamiast la ligi?

0

@Lola120 znaleźć inne zajęcie niz tv i tvp

0

@Klimach fan przeciez on zarabia jakies grosze podobno

0

Jaka superliga jak my sie juz z Realem i Perezem nie lubimy

0

@Alex1995 jest jeden o ile mi wiadomo

1

@TheNekro94 czego sie pani naćpała xdd

1

@Dari0G ściągnąłem techpower gpu i jest tam ustawione 87 stopni limitu może od tego, podobno laptopy maja limit

0

@Dari0G wiesz co używam msi afterburner i głównie te zawieszki sie dziaja jak mam te 80 stopni może 83 ale zawzwyczaj od 80 sie to zaczyna i wejde do menu, albo skoncze rundke w grze, to wtedy raczej ta temp spada i zawiesza sie w tych momentach głównie. Myślałem nad jakaś roznicą temperatur albo może jest jakiś limit ustawiony. Myślę że to karta graficzna bo przy niższej nigdy to sie nie zdarzyło. Czyszcze kurz z wentylatoriw gpu sa dobrze widoczne wiec raczej nic wiecej do czyszczenia tam nie mam

0

@KamQiX nie wiem co to laptop z takich gejmingowych karta to 1660 ti 6 gb i dziwi mnie ze zawsze po 80 stopniach sie zawiesza bo to chyba nie taka straszna temperatura

0

@4drian0 tak regularnie go czyszcze akurat

0

@4drian0 nigdy a nawet w grach ktore nie sa jakies super mocne graficznie sie nagrzewa i pc po prostu sie zawiesza a kiedys bylo normalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?